Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385478 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Przez swoje pierdolone lenistwo znowu wczoraj przejebałem całe popołudnie i wieczór, więc mając dednajna musiałem w nocy zapierdalać z papierkową robotą na dzisiaj z praktyk zawodowych (dziennik, konspekty, ja pierdole). W efekcie spałem dziś tylko gdzieś od ~7:30 do ~10:00. Jestem rześki i rozbudzony jak rzadko kiedy :D
Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Kyku - 4 koła dzielimy na 2 paczki. Za paczkę NIE POWINNO być więcej niż ca. 45-50 złotych*. Chyba że to wielkie i ciężkie koliska, albo zależy nam na extra kurierze na wczoraj, plus żeby wcześniej sam do nas po tę paczkę podjechał. Ja piszę o zwykłych 14kach, i zwykłej kurierowskiej procedurze "może na jutro po południu".

PS. Ja byłbym w stanie wysłać takie 4 koła za - o ile nie przekroczyłyby w sumie wagi 60kg - 50złotych. Chociaż przyznam, że nie od razu - czasami dzień, dwa musiałbym poczekać bo wysyłałbym przez kumpla. Jak potrzebowałem słać raz dużą i ciężką paczkę, to wystarczył mi jeden telefon żeby to załatwić. Da się?**

Jest jeszcze inna opcja - zarabianie na przesyłce. Ale to zupełnie inny temat.

*za tyle puszczałem paczkę "indywidualnie i bez chodów", jeszcze ubezpieczoną na 1500zeta, i żeby doszła na przedpołudnie (tak mnie odbiorca prosił). Bodajże 42 czy 44 złote dokładnie zapłaciłem (posiałem paragon), UPSem.

**W sumie też się mogłem nie przyznawać bo jeszcze ktoś znajdzie to info i mi przypomni w odpowiednim momencie :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
No ale tak właśnie było - po 2 koła na paczkę, zabezpieczone kartonem + folia bąbelkowa + folia strecz (co aż tak bardzo wagi nie zwiększyło). Koła dosyć ciężkie. Kurier po to przyjechał. Doręczenie standard. Przesyłka pobraniowa. No i tyle wyszło. Niestety.
Jak nowe felgi 16" raz zamawiałem w sklepie internetowym to przesyłka była 49zł kurierem za pobraniem. Więc różnie to bywa.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771

 :o

Najbardziej dwie rzeczy w tym: jebany PT... ;) oraz to:

 
Paczki z głów!

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Japierkurwadole.

Przecież wiem o tym, że 'audiofile' to dziwna grupa ludzi. Przecież znam ich kwieciste opisy nie wiadomo czego. Czytałem już kilka 'testow' z pogranicza fantazji twórczej.

http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/kable-sieciowe-acrolink-7n-p40-art278.html

system mi sie przegotował od nagromadzenia głupot...

Za długi do 'kącika dowcipu', poza tym jak się nad tym głębiej zastanowić to wcale nie jest śmieszne :) Rozumiem, że taki dziwaczny sprzęt trafia tylko do tych, którzy nie wiedzą co zrobić z pieniędzmi, bo przecież słuchu nie mogą mieć... w innym przypadku nie pisaliby takich debilizmów. A gdzie tzw. 'etyka' dziennikarska ? :)))

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Potęga dobrego marketingu jest nieoceniona. Dobór mądrze i naukowo brzmiących słów, których znaczenia i sensu przeciętny Kowalski nie zawsze zrozumie, ale się nie przyzna tylko uwierzy i kupi produkt. Ot cała tajemnica.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Choćbym siedział 2 tygodnie, to bym tyle pierdoletów nie potrafił na ekran przelać. Może zbyt głupim, a na pewno głuchym.

Poza tym w tym tekście nie ma ani jednego mądrego i naukowo brzmiącego słowa. Są tylko opisy kulinarne :) No i "japońska szkoła kształtowania brzmienia za pomocą kabli zasilających' :)

Swoją drogą najbardziej mnie bawi to, że nagrania które 'audiofajle' odtwarzają na swoim magicznym sprzęcie powstały na czymś zasadniczo innym. W sumie - dlaczego nie kupią sobie sprzętu studyjnego i słyszą to faktycznie tak jak realizator? :)
A już wiem -


Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Japierkurwadole.

Przecież wiem o tym, że 'audiofile' to dziwna grupa ludzi. Przecież znam ich kwieciste opisy nie wiadomo czego. Czytałem już kilka 'testow' z pogranicza fantazji twórczej.

http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/kable-sieciowe-acrolink-7n-p40-art278.html

system mi sie przegotował od nagromadzenia głupot...

Za długi do 'kącika dowcipu', poza tym jak się nad tym głębiej zastanowić to wcale nie jest śmieszne :) Rozumiem, że taki dziwaczny sprzęt trafia tylko do tych, którzy nie wiedzą co zrobić z pieniędzmi, bo przecież słuchu nie mogą mieć... w innym przypadku nie pisaliby takich debilizmów. A gdzie tzw. 'etyka' dziennikarska ? :)))
Taa, ja od dawna przestałem wchodzić na audiostereo. Chociaż każde forum tego typu zawiera pojebanych ludzi.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 To ci sami, co polecają wygrzewanie lamp.
4string

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ale fajny ten tekst o kablach za 3k. Po pierwszych 2 zdaniach zwątpiłem. Już wiem skąd takienazewnictwo jak "audiofilia", zamiast np. audiofan, albo audiomaniak. To po prostu dewiacja, a dewianci za wszelką cenę chcą zaspokajać swoje pragnienia. Wydają chore pieniądze na wycudaczone sprzęty, żeby zamykać się w swoich pokojach odsłuchowych i upajać się doskonałym brzmieniem niedoskonałych instrumentów.
Chore
« Ostatnia zmiana: 28 Mar, 2012, 23:41:51 wysłana przez ChopZeWsi »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A my nie robimy podobnie z gitarowym sprzętem? ;) Hobby jak hobby, tylko na to trzeba więcej pieniędzy.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
To ci sami, co polecają wygrzewanie lamp.

E tam, to ci co smarują magicznym olejem tranzystory, żęby brzmiały jak lampy :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ciekawi mnie czego oni tam słuchają.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Black metalu, a Ty myślałesz, że czego? Orkiestry? Pff.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ktoś kiedyś napisał, że audiofilskie sprzęty służą do słuchania jak muzykom krzesła skrzypią. Co jak co, w typową audiofilię się nie bawię, ale kable sygnałowe robią różnicę. Nie jest duża, wręcz subtelna, ale jest. Może nie warto wydawać kilku tysięcy na kabel, jednak lepiej sobie kupić coś porządnego niż całkiem szitowego. Jak znajdę, to wrzucę zdjęcia pokoju znajomego, który się w to bawi. Gość zarabia niewiele i jest mega nołlajfem, a pokój wygląda wręcz... niesamowicie :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
A jebnę śmiechem jak muzyki słucha w formacie mp3 ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A coś ty. Kupuje sobie płyty Roxette na SA-CD :D. Ale Meshuggah mu też podeszła.
Swoją drogą, jak ktoś jest zainteresowany, to sam znajdzie te zdjęcia w tym wątku (zaznaczam, że będą to najbardziej szokujące w całym wątku, gdzieś koło setnej strony ;)):
http://www.audiostereo.pl/wasze-ustroje_3609.html
Ja sobie przeglądałem dla samej przyjemności, czasem fajne pokoje ludzie sobie robią.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja jestem na tyle głuchy że różnicy między 256 a 320 zbytnio nie słyszę.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ciekawi mnie czego oni tam słuchają.
Kiedyś na TVN w rozmowach w szoku jeden taki się wypowiadał, że oni nie słuchają muzyki, bo ona brzmi nienaturalnie, że proces tworzenia muzyki w studio niszczy naturalność brzmienia (i w pewnym sensie rzeczywiście bywają przekompresowane nagrania i inne ofiary tzw. loudness war, ale i tak KURWA :facepalm: ).
Oni nie są melomanami, a audiofilami. Oni słuchają DŹWIĘKU. Np. nagrania ptaszków w naturze, albo np (!) robót remontowych jak koleś młotem pneumatycznym w ulicę napierdala (serio coś takiego pierdolnął)...


BTW, Omlet, ja powyżej 192 raczej nie słyszę. A nawet i 128 co prawda nigdy bezpośrednio nie porównywałem z lepszym nagraniem, ale jakoś nie czuję niskiej jakości nie mając kontrastu. Osobiście zwykle stawiam na OGG ~160kbps - mało zajmuje a nie odczuwam chujności brzmienia.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Cytuj
Oni słuchają DŹWIĘKU. Np. nagrania ptaszków w naturze, albo np (!) robót remontowych jak koleś młotem pneumatycznym w ulicę napierdala

Wolałbym wydać kasę na wygodny leżaczek i iść do parku posłuchać ćwierkających ptaszków albo napierdalania młotem pneumatycnzym. No ale ja jestem tylko niegroźnym dziwakiem ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Też tego nie rozumiem, no ale taki fetysz ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nadawałoby się to też do wkurwów:
http://pclab.pl/news49363.html
Ostatni akapit ładnie podsumowuje wszystko.

Ciekawe co będzie, jak ktoś kupi se grę oryginała, po czym konsola mu się zepsuje i kupi se nową, ew z gwary nowy model przyjdzie. Co, wszystkie gry od nowa trzaa kupić? To już chociaż by je przypisywali do KONTA danego UŻYTKOWNIKA, a nie do konsoli... Nie wspominając, że konsola będzie musiała być na stałe podpięta do neta, aby móc sprawdzić, czy oby na pewno może odpalić daną kopię :/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Nie wiem, czy było ale klękam jak to czytam

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegetarianizm-zostal-uznany-za-chorobe-psychiczna

Spoiler
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
loool jestem chory psychicznie ;o
i always go full retard