Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1418731 razy)

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
a mnie właśnie zszokował bas wokalisty zespołu AMON (braci Hoffman czyli ex-Deicide) -> 7 strunowy flying V.

- clip gdzie widać tą bestyję w akcji

fota: http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/296548_173403502747435_100002333582257_339286_608293842_n.jpg

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
a mnie właśnie zszokował bas wokalisty zespołu AMON
Mnie też. Myślę, że bez siedmiostrunowego basu by sobie nie poradził.

P.S.
Już dzisiaj narzekałem na blastujących perkmanów, ale ten jest poniżej kurwa wora.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Cała kapela ma w ogóle pokraczne gitary. Trochę szpanersko wyglądają, chyba nawet zbyt. Mi się to kompletnie nie podoba.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
z jednej strony fajno jak gitara nie odstraja po jebnięciu a struny nie rozjeżdżają się pod palcami, z drugiej, żeby grać djent, thall, czy inny math metal trzeba mieć sznurki. Mondo się o tym przekonał, kiedy jego grubasek kaliber .074 nastrojony do A brzmiał jak bas, a bździąg zaczął robić po przestrojeniu do G czy F#.

Nie jestem do końca pewien, czego to zasługa. Ciśnienia, mojego uczulenia na kurz w salach prób, czy Kocha, na którym nigdy wcześniej nie grałem. Na symulacjach i innych wzmacniaczach (nawet na MK 5) takiego zjawiska nie zaobserwowałem.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ostatnio widziałem jak ten idiota wpierdalał ptasznika. Chce być większym hardcorem niż Bear Grylls? Niech własne gówno z takim smakiem zje.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nawet nie klikam w takie idiotyzmy.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Kurwa, ale po co?
Rozumiałbym, żeby z tego jeszcze jakąś potrawę ogarniętą zrobił, z obróbką termiczną i przyprawami.
Ale tak, to WTF?

Posty połączone: 07 Lis, 2011, 15:54:50
Cyfra+ i N się łączą w jedną platformę. Czyli pewnie:
- po połączeniu ofert z obu stron poznikają najfajniejsze kanały, zwłaszcza z gatunku tzw "tematycznych" (co było dotychczas najmocniejszą stroną C+), jak to było za połączenia C+ i WizjiTV, i będą stawiać na maketingowe, gówno warte HD w jakości przeciętnego SD (jak to w cyfrze) jako forma merytorycznie gównianych kanałów (jak to w N)
- technologicznie N spadnie do poziomu C+, gówniane dekodery itp, ale za to pewnie zaczną parować karty z modułami/dekoderami tak jak to było w N-ce, co by wyeliminować możliwość posiadania własnych dekoderów, bo przecież "piractwo"
- obsługa i ogólne traktowanie klienta będzie gówniane jak w C+,
- ceny polecą w chuj w górę i konstrukcja pakietów jak w C+, czyli najmniej możliwie korzystna dla klienta, a nie tak jakby "modułowa", jak w N-ce,
- całkiem niezłe oferty pre-paidowe z TNK/N polecą na ryj i staną się kpiną jak dotychczasowy pre-paid z cyfry, który był w chuj drogi i jeszcze za kurwa pół roku z góry (WTF!?) i na palcach u ręki było policzyć kanały, których za darmo nie ma z DVB-T+sat FTA.
Może nie mam racji, ale obawiam się, że jak obie platformy miały swoje wady i zalety, to teraz zostaną połączone wady obu, a zalety porzucone. Do tego jeszcze z tej okazji Vivendi wykupuje mniejszościowe udziały w Grupie TVN, która ostatnio stała się częściowo niezależna od ITI, które to ogółem wymiękam jak się sukcesywnie psuje od kiedy umarł Wejchert...
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2011, 16:08:12 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jak to dobrze że praktycznie nie oglądam telewizji :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ja teraz też, z przyczyn racjonalno-finansowych (praktycznie jedyne kanały, których nie da się odbierać za darmo, a chętnie bym je oglądał - są w najdroższych opcjach platform cyfrowych, to ja ich pierdolę płacić grubo ponad 100zł miesięcznie za 4-5 interesujących mnie kanałów) ;) Co nie zmienia faktu, że staram się śledzić, czy może coś ciekawego się w końcu u nas na rynku zadzieje...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja w ogóle.

Sylkis, a czasem cały TVN nie został wykupiony przez Cyfrę +?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Cytat: sylkis
Do tego jeszcze z tej okazji Vivendi /właściciel C+/ wykupuje mniejszościowe udziały w Grupie TVN, która ostatnio stała się częściowo niezależna od ITI /właściciel TVN/, które to ogółem wymiękam jak się sukcesywnie psuje od kiedy umarł Wejchert...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ay. Ale to raczej tylko na dobre wyjdzie, TVN już gorszy być nie może, bo musiałby stać się polsatem ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500

masz tu wykresik ładny :D

TVN, jak by nie patrzył, jest wciąż najlepszą polską telewizją (w sensie: polską, a nie zagraniczną nadawaną w Polsce, choć z nimi ciężko go porównywać, bo te są zwykle "tematyczne", a TVN "ogólny"). A to, że to zasługa jeszcze bardziej chujowej, niż on, konkurencji - to już osobna kwestia...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Tylko co tu szokuje? :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
To jak bardzo ITI schodzi na psy bez swojego twórcy, a pamiętam ich logo jeszcze z czasów, jak się wypożyczało bajki disneya na video, po czym się tak spektakularnie rozwinęli...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Pierwsze zajęcia z takiej mikroekonomii się kłaniają ;). Nie mogą zbyt w chuja polecieć, bo popyt na ich usługi zmaleje. Ludzi zacznie to irytować, więc szybko znajdzie się konkurencja, która będzie mieć strategię podobną do sieci Play. Więc bym tak nie wyolbrzymiał problemu, bo takimi korporacjami nie zajmują się (w większości) idioci i też raczej myślą przyszłościowo by sobie nie strzelić w stopę.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Jestem tumanistą, mikroekonomię to mogę co najwyżej w granicach własnego portfela tu i teraz policzyć :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Dlatego nie ma co płakać i lepiej poczekać na rozwój wydarzeń, bo z tego co się orientuję, to nie ma żadnej ciekawej alternatywy w tym temacie, yep? ;)

Mnie zaszokował fakt, że moja koleżanka urodziła dziecko. Szok w tym, że przez cały rok tego nie zauważyłem, ale ona też tego nie dała po sobie zbytnio poznać :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Parę lat temu tez nie było - C+ chujowe, CP jeszcze gorsze. Pojawiło się N i BOOM! Zarówno C+ i CP jak dostały kopa w dupę, to nagle się wszystkie 3 platformy zaczęły rozwijać (C+ najwolniej, bo i tak mieli najbogatszą ofertę programową i mnóstwo przyzwyczajonych do siebie klientów, przekonanych, że konkurencja to jeszcze większe gówno), po czym wszystkie 3 zwolniły, aż zaczęły ze sobą współpracować, wymieniać się kanałami (wszystkie 3) i w końcu C+ wykupił N-kę.
Zastanawia mnie tutaj rola CP jako konkurencji, skoro jakiś czas temu mówiło się, że C+ i CP mają wspólnego właściciela, ale może to tylko plotki o przymiarkach były, nie zainteresowałem się wtedy tym szczególnie...

Najlepiej to jest mieć kablówkę i chyba najlepiej w UPC. Szkoda tylko, że poza blokowiskami/oficynami/itp praktycznie nigdzie się nie da... Chuj, pozostaje na razie DVB-T+FTA z sat
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2011, 22:16:13 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Jestem tumanistą, mikroekonomię to mogę co najwyżej w granicach własnego portfela tu i teraz policzyć :D

Że sylkis napisał jedno zdanie.

Posty połączone: 07 Lis, 2011, 23:29:25


ED: google: Guinea Pig

ED 2:
wszystkie filmiki zaraz po śmierci Kadafiego i z przetrzymywania jego ciała w supermarkecie.
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2011, 23:57:18 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

bandit112

  • Gość
Spędziłem chwilkę czasu na Facebooku, żeby zobaczyć co tam u moich dawnych znajomych z gimbazy i dosłownie brak mi słów... Jeden gwiazdkuje słowo "zajebiście" (a w gimnazjum piłem z nim wódę na przerwie), zadaje się z samymi brzydkimi dziewczynami (kolegów nie ma), chodzi na imprezy w jakimś białym kapeluszu i robi z siebie alfonsa, a na co dzień wygląda jak nerd (w okularach). Drugi jest rudy jak był, ale teraz ma włosy na biebera i wygląda jak brzydka ruda piegowata dziewczynka, jeszcze mu makijażu brakuje, o jego komentarzach i wpisach jak się zmienił to lepiej nie mówić. Co ten katolik robi z ludźmi, no kurwa, dosłownie:


Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Cieszę się zatem że ja jeszcze z czasów pregimnazjalnych :D
Chociaż z drugiej strony ja praktycznie nie wiem co się dzieje z dawnymi ludźmi z klasy, poza dwoma, trzema osobami z którymi utrzymuję kontakt (chlamy czasem razem itp.)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 832
Bandito - oni po prostu jeszcze szukają, za dwa lata sami się będą siebie wstydzić - nihil novi, od pokoleń.
Paczki z głów!