Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385590 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1475 12 Paź, 2011, 10:27:16 »
Uff. Łune grajo metal na pudełkach, lubie ich.
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1476 12 Paź, 2011, 13:11:45 »
Dzisiaj się dowiedziałem,że gram w kosza  z Arturem  Lesickim. Kurwa, szok, może ogarnę sobie jakieś lekcje.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1477 12 Paź, 2011, 14:57:49 »
oj Wróbel, starość nie radość...

;)
do widzenia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1478 12 Paź, 2011, 19:15:36 »
Starość - nie radość, ale "od techno można z nudów zdechnąć".
Miałem 16 lat i twierdziłem dokładnie to samo ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1479 12 Paź, 2011, 21:39:13 »
Też tak twierdziłem jako nastolatek  i dalej twierdzę. Zresztą mając trzepak jakieś 15m od okna zawsze w okresie przedswiatecznym, jak sąsiedzi trzepią dywany sporo się nasłucham  techniawki :D
4string

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1480 12 Paź, 2011, 21:41:31 »
Co ciekawe, u mnie sąsiedzi mają ponad 50 lat i też napierdzielają tekno przy podlewaniu kwiatków.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1482 12 Paź, 2011, 23:50:52 »
Zszokowało mnie, że już dostałem equaliser od M4dy'ego, zszokowało mnie też ile Hesu bierze za V-Picks. Mam szczerą nadzieję, że będzie te 10 razy lepsza od Jazz III tortexów :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1484 13 Paź, 2011, 20:48:14 »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejna-awantura-wokol-krzyza-bedzie-uchwala-sejmu,wid,13891488,wiadomosc.html?ticaid=1d316&_ticrsn=3
Wkurwiło mnie to trochę. Na szczęście konstytucja stoi ponad tego typu ustawami, więc w razie W do akcji wkroczy TK i Jaruś może Jankowi naskoczyć.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1485 13 Paź, 2011, 22:32:30 »
http://www.pudelek.pl/artykul/35139/ksiadz_broni_nergala_to_gra_polityczna/
;D

ED: z ciekawości zajrzałem ogólnie na główną stronę pudelka, a tam pełno newsów o Nergalu ;O
http://www.pudelek.pl/tag/Nergal/
w tym całkiem sporo innych, że ktoś "broni" go w TVP :D

http://muzyka.onet.pl/galerie/tvp-rozstaje-sie-z-nergalem,4880105,0,galeria-mala.html
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1486 13 Paź, 2011, 22:37:27 »
Głupi są.
No ale jeśli to ma być wymiana jurora z okazji nowej edycji programu, to mam wyjebane, bo to tak naprawdę jest normalką, z dowolnych powodów.
Co innego, gdyby go z obecnej wyjebali...

...Ciekawe, czy jakiś TVN go teraz nie łyknie w zamian :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1487 14 Paź, 2011, 09:14:12 »
Pierdu, pierdu, "Steve J. to, tamto, iFoł to gówno itd." ale w jeden dzień złożono 1mln zamówień na iFoła 4S. I może nie zszokowało, ale zaciekawiło zaprezentowane właśnie w tym modelu tzw. Siri:


W moim Samsie S też mam podobne coś, ale różnica jest jak gadanie z Szymem, a licealistką ;). Za to podzielam pogląd pana redaktora:

Zrzeknę się honorarium za ten tekst na rzecz schroniska dla bezdomnych borsuków, jeśli w ciągu pierwszego tygodnia po wejściu telefonu na rynek nie pojawią się dziesiątki filmików na YouTube, pokazujących błędy i wpadki Siri. Apple w swej pysze posunął się odrobinę za daleko, wmawiając prostodusznym Amerykanom, że Siri jest istotą rozumną. Rozczarowanie będzie wielkie, bo Siri, wbrew oczekiwaniom, nie jest mądrzejsza od pani z informacji PKP. Wąska specjalizacja nie pomoże w sprawach, do których nie jest przygotowana. Żadna z pań zapytana o to, kto zabił Kennedy’ego albo czy warto prosić szefa o podwyżkę, nie powie nic mądrego. A że użytkownicy iPhone’a 4S będą o takie rzeczy pytać, to więcej niż pewne.

Posty połączone: 14 Paź, 2011, 09:31:14
Oczywiście pomysł zajumany Andrzejowi, fakt, że rozwinięty.

* http://www.extremetech.com/computing/99685-5-siri-for-android-alternatives
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2011, 09:31:30 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1488 14 Paź, 2011, 09:31:33 »
ależ wuju, przecież ty nie dostałeś/dostaniesz żadnego honorarium za ten tekst...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1489 14 Paź, 2011, 09:45:42 »
Wiedziałem, wie-dzia-łem! ;) Nawet przygotowałem zabójczą i niezmiernie wesołą ripostę!
Ale skonstatowałem, że wystarczy, że napiszę skromnie, iż nie wszystko robię za pieniądze (prawda, Semi? :P). Miłość, pasja, gry z torrenta - jest na tym świecie tyle rzeczy za darmo...

Nie, pewnie, że nic z tego nie mam. Nie mam ifoła, ani kontaktu ze Stefkiem pozagrobowego, mentalnego, ani nawet analnego. Lubię technikie. Mam nawet tytuł technika, czytałem "Młodego Technika", z mlekiem matki (ale od ojca) wyssałem ;).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1490 14 Paź, 2011, 10:14:23 »
Takie gówno wytrzymuje u mnie średnio 45 sekund, zanim kończy swą nędzną egzystencję rozpierdolone o ścianę. Po drugie ta reklama, to ściema. Żaden Amerykanin nie wygląda w niej na grubego, ani głupiego, co jest nierozerwalnie związane z tym wspaniałym narodem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1491 14 Paź, 2011, 10:40:03 »
Takie gówno wytrzymuje u mnie średnio 45 sekund

Do niedawna doskonale dogadałbyś się z moją Żoną. Jednakże dała się na mówić na profity korzystania z ekranu dotykowego, muzy, maili, itd. Przy odpowiednim nauczycielu wiele rzeczy nagle staje się fajne ;).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1492 14 Paź, 2011, 10:45:12 »
Dokładnie to samo mam w Noki sprzed dwóch lat (bez ekranu dotykowego), która wytrzymuje mi dodatkowo tydzień bez ładowania i nie wkurwia mnie gadając do mnie. No i co to za "profity" z dotykowego ekranu, poza tym, że jest to bajeranckie? Nie chcę tu wszczynać kolejnej jałowej dyskusji, ale gdybym był niewidomy - to bym sobie to kupił. Jednak nie mam elektrycznego wózka inwalidzkiego, tylko dlatego, że fajnie się tym jeździ.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1493 14 Paź, 2011, 10:49:56 »
Myślę tak samo. Za niedługo czeka mnie kupno nowego telefonu i raczej odpuszczę sobie lanserskie zabaweczki. Telefon ma dzwonić i smsy pisać, po co komu więcej?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1494 14 Paź, 2011, 10:50:15 »
Zgadza się z Wró :D
Choć sam się coraz bardziej przełamuję na zasadzie "no dobra, nawet i od biedy może być ten dotyk, byle było na tyle porządnie zrobione, że mnie nie wkurwia" - z tym, że osobiście NIGDY nie wezmę telefonu bez fizycznej qwerty, pod sliderem z boku. Nie i chuj. A czy oprócz tej qwerty jest dotyk, czy nie, to już wtedy staje się mniej ważne - a przy surfowaniu na necie być może jest nawet potencjalnie wygodne, bylebym nie MUSIAŁ z niego korzystać, a był opcją obok obsługą wszystkiego klawiaturą.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1495 14 Paź, 2011, 11:03:32 »
Ciekawe ile czasu taki ekran dotykowy działa poprawnie zanim pokryje się syfem, biorąc pod uwagę, że jakieś 95% społeczeństwa nie myje rąk...
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1496 14 Paź, 2011, 11:05:09 »
Może zbyt uprościłem z tym dotykiem: nie jest "zły" ani "dobry" sam w sobie, po prostu aktualnie nie ma nic naprawdę fajnego nie-dotykowego. A wy: róbta co chceta, możecie śmigać w skórach z maczugamy, popieram, nie namawiam.

There - jak z dupą: wystarczy czasem wytrzeć.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1497 14 Paź, 2011, 11:11:11 »
po prostu aktualnie nie ma nic naprawdę fajnego nie-dotykowego

Jak dla mnie Blackberry z klasycznym qwerty bez dotykowca kładzie samsungi i nokie, więc znajdzie sie cos fajnego niedotykowego. Stwierdziłem że prędzej pójdę w anal sam ze sobą niż kupie sobie telefon z ekranem dotykowym ;) Tak wiec podwójna korzyść - mam fajny fon i pozostałem dziewicą
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1498 14 Paź, 2011, 11:13:16 »
Czym kładzie? Mają panowie w robocie, zero zachwytu. Ale wracając do analogii z dupą: każdy ma swoją.

Niedawno w gazecie Stuff było grube porównanie OSów i niestety, tylko Symbian wypadł gorzej ;).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1499 14 Paź, 2011, 11:15:42 »
Telefony, podobnie jak każda konsumencka elektronika obecnie, to będą fajne, ale za sto lat. Teraz posiadanie tego gównianego szmelcu jest po prostu przykrym obowiązkiem.