Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385473 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #275 31 Paź, 2010, 13:41:24 »
kurwa, mniej więcej do połowy myślałem, że to fake... :o
do widzenia.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #276 31 Paź, 2010, 13:44:18 »
co cztery nogi to nie dwie, na ryj też się tak szybko nie wypierdoli, ale już takie coś było :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #277 31 Paź, 2010, 16:06:31 »
mnie zaszokowało że zjebała mi się do mojego i mojej narzeczonej nowego mieszkania kupa ludzi, których kurwa pierwszy raz na oczy widzę.
Dlaczego? Bo rodzice mojej kobity postanowili przyjechać na grób swojego ojca i przy okazji zaprosili na obiad kilka (osiem) osób z rodziny.
Chyba to bardziej pasuje do tematu co mnie wkurwia, ale mnie to zaszokowało: jak można zaprosić do nieswojego mieszkania swoich gosci i jeszcze obarczać gospodarza przygotowaniami? Nie mozna, dlatego siedzą przy herbacie, którą matka kobity musiała iść kupić. Chyba mnie nie lubią. Ale to dobrze, ja ich też nie.

Ważna lekcja z dnia dzisiejszego: zmienić zamki i wyłączać telefon
B ( o ) ( o ) B S

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #278 31 Paź, 2010, 20:46:37 »
jak nas na chacie nie ma to luz, bo mogą wpaść i żarcie nam wrzucić. Z moimi rodzicami mam ugadane, że jak będą chcieli wpaść to nie ma wpadania niezapowiedzianego i luz, sam też się zapowiadam. Zresztą ostatnio załatwiamy masę spraw we Wro i na koszt moich rodziców ich objadamy. Ale rodzice kobity to masakra. Wpadają kiedy chcą i jeszcze fochy stroją. Opierdalanie przez telefon nic nie pomaga, bo się wkurwią ale i tak przyjadą. A klucze dla bezpieczeństwa trzymamy u rodziców, w razie gdybyśmy nasze zgubili, to zawsze można sie kopnąć do wrocławia albo kluczborka po nie. Bratu swojemu nie dam, bo nie utrzymuje z nim kontaktu a braciom Marty nie dam, bo mieszkają z rodzicami swoimi :D (są w moim wieku).
I tu zmierzamy do kolejnej rzeczy, która szokuje: jak można mieć dwadzieściakilka lat, byc przy cycku jeszcze i nie czuc przy tym potrzeby usamodzielnienia?
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #279 02 Lis, 2010, 22:30:02 »


Ludzie jego pokroju są niesamowici. Autentyczny i szczery szacunek! :allah:

nie ma szans, żebym przeszedł i gościowi nie wrzucił hajcu...
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #281 06 Lis, 2010, 20:02:16 »
 :o
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #282 07 Lis, 2010, 00:03:52 »
Ej, no kurwa... Co to ma być? Mam zacząć napierdalać pasem, czy co?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #284 07 Lis, 2010, 01:58:24 »
nie zagłosowałbym na murzynkę

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #285 07 Lis, 2010, 02:37:48 »
Ja na Murzynkę chętnie. Pedał Fotoszop mnie tylko wkurwia :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #286 07 Lis, 2010, 03:34:46 »
ta babka wygląda jakby była ujebana jak stół w tvnie.. Ciekawe ile głosów zebrała


Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #288 10 Lis, 2010, 01:25:56 »
Biblii nie czytałeś? To tak, jakbyś nie czytał Guillaume'a Apollinaire'a :D

P.S.
gijąma apolinera

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #289 10 Lis, 2010, 09:21:55 »
Podobnież w tzw. "kręgach" chodzi od jakiegoś czasu informacja, że kiedy samolot tułał się we mgle - wpieniony Leszek zadzwonił do Jarka co ma robić. A Jarek powiedział jemu, żeby przycisnął pilotów i mają lądować. I podobnież dlatego po katastrofie chodził tak totalnie zmasakrowany psychicznie.

I że Donie the Tusk ma nagranie tej rozmowy - i trzyma to wyborów.
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #290 10 Lis, 2010, 09:27:41 »
A Jarek spytał się cota...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #291 12 Lis, 2010, 14:42:36 »
Życie i historia pana Sharadkumara Dicksheeta, z sześć razy nominowanego do Nobla, ale chyba jest dla szanownego Komitetu zbyt bezczelnym typem...


Pod filmem parę słów wprowadzenia:

cz. I


cz. kolejne (dla leniwej młodzieży!)




Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #292 12 Lis, 2010, 15:04:15 »
Dicksheet
Mistrzowskie nazwisko.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #293 12 Lis, 2010, 16:43:15 »
prawie jak Mike Litoris ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #294 12 Lis, 2010, 17:39:07 »
mnie zaszokowało że zjebała mi się do mojego i mojej narzeczonej nowego mieszkania kupa ludzi, których kurwa pierwszy raz na oczy widzę.
Dlaczego? Bo rodzice mojej kobity postanowili przyjechać na grób swojego ojca i przy okazji zaprosili na obiad kilka (osiem) osób z rodziny.
Chyba to bardziej pasuje do tematu co mnie wkurwia, ale mnie to zaszokowało: jak można zaprosić do nieswojego mieszkania swoich gosci i jeszcze obarczać gospodarza przygotowaniami? Nie mozna, dlatego siedzą przy herbacie, którą matka kobity musiała iść kupić. Chyba mnie nie lubią. Ale to dobrze, ja ich też nie.

Ważna lekcja z dnia dzisiejszego: zmienić zamki i wyłączać telefon

to się kurwa módl! Teście to zło i może być tylko gorzej. Mój teścio zawsze zwozi mi jakieś gówna do samochodu. Ostatnio zrobiłem przedpłatę na nowego roomstera, który ma przyjść za 2 miechy, to dostałem prezent - komplet używanych dywaników gumowych z toyoty jaris teściowej i 4 letnie opony z jego forda. No do chuja dzięki. Kupił mi też zegarek na wyprzedaży w tesco który nie działa. Testuje mnie jebaniec. Albo wracam zjebany z 24h dyżuru a on o 8 rano bierze klej techniczny i chce ze mną robić prace remontowe w moim mieszkaniu. Nienawidze skurwiela, wie co mnie wkurwia i testuje moją wytrzymałość na wskroś. W temacie - co mnie zszokowało? Jak Ola była w ciąży to wyjebał ją z domu, bo odmówiła przyjęcia starych mebli z lat 80 z garażu, które dla nas trzymał, nadmienię, że wtedy jeszcze nie mieliśmy własnego mieszkania, tylko wynajmowaliśmy. Temat moich teściów jest nie wyczerpywalny. Sumując, módl sie kurwa, módl ;]

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #295 15 Lis, 2010, 19:00:24 »
Mnie zszokowało to jak bardzo dobry jest Fallout New Vegas, szczególnie po tym co zrobili z 3.
NV jest prawdziwym spadkobiercą 2. Gram od 4 dni bez przerwy ;D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #297 15 Lis, 2010, 20:56:27 »
mnie zaszokowało że zjebała mi się do mojego i mojej narzeczonej nowego mieszkania kupa ludzi, których kurwa pierwszy raz na oczy widzę.
Dlaczego? Bo rodzice mojej kobity postanowili przyjechać na grób swojego ojca i przy okazji zaprosili na obiad kilka (osiem) osób z rodziny.
Chyba to bardziej pasuje do tematu co mnie wkurwia, ale mnie to zaszokowało: jak można zaprosić do nieswojego mieszkania swoich gosci i jeszcze obarczać gospodarza przygotowaniami? Nie mozna, dlatego siedzą przy herbacie, którą matka kobity musiała iść kupić. Chyba mnie nie lubią. Ale to dobrze, ja ich też nie.

Ważna lekcja z dnia dzisiejszego: zmienić zamki i wyłączać telefon

to się kurwa módl! Teście to zło i może być tylko gorzej. Mój teścio zawsze zwozi mi jakieś gówna do samochodu. Ostatnio zrobiłem przedpłatę na nowego roomstera, który ma przyjść za 2 miechy, to dostałem prezent - komplet używanych dywaników gumowych z toyoty jaris teściowej i 4 letnie opony z jego forda. No do chuja dzięki. Kupił mi też zegarek na wyprzedaży w tesco który nie działa. Testuje mnie jebaniec. Albo wracam zjebany z 24h dyżuru a on o 8 rano bierze klej techniczny i chce ze mną robić prace remontowe w moim mieszkaniu. Nienawidze skurwiela, wie co mnie wkurwia i testuje moją wytrzymałość na wskroś. W temacie - co mnie zszokowało? Jak Ola była w ciąży to wyjebał ją z domu, bo odmówiła przyjęcia starych mebli z lat 80 z garażu, które dla nas trzymał, nadmienię, że wtedy jeszcze nie mieliśmy własnego mieszkania, tylko wynajmowaliśmy. Temat moich teściów jest nie wyczerpywalny. Sumując, módl sie kurwa, módl ;]

Mój teść-to-be też jest typem chomik/sam-to-zrobię - gromadzi masę badziewia, składa z tego jeszcze większe badziewia, a potem wciska je mi mówiąc że gdyby jemu to ktos zaproponował, to byłby zachwycony, bo jemu się takie okazje nie trafiają.
Odnosnie mebli ostatnio rozjebałem szfkę z lat 80 i była jazda, bo przecież mogłem ja używać. To chuj, że mam swoje własne meble, które maja ok 7 lat, więc nijak sie nie spasują. Szafka miała zostać bo działa :D
Tylko ja swojego teście nie nienawidze. Jeszcze :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #298 15 Lis, 2010, 23:23:24 »
G-zs, kiedy brales slub?

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #299 17 Lis, 2010, 01:11:40 »
mnie zaszokowało że zjebała mi się do mojego i mojej narzeczonej nowego mieszkania kupa ludzi, których kurwa pierwszy raz na oczy widzę.
Dlaczego? Bo rodzice mojej kobity postanowili przyjechać na grób swojego ojca i przy okazji zaprosili na obiad kilka (osiem) osób z rodziny.
Chyba to bardziej pasuje do tematu co mnie wkurwia, ale mnie to zaszokowało: jak można zaprosić do nieswojego mieszkania swoich gosci i jeszcze obarczać gospodarza przygotowaniami? Nie mozna, dlatego siedzą przy herbacie, którą matka kobity musiała iść kupić. Chyba mnie nie lubią. Ale to dobrze, ja ich też nie.

Ważna lekcja z dnia dzisiejszego: zmienić zamki i wyłączać telefon

to się kurwa módl! Teście to zło i może być tylko gorzej. Mój teścio zawsze zwozi mi jakieś gówna do samochodu. Ostatnio zrobiłem przedpłatę na nowego roomstera, który ma przyjść za 2 miechy, to dostałem prezent - komplet używanych dywaników gumowych z toyoty jaris teściowej i 4 letnie opony z jego forda. No do chuja dzięki. Kupił mi też zegarek na wyprzedaży w tesco który nie działa. Testuje mnie jebaniec. Albo wracam zjebany z 24h dyżuru a on o 8 rano bierze klej techniczny i chce ze mną robić prace remontowe w moim mieszkaniu. Nienawidze skurwiela, wie co mnie wkurwia i testuje moją wytrzymałość na wskroś. W temacie - co mnie zszokowało? Jak Ola była w ciąży to wyjebał ją z domu, bo odmówiła przyjęcia starych mebli z lat 80 z garażu, które dla nas trzymał, nadmienię, że wtedy jeszcze nie mieliśmy własnego mieszkania, tylko wynajmowaliśmy. Temat moich teściów jest nie wyczerpywalny. Sumując, módl sie kurwa, módl ;]

Mój teść-to-be też jest typem chomik/sam-to-zrobię - gromadzi masę badziewia, składa z tego jeszcze większe badziewia, a potem wciska je mi mówiąc że gdyby jemu to ktos zaproponował, to byłby zachwycony, bo jemu się takie okazje nie trafiają.
Odnosnie mebli ostatnio rozjebałem szfkę z lat 80 i była jazda, bo przecież mogłem ja używać. To chuj, że mam swoje własne meble, które maja ok 7 lat, więc nijak sie nie spasują. Szafka miała zostać bo działa :D
Tylko ja swojego teście nie nienawidze. Jeszcze :D

Morał? Znaleźć sobie laske bez ojca - jak ja :D
ore ore na traktore