Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413109 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
trv jak chvj

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Orkeeee!!!
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Judas Priest jak chuj :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
to jest kvlt od lat
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ale "gimby nie znajo"
Jazz, Lounge, Downtempo

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Kurwa, temat polityczny ma już prawie 50 stron. Ta..."forum o siódemkach"...
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Forum o siódemkach? Myślałem, że to Pedalboard - forum dla gejów. :<
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość
Niby nie szokuje, ale : Nie ważne w jakim kraju jesteś, policja jest tak samo bezużyteczna. Wiecie dlaczego chodzą w parach? Bo jeden umie pisać a drugi czytać. Przydałby sie jeszcze trzeci, co potrafi słuchać zeznań i ich nie pokręcić.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nieważne*
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Roztocza nie posiadają układu krwionośnego - krew popychana jest poprzez ruchy ciała :o

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Roztocza nie posiadają układu krwionośnego - krew popychana jest poprzez ruchy ciała :o

To zupełnie jak niektóre kurwy bez serca

Orange

  • Gość

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
10 pytań od różnych person przez 24h czy Tele za 2tys. którego sprzedaje jest z USA.......  ::)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Aleeee! ;)

To zobacz to!





ED:


Najbardziej, to tak od 1:28. Prooooszę, może tak nie róbmy, bo kurdę... ;) ;)

« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2016, 03:54:07 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
http://www.boredpanda.com/cycling-around-poland-anita-demianowicz/

coo... A ja raz na tydzień 30km robię... *

* przynajmniej przy tej pogodzie


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
E, no weź. Wszystkie koszty rosną (paliwo akurat teraz jest nisko, ale pewnie niedługo  - a Poczta i tak jest sporo tańsza od innych opcji. Za granicę dostarczają tak samo szybko, a biorą nieraz 1/3 tego, co kurierzy. Są jeszcze paczkomaty, ale policz sobie realne koszty tej operacji, czyli pojechanie po odbiór  gdziekolwiek.
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
E, no weź. Wszystkie koszty rosną (paliwo akurat teraz jest nisko, ale pewnie niedługo  - a Poczta i tak jest sporo tańsza od innych opcji. Za granicę dostarczają tak samo szybko, a biorą nieraz 1/3 tego, co kurierzy. Są jeszcze paczkomaty, ale policz sobie realne koszty tej operacji, czyli pojechanie po odbiór  gdziekolwiek.

Zaniżyli ceny, żeby ograć inPost w przetargu i teraz muszą jakoś się odbić.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Życie listonoszy to ekscytujący spisek!
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
E, no weź. Wszystkie koszty rosną (paliwo akurat teraz jest nisko, ale pewnie niedługo  - a Poczta i tak jest sporo tańsza od innych opcji. Za granicę dostarczają tak samo szybko, a biorą nieraz 1/3 tego, co kurierzy. Są jeszcze paczkomaty, ale policz sobie realne koszty tej operacji, czyli pojechanie po odbiór  gdziekolwiek.

Chyba sobie jaja robisz :)

Ostatnio wysyłałem EMS express wiosło do Madrytu. Szło równiutko 10 dni. Paczka z Hong Kongu do Polski idzie dwa dni.
Przy okazji musiałem wypełniać druki celne pomimo przesyłki wewnątrz EU.

Koszty operacji odbioru z paczkomatu? A moje stanie po 40min na poczcie z awizo tylko po to żeby dowiedzieć się że jak jest wpisane "dziś po 18" to nie znaczy że paczka zostanie zwrócona przez listonosza i trzeba przyjść dzień później? Paczkomat daje możliwośc odbioru 24/7 a poczta nie.

A już totalnym samobójem jest dla mnie wprowadzanie do oferty przze pocztę produktów nie związanych z podstawową ich działalnością. No kurwa mać jak przychodzę po znaczek albo kopertę to mnie krew zalewa jak muszę stać w jednej kolejce do tego samego okienka w którym ktoś kredyt w banku pocztowym bierze albo inne pierdoły. Od komuny jeszcze nie wpadli na pomysł osobnego okienka do sprzedaży a innego do obsługi.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Przy okazji musiałem wypełniać druki celne pomimo przesyłki wewnątrz EU. - men, ktoś Cię nabrał, albo wysyłałeś do Ceuty lub Melilli: https://www.pocztex.pl/ems/tabela-wymogow-uslugi-zagranicznej/ ;)

Koszty operacji odbioru z paczkomatu? - jakoś nigdy nie postawili mi tego pod nosem i 3zł na paliwo idzie jak nic. Przy okazji synek zawsze ze mną jedzie, bo lubi te gadki paczkomatu (ja też ;)) i jeszcze naciągnie mnie na coś z pobliskiego sklepu (tu akurat porażka wychowawcza, ale kogo niby mam rozpieszczać ;)).

A już totalnym samobójem jest dla mnie wprowadzanie do oferty przze pocztę produktów nie związanych z podstawową ich działalnością. - póki co ONI nie narzekają ;)... No widzisz, a z mojego pktu widzenia i rozlicznych wysyłek w skali miesiąca mam takie doświadczenie, że ich kierowcy na tle kurierow są bardzo kulturalni, szanują paczkę, nie rzucają, mam wrażenie obcowania z ludźmi PO podstawówce :). I jeszcze w przeciwieństwie - nigdy paczka nie została zniszczona, a któryś rok już leci.

Ale to jest tak samo jak w robocie: pracujesz w kimś w tej samej firmie, ale on np. w innym dziale i jak byście o innych zakladach rozmawiali.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Sporo listonoszy z PP uciekało do InPostu. Niestety jakieś 2-4 lata temu Inpost odszedł od umowy o pracę, zostawiając wszystkich pracowników z umowami zlecenie z minimalnym ubezpieczeniem, prezes firmy stwierdził, że to jest też nie do pomyślenia, żeby listonosz w PL zarabiał ponad 2000 i zrobił konkretne cięcia (wynagrodzenie listonosza było 2składnikowe - podstawa + prowizja od rozniesionych listów/paczek). Obecnie sytuacja w tej firmie wygląda tak, że brakuje ludzi do pracy (bo jest to w chuj ciężka robota, rejony do obskoczenia są olbrzymie) i firma coraz częściej zatrudnia pracowników z Ukrainy, dla których ta pensja jest bardzo atrakcyjna.

Zresztą też byłem zmuszony zatrudnić w zeszłym roku pracowników z Ukrainy, bo nie mogłem znaleźć nikogo do pracy (umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem tylko bez chorobowego, 10-12 netto na godzinę + dodatki, stałe premie + uznaniowe, wykonanie ponad normę w godzinach pracy liczone jako nadgodziny).

Tak więc zmierzając w kierunku tematu - szokuje mnie, że praca jest, ale nie ma rąk do pracy.
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Tak więc zmierzając w kierunku tematu - szokuje mnie, że praca jest, ale nie ma rąk do pracy.
Niewolnictwo to nie praca ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Tak więc zmierzając w kierunku tematu - szokuje mnie, że praca jest, ale nie ma rąk do pracy.
Niewolnictwo to nie praca ;)

Niewolników się sprzedaje, a ja ludzi zwalniam, więc to chyba nie jest niewolnictwo? ;)

Ale na serio - 2200 netto wzwyż za proste prace fizyczne dla osoby bez doświadczenia i/lub wykształcenia to niewolnictwo? Chyba że nie odnosisz się bezpośrednio do warunków, które ja oferuję.
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
12 netto za godzinę przy 8h dziennie nie daje kwoty którą podajesz. Cała reszta dodatków nikogo nie obchodzi, liczy się zawsze podstawa czyli to czego pracodawca i jego kaprysy nie obetną. Ważne jest tez miasto i koszty utrzymania się. Skoro nie mogłeś znaleźć Polaków do pracy na takich warunkach to znaczy że były słabe albo mogli zarobić gdzieś więcej.
Nic się nie martw, u mnie w urzędzie dają 2500 netto pracownikom z uprawnieniami budowlanymi :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan