Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 247577 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jak patrzę na te zdjęcia, to tak sobie myślę, że Ałszwic  można sprzedawać jako franczyzę - na zasadzie macdonalda. I wtedy mogą sobie mówić o "polskich obozach" - nareszcie coś z tego będzie :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Coraz bardziej mnie to ciekawi, dlaczego:

1. o tym czy coś jest męskie, decyduje banda zniewieściałych pedaluchów,
2. o tym czy coś jest kobiece, decydują niewyruchane paskudy (zwykle) bez cycków i dupy,
3. o tym czy jakaś muzyka jest dobra czy zła, decydują osoby totalnie pozbawione gustu,

i tak dalej... Aczkolwiek ja mam z tego "ubaw po pachy i to za darmola", jak widzę takie "egzemplarze" na mieście ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
http://joemonster.org/art/26711/Rurki_przy_tym_to_szczyt_meskosci_moda_dla_mezczyzn_XXI_wieku

Ja pie*dolę... równocześnie to mnie śmieszy i żenuje
Nie widzę rewolucji. To tylko jakieś echo po glamrocku, więc świat się nie kończy, tylko jak zwykle historia zatacza koło. Ale fakt, że głupio to wygląda ;]

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Coraz bardziej mnie to ciekawi, dlaczego:

1. o tym czy coś jest męskie, decyduje banda zniewieściałych pedaluchów,
2. o tym czy coś jest kobiece, decydują niewyruchane paskudy (zwykle) bez cycków i dupy,
3. o tym czy jakaś muzyka jest dobra czy zła, decydują osoby totalnie pozbawione gustu,

i tak dalej... Aczkolwiek ja mam z tego "ubaw po pachy i to za darmola", jak widzę takie "egzemplarze" na mieście ;D

Dobrze że dopisałeś ostatnie zdanie, bo nie wiedziałbym do której z grup które wymieniłeś Cie przyporządkować :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
http://joemonster.org/art/26711/Rurki_przy_tym_to_szczyt_meskosci_moda_dla_mezczyzn_XXI_wieku

Ja pie*dolę... równocześnie to mnie śmieszy i żenuje

Ooogień!!! Gość w biznesowym pajacyku "zesrałem się w gacie" oraz krawacie rozbił mnie na kwarki :D

Jestem szczerze zachwycony! :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Mnie dziwi, pachuj ktoś robi takie zestawienia, przecież połowa to pedały/transwestyci, chyba nie od dziś wiadomo, że w większości nie ubierają się zbyt "męsko", sądzę, że mają wystarczająco przejebane sami z własną psychiką w tym świecie, żeby nie trzeba było ich dodatkowo tak publicznie szykanować.

Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ale nie ukrywam, że momentami nie mogłem wytrzymać ze śmiechu, ja prdl, jak można dać się wcisnąć w takie szlafroczki...

Myślę, że też byś nie protestował jakbyś zobaczył czek za taką sesję.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
No kurwa, to już znanym najnowsze kreacje Tosina na koncertach :D Tylko zamiast w szpilkach dojebie jakieś ludzkie buty - najcze czy konwersy. Szczególnie w tym kombinezonie :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 778
Paczki z głów!


Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 778
Paczki z głów!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja to bym chcial szczerze zobaczyc jak niektorzy rzeczywiscie placza ze smiechu do rzeczy, ktore zamieszczaja w tym temacie, bo u mnie spora wiekszosc wzbudza co najwyzej usmiech z politowania, a zawsze mialem o sobie mniemanie, ze poczucie humoru mam dosyc mocno rozwiniete w kazda mozliwa strone (choc gagi rodem z Bennego Hilla mnie nie smiesza, wole MP).
B ( o ) ( o ) B S

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Cytuj
(choc gagi rodem z Bennego Hilla mnie nie smiesza, wole MP)

To żeś porównał...
It's always nice to have a penis.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 778
Mnie dziś (do granicy łez, dla porządku ;)) rozbawiła ostatnia płyta Porky Vagina - Chlew Machina. Polecam! :D
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Cytuj
(choc gagi rodem z Bennego Hilla mnie nie smiesza, wole MP)

To żeś porównał...

Wierz lub nie, Benny Hill przez wiele osób uważa za kwintesencję brytyjskiego humoru, a MP uważają za suchary. Są dla skrajnie różnych klas, ale żadnym nie można odmówić tej brytyjskości
B ( o ) ( o ) B S

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
g-zs - ale przecież Benny Hill nie wyklucza Monty Pythona? No chyba że traktujemy jeden humor jako "plebejski" z drugi "wysokich lotów" i będziemy uważać, że jednego trzeba się wstydzić, a innym szczycić?

Można czytać "kanon", można "uwznioślającą poezję", a jednocześnie czasami zarzucić sobie "literackim fast-foodem". Np. obok Eco przeczytam Pilipiuka? Albo puszczę sobie na przemian np. (ostatnia moja setlista) Oldfielda, Therion, Genesis, Metę, Braci Figo Fagot i jeszcze w tle kawałki Kabaretu TEY? Bądź obejrzę "Nagą broń" a następnie "Amadeusza"? To źle? Bo już sam nie wiem :P
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2014, 11:55:57 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Orange

  • Gość
Co to "Eco, Oldfield, Therion, Genesis, Kabaret Tey i Amadeusz" ? Resztę kojarzę.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
O sorry, już tłumoczę:

Eco - zdrowa żywność,
Oldfield - maszyny rolnicze,
Therion - grecki potfur,
Genesis - pieśni religijne,
Kabaret Tey - kabaret tej takiej jednej pani. Z wąsem :P
Amadeusz - italo disco

;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Orange

  • Gość
Eeee, to mnie nie interere

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi