Autor Wątek: Wasze ulubione trunki i inne pierdoły  (Przeczytany 75112 razy)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Wasze ulubione trunki i inne pierdoły
« 27 Sty, 2010, 18:36:28 »
Hej,

Ciekaw jestem bez czego nie możecie się obejść albo co wg. was jest najbardziej mniamuśne :D

Ja ostatnio nie umiem oderwać się od Sheridan'a oraz żelków :headbang: :D

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Whisky on the rocks! I ni ma huia we wsi! :] Oczywiscie mowimy o blendach w stylu Jack Daniel's, Seagrams czy czarny Walker (czerwony to maksymalna sciera, nadajaca sie ew. do drinkow, ktorych to nie uznaje tak czy siak...) w gore. Piwo oczywiscie to standard, woda srednio, niemniej nie pogardze dobrze destylowana czysciocha (ave Helsinki Vodka) :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
No w końcu jakiś sensowny temat ;) jak napisał Gohes whishy ofkors ale nie z lodem tylko z wodą, tak to przynajmniej piją w Szkocji, najlepiej single malt typu Glenfiddich albo tym podobne. Browar jak najbardziej najlepiej warka albo żubr ale innym też nie pogardze, chociaż ulubiony to Belahaven Best praktycznie nie do dostania w Polszy...
ore ore na traktore

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Z bronxów to mi strasznie podchodzie Irlandzkie Mocne kurde nigdzie tego nie umiem dostać a piłem lane nad morze i magia w gębie :D łiskacze oczywiście że tak :D

Ja nienawidzę drinków typu vodka + sok, whisky + cole czy coś takiego. Same czyściochy. Absolwent, starogardzka też mi nie przechodzą przez gardło i inne rozpuszczalniki tego typu.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wino półsłodkie/słodkie, herbata miętowa, kawa inka, whisky z colą :P
Wódki ani piwa nie pijam. Czasem jakiś likierek, albo inne jakieścosie ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A ja sobie przed chwilą zanabyłem 0,75 wina wytrawnego, węgierskiego oraz paczkę przypraw do grzańca marki Prymat i czekam na wiosnę.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Zielona herbata i ciemne piwo. Do ciemnego paprykowe crunchipsy i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja za czipsami nie przepadam, ale jak mnie coś napadnie, to robię sobie tak: biere funt majonezu, funt śmietany, kopa sera feta i 2/3 tuzina ząbków zmiażdżonego czosnku, mieszu-mieszu i jest pysznie w JFKFC!

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Aaaaa zapomnialem, ze jak mam klimat, to lubie polwytrawne winko ze szczepu merlot... ;] co prawda na winach sie nie znam, ale akurat ten szczep podchodzi mi wyjatkowo smacznie ;]
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Z czerwonych win polecam byczą krew czyli Egri Bikaver - mi podchodzi wyjątkowo dobrze.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
kawa z papierosem ;)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Fajka z kawą/pepsi/browarem (browar najchętniej spożywany przeze mnie to Lech, nie wzgardze też Heinekenem i Czarnym Specjalem)

Cin Cin Rosso z lodem i ew. ciutką wody
Seagrams Gin + kaktus tymbarka + troche cytryny
Wódka Wyborowa najlepiej z odrobiną szklanki   - jak już tacy dokladni jestesmy to najlepsza zapita czystej to imo Sprite schłodzony ew. 'smakopodobne' wyroby typu 3cytryny. No bo wiadomo że jak się inwestuje w wódke to na ogol nie ma kasy na burżuazyjne zapity.
Czerwone wino półsłodkie Beauvillon.

No i lubię tabakę Gawitha czarnego

No i jestem uzależniony od Soku Pomidorowego Fortuny z szczyptą soli i pieprzu- można sie tym normalnie najeść : d

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
No i lubię tabakę Gawitha czarnego
pijesz ją? :)

a mi się tak jeszcze przypomniało- piwo z sokiem pomidorowym i jajkiem, red eye się to chyba nazywało. A z drinów grass hopper i absolut waniliowy ze sprajtem

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Gawith swego czasu wciągało się tego sporo :P ale to dawne dzieje :D chyba najlepsza tabaka jaką miałem zaszczyt brać.

Sok pomidorowy jest dla mnie jeszcze gorszy od absolwenta czy starogardzkiej :D

lubię białe wina z lodem i cytrynką.

Z piw wypije każde ale nie przepadam za słabymi piwami. Wolę dębowe, warke strong, karpackie mocne itd. Nie lubię Harnasia, Żywca... fuuuuj :P

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
No i lubię tabakę Gawitha czarnego
pijesz ją? :)

Taa  ;D I zapijam papierosem  ;)

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Ja najbardziej z napojów alkoholowych lubię pić whiskey:(Jack Daniels, Johny Walker), piwko(Becks, Heineken,Budweiser) .:)
Ale generalnie najbardziej lubię pić piwo :D
Jestem kosmicznie uzależniony od żelek :D
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Siemię lniane, herbatka zielona ostatnio z cytrynką i miodem, cherry coke, z alkoholi to praktycznie tylko wina od Bordeaux po Porto :)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Jestem kosmicznie uzależniony od żelek :D

jak fajnie że nie jestem sam :D

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Ja lubie wszystko co nie jest sokiem jablkowo mietowym.


Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Ja lubie wszystko co nie jest sokiem jablkowo mietowym.
mój ulubiony ;)

dębowe, okocim mocny, tanie wina <3
do widzenia.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Whiskey nie znoszę. W żadnej wersji.

Browar prawie każdy, byle smakował jak piwo. Nie jakieś gówna typu Gingers, Warka Strąg, Redds,  picie czegoś takiego sprawia, że czuję się kobietą. ;)

Wódki lubię te lepsze. Te gorsze pijam
Bardzo lubię Żołądkową Gorzką, najlepiej z miętą, najlepiej z gwinta. Ew. ŻG zwykłą. Czysta i miodowa jakoś nie bardzo.
Drinków nie stosuję, chyba, że do takiego np. kina, czy gdzieś między ludzi biorę sobie Fortune 140% (100% sok + 40% wódka), ale to konieczność kamuflażu wymusza takie rozwiązania. :)

Wino każde smakuje mi tak samo - każde wypiję, najlepiej z butelki. To nie tylko takie młodzieńcze przyzwyczajenie, kieliszki do wina zawsze mi czymś śmierdzą. Jakimś detergentem ze zmywarki, płynem do mycia naczyń, kurzem, starą szafą, wodą z kranu, albo co gorsza mają jakieś wkurwiające smugi.

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Cytuj
tanie wina <3
O zapomniałem :P Też lubie :D
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Cytuj
tanie wina <3
O zapomniałem :P Też lubie :D

no o rzeczach tak oczywistych się nie mówi :D