Autor Wątek: [standard H \ drop A] d'Addario EXL140 10-52 + pojedyncza GHS .066 - 7s  (Przeczytany 3801 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
10-13-17-30-42-52-66 (menzura 25,5")

przyznaję się, kupiłem d'Addario :D pierwszych sześć strun chodzi w porządku, gra się podobnie jak na moim secie do szóstki (który opisałem w sąsiednim wątku), czyli solówki gładko, dół twardszy i mocno brzmiący, zestaw raczej do sludge'u aniżeli shredu. ;) mam za to problem z najgrubszą struną, nie mogę ustawić odpowiednio menzury i wybrzmiewa gorzej niż E (nie wiem, czy to kwestia gitary, czy za cienkiej struny), będę celował w 68/70, trochę grubo, ale myślę, że załatwi sprawę. albo zrobię bat-rhythm-moda. ;) w standard H natomiast ładnie chodzi, menzura jest w porządku, wszystko równo wybrzmiewa i jest moc. ;) jak z żywotnością jest nie wiem, bo mam struny dopiero parę tygodni, ale i tak nie zwracam na to szczególnej uwagi (póki któraś się nie zerwie) ;)

gitara: Flame EXG-7 (i kwestia najgrubszej struny się wyjasnia :P)

ps. 25,5" ssie pauke :(
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2010, 20:56:35 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
jak z żywotnością jest nie wiem, bo mam struny dopiero parę tygodni
Biorąc pod uwagę, że niektórzy zboczeńcy wymieniają struny co 2-3 tygodnie... ::) :lol:

gitara: Flame EXG-7 (i kwestia najgrubszej struny się wyjasnia :P)
możesz mnie zaprosić w weekend, czy coś, względnie możemy się spotkać na mieście, z wiesłem, może coś bym zobaczył - żaden ze mnie spec, ale wiem jak to jest ustawione w moim patyku i CHYBA byłbym w stanie to odtworzyć... :P
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ja tydzień temu w Signumie zmieniłem struny po pół roku grania ;) zresztą jak już do mnie przyszły to trochę żal mi było zakładać, bo gita w sumie i tak dobrze brzmiała :D

a mógłbyś na razie słowami opisać? ;) bo z czasem u mnie dość słabo. siodełko odwracałem jak coś
do widzenia.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Ja grałem kiedyś na secie 10-59, potem na 10-61 obydwa chyba djadarjo i było spox, ale bez rewelacji jeśli chodzi o strunę H. Miała jakoś za mało wyjebania i nic nie dało się z tym zrobić. Obecnie mam w dwóch EXG-7 (jedna na merlin PAF, druga na BO) sety erniego custom 10-13-17-42-54-66-72 i w standardowym H przy skali 25.5 jest miodek, choć na początku trochę shiza i trochę kłopotów z kluczami i siodełkiem żeby to pomieścić. Niemniej polecam liny holownicze bo maja piękne mięsko:)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
10101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 02:39:01
wysłana przez terrormuzik
0 Odpowiedzi
2710 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 15:23:57
wysłana przez birthmark
3 Odpowiedzi
3962 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:21:54
wysłana przez Zomballo
13 Odpowiedzi
5127 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2014, 03:09:08
wysłana przez sylkis
7 Odpowiedzi
5146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2017, 13:26:02
wysłana przez rockstarzzz2