Autor Wątek: Suhr Custom Modern 7 strunowy premiera NAMM 2010  (Przeczytany 13244 razy)

Offline Tom_Guitar_Heaven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Sklep Guitar Heaven
Witajcie.
jestem nowy na tym forum.
Nazywam Sie Tomek Nowak, prowadze sklep Guitar Heaven w Poznaniu i jestem dealerem gitar Suhr na Polske.

Z racji tego, ze Suhr wprowadza wlasnie nowy model gitar - za 3 dni odbedzie sie premiera na targach NAMM 2010 w Californi USA, Suhr Modern Custom 7 strunowy.

Jako, że pozostało jeszcze 3 dni do premiery i wszelkie informacje trzymane sa w tajemnicy, to nie moge jeszcze ujawnić zbyt wielu szczegółów, ale jak tylko będzie oficjalnie po premierze, pojawia sie szczegolowe informacje.

Na razie moge tylko pokazac taki krotki filmik:
http://www.online-discussion.com/GuthrieGovan/Photos/Suhr_7-string.MOV

Co do specyfikacji na razie potwierdzone jest:
radius 11-16" compound
mostek oryginalny Floyd Rose 7 strunowy
szerokosc sidoelka: 1.9"




Postaram sie odpowiedziec w miare moich mozliwosci na drazace Was pytania i watpliwosci.
Dodam nowe informacje, jak tylko beda oficjalnie potwierdzone.

Jezeli chodzi ogolnie o gitary Suhr, to jesli ktos jeszcze nie poznal sie z ta marka, polecam strone http://www.suhrguitars.com/



Moim celem nie jest uprawianie tutaj jakiejs kryptoreklamy, dlatego od razu przedstawilem sie kim jestem. Nie lubie jak ludzie ze sklepow pisza na forach pod ukrytymi nickami, tylko po to, zeby oczernic konkurencje.

 Moim celem jest przekazac rzetelne i sprawdzone informacje nt gitar Suhr, bez spekulacji typu, "przeczytalem na forum X, ze...";  "slyszalem od kolegi Y, ze" itd. Jezeli uznacie, ze nie jest to dobry pomysl, to prosze o informacje, nie chce sie na sile narzucac.


Pozdrawiam, Tomek Nowak
www.guitarheaven.pl
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2010, 11:41:42 wysłana przez Tom_Guitar_Heaven »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ha! milo cie tu widziec :)
Łe tej.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No dobra, a jakie są szanse, że pojawi się jakiś w kraju po premierze ?

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
No dobra, a jakie są szanse, że pojawi się jakiś w kraju po premierze ?

E tam.
Jakie są szanse, że dostanę ją na testy w ramach rozwoju portalu :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Tom_Guitar_Heaven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Sklep Guitar Heaven
ha! milo cie tu widziec :)

No w koncu sie przemoglem... sprobuje.




Odpowiadam Harvestowi i Mery:

Gitary prezentowane na NAMM to beda prototypy, mala szansa, ze uda mi sie ktoras z nich wyrwac, bo jeszcze na targach kupuja je kolekcjonerzy i super napalency. Szkoda ze mnie tam nie bedzie, bo nie bede mogl nic z tego wyrwac do Polski.

Zaraz po zakonczeniu targow zaczna przyjmowac zamowienia od dealerow na 7-stringi. U Suhra jest zwykle pol roku kolejka, wiec pierwsze gitary beda wysylane ok czerwca 2010.

Jestem otwarty na to, zeby zamowic taka gitare na probe zaraz po targach, po to miedzy innymi, zebyscie mogli ja przetestowac.

Gdyby przypadkiem znalazl sie smialek, ktory chcialby taka gitare zamowic wraz ze mna w celach naukowych, zeby przekonac sie jak to wypadnie, a zarazem, zeby udostepnic kilku chetnym osobom na testy, bylbym sklonny wpsolpracowac w tym wzgledzie.

Proponuje wspolne ustalenie sensownej specyfikacji gdy juz beda znane szczegooly i cennik, nastepnie zaproponuje SWEET DEAL komus, kto bedzie chial zostac wlascicielem jednej z pierwszych gitar tego typu na swiecie i przyczyni sie do tego, zeby umozliwic testy innym uzytkownikom.

Przewiduje jedna gitare z konkretnym rabatem na taki cel, nastepne oczywiscie tez beda z rabatami  ;) ale juz troszeczke mniejszymi.
O cenach bedziemy mogli podyskutowac, jak juz sie pojawi oficjalny cennik. Od razu mowie, ze chce podejsc do tematu uczciwie i na pewno ceny beda blizej tych w USA niz tych w Europie, wiec nie stresujcie sie z gory. Oczywiscie pewnych rzeczy nie przeskoczymy, ale sprobujemy powalczyc o dobre ceny dla Was.

Dzieki za szybkie odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2010, 14:53:53 wysłana przez Tom_Guitar_Heaven »

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Kurcze, a ja juz kupilem 6-strunowego XD.

Moze z okazji zaliczenia licencjatu jakiegos moderna customa 7str ;).

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Fajna inicjatywa, popieram i trzymam kciuki, choć pewnie będzie to i tak poza moimi możliwościami finansowymi. Zależy jaki deal uda się wycisnąć z tego.

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
rooooarrrr..... :-)

cześć Tomku, tu Michał z Firmy Muzycznej. A kiedy ten Suhr do nas dojedzie? Podesłał Ci Adam "specyfikację"? ;-)

Offline Tom_Guitar_Heaven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Sklep Guitar Heaven
rooooarrrr..... :-)

cześć Tomku, tu Michał z Firmy Muzycznej. A kiedy ten Suhr do nas dojedzie? Podesłał Ci Adam "specyfikację"? ;-)

Witaj Michał!
Niestety nie dostałem żadnej specyfikacji. Na pewno cos sie uda wymyślić w Krakowie coś sie pojawi.

Co do NAMM i 7 strunowego Suhra, podrzucam pierwsze foto, ktore udalo mi sie znalezc. Zrobione aparatem na targach przez odwiedzającego.



Więcej informacji wkrótce.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ciekawa główka jeżeli chodzi o kolor i mało ciekawe pupy ;)
Decha trochę caparisonowa - mi się podoba.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
mogli dużo a zrobili mało

ten akurat egzemplarz by mnie nie przekonał na wydanie ponad 3k na wiosło
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Musiałeś być o dwie minuty szybszy! :D
Swoją drogą podoba mi się ten suhr, ten palisandrowy (dobrze widzę?) gryf mnie się podoba się
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
śliczny. pupy faktycznie nieciekawe :-) na cleanie drut trochę.

ps. andy wood nie żyje...

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
A sie czlowiek spodziewal nie wiadomo czego. Pod wzgledem wygladu nic specjalnego (choc bije na glowe ibanezy i tak :P), a do tego EMG... a fuj :P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mi się nie podoba.. Lubię drewno na wierzchu ale to wygląda jakoś bardzo średnio.. Główka brzydka, palisander z kropkami, emg, na dodatek nie ma 24 progów.. Spodziewałem się czegoś więcej, chociaż pewnie manualnie nadrabia ale widząc tylko zdjęcia na ebau nie kupiłbym takiej gitary

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
a mnie się podoba. Główka cudo. Wygląda, jakby gryf był cały z palisandru zrobiony, chyba że na główce jest nakładka. Albo tak to tylko wygląda. Pupy tylko do wymiany. Ogólnie  bardzo mi się podoba, no ale to pewnie dlatego że lubie RG.

terror, ja nie umiem liczyć czy Ty? :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
no dobra, ja nie umiem, spodziewałem się kropek na 24ym ;). Ale i tak nie podoba mi się ta gitara choćby miał i z 50 progów :D

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Korpus jest suczo ładny ... a ogółem gitara taka sobie ...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Dlaczego to wiosło przypomina mi wyrób Witkowskiego? :P

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Dlaczego to wiosło przypomina mi wyrób Witkowskiego? :P

Chuj wi...
Spoiler
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Faktycznie duż o mogli a mało zrobili. Fakt faktem wiosło wygląda ładnie, ale mają bardziej cieszące oko wyroby.
Na 1 rzut oka wygląda mi na przeciętnego ibaneza..

a ten filmik ukazujacy gitare to wogole lipa. tylko by shredowali na tych filmach.

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
a mi się BARDZO podoba. gryf + główka - cudo. Generalnie superstratów nie lubię ale ten mnie powalił. prostota i piękno. Tylko mostek mógłby być stały...
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
4898 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2010, 11:47:43
wysłana przez Tom_Guitar_Heaven
41 Odpowiedzi
30919 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2010, 01:39:21
wysłana przez sei.tahn
2 Odpowiedzi
2289 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2010, 00:00:37
wysłana przez fireboy
14 Odpowiedzi
4328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 22:59:58
wysłana przez pan mikos
0 Odpowiedzi
1340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 21:00:41
wysłana przez shitol