Autor Wątek: Gibson Explorer 7 strunowy potwierdzony w 2010  (Przeczytany 31280 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Gibson Explorer 7 strunowy potwierdzony w 2010
« 07 Paź, 2009, 12:02:14 »
Info już potwierdzone. W przyszłym roku do kupienia będzie limitowana 7 strunowa wersja explorera







kod produktu: DSX7EBCH1
sugerowana cena producenta dla europy 1665 Euro
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Drogi, brzydki, niewygodny, nieporęczny, nudny kolor i 3 gałki. Tylko brać, imo :)
« Ostatnia zmiana: 07 Paź, 2009, 16:50:34 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
nie to żeby mi się kiedykolwiek explo w wersji 7 podobał ale to jest zło ;]
Tylko że pewnie full mahoń więc ciemność brzmieniowa :/

Offline Jamnik

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
najgorszy model na 7mke wzieli kurna! i jeszcze czorna pedalska. SG by zrobili! Albo ES 339 to byłby dopiero czad!!!

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Nie wiem co wy chcecie od tego badyla, zajebisty jest :D tylko lepiej jak by zrobili korpus z jesionu ;)
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
co do haterów. Nagrywamy CD w Sounds Great Production gdzie jest jeszcze Nergala Gibol Explorer czerwony. Nie słyszałem, grałem (mam nadzieję że tego nie przeczyta :angel:) W CAŁYM SWOIM ŻYCIU na lepszym wiośle. Tak mięsiste brzmienie że po po prostu wgniotło wszyskich w ziemię. Jest trochę nie wygodne przy triolach ale mysle że to kwestia strun dość cienkich. Do nagrań używamy Mayo, LTD ale powiem wam, ze nie chce mi się ich ruszać bo jak to w życiu już jest: "Lepsze jest zawsze wrogiem dobrego". Nie wiem czy to kwestia że wiosło jest już ograne i ma swoją przeszłość () czy ono od nowości tak napierdala.

jezeli wersja 7 bedzie tak napierdalać jak ta 6stka to nie mam pytań. Ja teraz jak jeszcze ostatnio chciałem setiusa sobie sprawić tak odeszła mi chęć na posiadanie czegokolwiek innego. ;d
« Ostatnia zmiana: 07 Paź, 2009, 16:58:24 wysłana przez lokibalboa »

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Wiosło wygląda  rewelacyjnie, zawsze podobały  mi się explorery i flying V ciekaw jestem brzmienia i poręczności.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Ciekawe ile sztuk tego maja puscic?
Sie.. sie.. sie..

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
o j e j.

raczej ciekaw jestem czy w ogole w PL je zobaczymy.
Łe tej.

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Widzę że na jednym z for już w lutym  zeszłego roku już była mowa o tej gitarce, swoją drogą zobaczcie to:




Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Czad, podoba mi sie. loki podpatrzyłes co za pu miał ten explo? :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Widzę że na jednym z for już w lutym  zeszłego roku już była mowa o tej gitarce, swoją drogą zobaczcie to:

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

imponujacy mostek TOM :D
Łe tej.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ciekawe czy na Explorerze się skończy. Głupio byłoby robić lutniczego Les Paula 7 jak można będzie go za dwa lata kupić w sklepie ;)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Już było coś takiego chyba. Tak mi się zdaje, że Epi LP 7 w necie gdzieś widziałem.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Gdyby ten exp był biały ... to mniam :P

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Mi się tam nie podoba. Główka jak kij do hokeja i w ogóle taka jakaś... nic nowego :P

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Był  Epi...


Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
odjebałem,  strasznie dziwnie wygląda "ten" bo jak to inaczej nazwać wielo strunowe coś, tylko pytanie po co jest to coś? chyba ze stroimy pierwsze 6 strun do E , następne do D , potem do C i mamy w chuj uniwersalne wiosło :D
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
pierdrolenie o szopenie

sluchaliscie SAMO?? kolo gra na starym gothic explo gibsona a stroi sie zdaje sie do F
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jakos nikt jeszcze nie zaczal narzekac na 24,75 i 22 progi :P
Łe tej.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
jakos nikt jeszcze nie zaczal narzekac na 24,75 i 22 progi :P
Obecny. :D

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
I ja właśnie miałem napisać: hmmm... ciekawe jaką wsadzą mu skalę? ;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
co do haterów. Nagrywamy CD w Sounds Great Production gdzie jest jeszcze Nergala Gibol Explorer czerwony. Nie słyszałem, grałem (mam nadzieję że tego nie przeczyta :angel:) W CAŁYM SWOIM ŻYCIU na lepszym wiośle. Tak mięsiste brzmienie że po po prostu wgniotło wszyskich w ziemię. Jest trochę nie wygodne przy triolach ale mysle że to kwestia strun dość cienkich. Do nagrań używamy Mayo, LTD ale powiem wam, ze nie chce mi się ich ruszać bo jak to w życiu już jest: "Lepsze jest zawsze wrogiem dobrego". Nie wiem czy to kwestia że wiosło jest już ograne i ma swoją przeszłość () czy ono od nowości tak napierdala.

jezeli wersja 7 bedzie tak napierdalać jak ta 6stka to nie mam pytań. Ja teraz jak jeszcze ostatnio chciałem setiusa sobie sprawić tak odeszła mi chęć na posiadanie czegokolwiek innego. ;d
zdarzaja sie takie sztuki instrumentów ze własnie gadaja niesamowicie i nie wiadomo dlaczego,moj kumpel ma bas 5cio strunowy Warwick'a zwykła srednia pułka a ze sporo nagrywał w wielu topowych studiach z "topowymi"realizatorami wszyscy chcieli tego basa od niego łyknac bo jechał lepiej od 3rzy 4ry razy drozszych. Przy gitarze nic nie było dłubane,ot taka cudaczna sztuka. Pewnie co iles tam setek wioseł zdarza sie takie własnie cudo..
W sumie to bym jeszcze jedna historie opowiedzial ale nie bede was zamulał he he
Sie.. sie.. sie..

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Już było coś takiego chyba. Tak mi się zdaje, że Epi LP 7 w necie gdzieś widziałem.
Był  Epi...

( Obraz usunięty.)
Był był, swojego czasu prawie go kupiłem. Ale pytałem o Gibsona, w końcu ten Explo7 to nie Epiphone.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
nie podoba mi się, nigdy się chyba nie przekonam do tej explorerowej główki..

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
7366 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2008, 16:17:52
wysłana przez Drevniak
23 Odpowiedzi
13591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2010, 10:34:43
wysłana przez lis
19 Odpowiedzi
10612 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2011, 12:51:24
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
2780 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 17:55:45
wysłana przez robertskulski
6 Odpowiedzi
3264 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 19:33:26
wysłana przez mastEr_eXplorer