Autor Wątek: >--Fear Factory - Mechanize--<  (Przeczytany 15368 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
>--Fear Factory - Mechanize--<
« 20 Gru, 2009, 09:33:37 »
     Widziałem juz dzisiaj premiere w sklepie dla bidoków ale zapomniałem ktorym cholera :P
Sie.. sie.. sie..

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #1 20 Gru, 2009, 12:31:25 »
Wypożyczyłem sobie na trochę i muszę powiedzieć, że IMO lipa :/  . Gdybym chciał usłyszeć nową płytkę DH to właśnie po tą bym sięgnął.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #2 20 Gru, 2009, 13:46:15 »
ogólnie bardzo słychać powrót grubaska ;). Wydaje mi się że gdzieś na forum była już dyskusja odnośnie tej płyty

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #3 20 Gru, 2009, 13:51:51 »
Dyskusji nigdy za wiele :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #4 20 Gru, 2009, 14:21:43 »
Dobre to jest. Pierwszy utwór jak na dobry początek ósemkę słychać to dobra sprawa.
Mi się podoba. Takie fear factorowe.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #5 20 Gru, 2009, 16:16:53 »
ogólnie bardzo słychać powrót grubaska ;). Wydaje mi się że gdzieś na forum była już dyskusja odnośnie tej płyty
Teraz to inna dyskusja,jest muzyka mozna ja ocenic a nie tylko dywagowac. Ja jestem w trakcie przesłuchan i juz wiem ze 'Divine Heresy' i 'Arkaea' odpadły w przedbiegach. Czuje "Tą" reke Rhys'a i atmosfere typowa dla starego dobrego FF. Na razie tyle jestem w stanie powiedziec
Aha i ciesze sie kurwa z tej płyty jaka by nie była,zajebisty prezent zrobili pod choinke
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2009, 04:54:03 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #6 22 Gru, 2009, 08:23:42 »
Yo, yo! Zajebiście się słucha!!! Jest ja fanem FF od początku, i mimo, że już wiem, co gdzie będzie  - miło jak cholera! :)
Ano czuć Grubasa ;D Od samego początku zajebał z ósmeji, żeby mu żaden COW na siódemeczkach nie podskoczył. Jak dzieci... :kissmyass:
Nie jest to płytka pt. "reinventing the FF", raczej "good ol' fuckin' FF is back!". W DH Grubas tylko zapitala na cienkich strunach, tu nareszcie czuć tą potęgę i masę ;) Fear Factory. Aaaa! Zajebiście!
Paczki z głów!

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #7 22 Gru, 2009, 09:45:17 »

Ano czuć Grubasa ;D Od samego początku zajebał z ósmeji, żeby mu żaden COW na siódemeczkach nie podskoczył.
>:(

 :lol:
Nowy album już chyba z 25 razy przesluchalem .. jak niewiecej  :lol: non stop leci  :headbang:

Co tu sie bede duzo rozpisywal...
Album 10/10 - poprostu FF

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #8 22 Gru, 2009, 10:14:12 »

Ano czuć Grubasa ;D Od samego początku zajebał z ósmeji, żeby mu żaden COW na siódemeczkach nie podskoczył.
>:(

 :lol:

No sorki, ale mi COW-boy zajebiście "Transgrasssion" podpadł... ;) Jedyny album FF jakiego nie mam.
Paczki z głów!

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Odp: >--Fear Factory - Mechanize--<
« Odpowiedź #9 22 Gru, 2009, 10:18:28 »
Spoko... ja to oczywiscie w zartach "napisalem" :lol:

juz sie przyzwyczajilem ze nikt C.O.W.a nie lubi  :lol:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Spoko... ja to oczywiscie w zartach "napisalem" :lol:

juz sie przyzwyczajilem ze nikt C.O.W.a nie lubi  :lol:

- Wiadomo :)

- A sorki - na "Archetype" był bosski, tylko, że mu się na tym pomysły pokończyły ;)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja sobie płytkę przesłuchałem, uznałem, że bardzo fajna. Troszkę inna niż stare FF, lekko czasem czuję te diwajny. Fajne onanizatorskie napieprzanie po strunach, dynamiczna perkusja - pasi! Ale wokalu od zawszę nie lubię :P

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Spoko... ja to oczywiscie w zartach "napisalem" :lol:

juz sie przyzwyczajilem ze nikt C.O.W.a nie lubi  :lol:



- Wiadomo :)

- A sorki - na "Archetype" był bosski, tylko, że mu się na tym pomysły pokończyły ;)

Ale tamten powrót był chyba bardziej udany niz 'Mechanize'
zajebista jest nowa płytka ale przy 'Archetype' pierdolca dostawałem taki power ta plyta miała znaczy ma
A tak na marginesie to musze sie w koncu spiąć i przesłuchac od deski do deski 'Transgression' moze w koncu mi sie uda,poprosze kogos zeby mnie zwiazal na te niecała godzine zebym nie mogl dac dyla ani wyłaczyc sprzetu  ;D
Sie.. sie.. sie..

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Napiszę inaczej niż Wy:
Mi się to granie nie podoba :P

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Plyta, ktora powinna byc po Obsolete zamiast Digimortala :) Chamska napierdalanka, ale w dobrym stylu. Dobrze, ze Christian juz nie na gitarze, bo Dino ma jednak bardziej typowe dla FF pomysly. Swoja droga momentami fajnie zaskakuja troche inne riffy (bardziej melodyjne) niz nas przezwyczaili przez ten czas.

Mowicie DH, ja tego nie slyszalem poza kilkoma fragmentami na YT (costam Dino ze studia gral na 8ce jakies zydowskie motywy), ale jestem swiecie przekonany, ze to nie DH slychac, ale Meshugge, ktora z kolei slychac w grze Dina. A tutaj jest FF z nowym Dino, ktory za duzo sie nasluchal Obzen ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2009, 18:18:45 wysłana przez Page_Hamilton »
wearehelp.bandcamp. com

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Dobrze, ze Christian juz nie na gitarze, bo Dino ma jednak bardziej typowe dla FF pomysly

no, bo któż mógłby mieć bardziej? ;)

całe Święta nad tym myślałem hłe hłe

Przedstawiam - moja córka: EDYCJA! ;)

Rozwalają i prześladują mnie 2 motywy - co ciekawe i jeden i drugi pojawia się w 2min 11sek! Oczywiście w dwóch różnych kawałkach ;D Ale że niby Dino schematycznie komponuje... :P Chodzi mi o brzmienie w "Powershifter" (ten wysoki sound) i "Christploitation" - ten warrrkotttt... Co za czad! Ciekawe, czy to ten Toneblaster tak brzmi?

Edzia 2 !
E! Ale jak to naprawdę jest, że katuję tę płytę od tygodni (i jest coraz lepsza!) a release date 5 lutego??? To może ja słucham jakiego demo, a oryginał - jak w przypadku Black River - będzie pełen stonerowobluesowych ballad?
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Mnie się ta płyta również bardzo podoba.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
To jest moja ulubiona płyta FF zaraz po Demanufacture. Jak dla mnie powrót Dino do FF to jeden z największych powrotów w historii metalu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
No,: Ale jak to naprawdę jest, że katuję tę płytę od tygodni (i jest coraz lepsza!) a release date 5 lutego??? To może ja słucham jakiego demo, a oryginał - jak w przypadku Black River - będzie pełen stonerowobluesowych ballad?
Paczki z głów!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Nowy klip do 'Fear Campaign'
Sie.. sie.. sie..

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
O żesz ja pier.... ch*** matko bosko w du** kochano! Słucham właśnie Powershifta. Rojzebawszy! Otworzył się nowy rozdział w historii Fear Factory! Dino is back! :D

A co z C.O.W em? wywalili go?
I'm back!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
O żesz ja pier.... ch*** matko bosko w du** kochano! Słucham właśnie Powershifta. Rojzebawszy! Otworzył się nowy rozdział w historii Fear Factory! Dino is back! :D

A co z C.O.W em? wywalili go?

Spokojnie, po prostu napierdalają jak zawsze z Dinem ;)

COWa trzymają w kejsie z otworkiem i dymają ;) Albo gra Dinowi solówki backstage. No, widzisz, jaki jest teraz skład. COW pojechał z Arkaeą i się przejechał (IMO przez ten jebany wokal).
Paczki z głów!

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Fakt... Arkaea mimo że dobra to nie jakaś wspaniała. Wokal jest lepszy w rodzimym Treat Signal. W A jakis taki zachrypnięty jakby przed nagraniem wyjebał kilka jaboli i powtarzał x-naście razy ^^

No jednak nie do końca tak samo wuju... Zuważam tu naleciałości Divine Heresy. Pojawiły się melodie...
I'm back!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Pojawiły się melodie...

Łot pierwszej płyty są, dla mnie właśnie ten krążek jest starym dobrym FF, nic nowego. Nie zaskoczyli mnie eksperymentem żadnym, mimo to płytka wchodzi mi baaaardzo dobrze! ;) Obsolete + Soul... Sami z resztą tak utrzymują.
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
51 Odpowiedzi
39992 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2011, 16:53:14
wysłana przez Rachet
33 Odpowiedzi
9276 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2012, 08:54:15
wysłana przez wuj Bat
5 Odpowiedzi
3722 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2012, 16:00:35
wysłana przez Sebastian
9 Odpowiedzi
3012 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2013, 19:37:58
wysłana przez nikt
5 Odpowiedzi
2194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lip, 2013, 14:39:22
wysłana przez Vin$