Autor Wątek: Jonathan Davis - Alone I Play  (Przeczytany 7549 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jonathan Davis - Alone I Play
« 29 Lis, 2007, 08:43:17 »
Niedlugo wychodzi krazek, ale na mediaportal juz jest :) Davis'owi sie spodobalo po sesji akustycznej dla MTV  :roll:

Znalazlem video w sieci, gdzie widac tlusta 8ke (DOSLOWNIE!)


Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #1 29 Lis, 2007, 14:07:57 »
Kurde lepsze to niz pare ostatnich plyt korna razem wzietych  :P
Sie.. sie.. sie..

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #2 29 Lis, 2007, 17:40:32 »
niech spitala i dorosnie w koncu :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline defkornlimp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #3 08 Gru, 2007, 16:59:29 »
drogi panie nikt..dlaczego uwazasz ze musi dorosnąc...dla mnie jonathan to legenda sama w sobie a alone i play jest zajebiste...lepsze od unplugged a do tego jak uslyszalem hey daddy to mnie rozwalilo.....jonat han ma jeden z lepszych wokali na swiecie..na 1000 wokalistow metalowych zajal 36 miejsce wyprzedzajac marilyna, chestera beninngtona i chino moreno ktorego wokal malo kto docenia a jest cudowny..
see you on the ohter side...Korn 4 ever.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #4 08 Gru, 2007, 17:35:16 »
Jak dla mnie to sporo wniósł swoim wokalem, urozmaicając kwadratowe riffy Munkyego i Heada, nawet ma fajną barwę głosu, ale bez przesady, bogiem nie jest.

Do tego ma czasem irytujące teksty

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #5 08 Gru, 2007, 19:33:50 »
Cytat: "defkornlimp"
drogi panie nikt..dlaczego uwazasz ze musi dorosnąc...dla mnie jonathan to legenda sama w sobie a alone i play jest zajebiste...lepsze od unplugged a do tego jak uslyszalem hey daddy to mnie rozwalilo.....jonat han ma jeden z lepszych wokali na swiecie..na 1000 wokalistow metalowych zajal 36 miejsce wyprzedzajac marilyna, chestera beninngtona i chino moreno ktorego wokal malo kto docenia a jest cudowny..


chyba naduzyles slowa legenda w bardzo zlym wypadku

uwazam ze powinien dorosnac lub sie zdecydowac. spiewanie 10lat pozniej tekstow ktore maja wydzwiek ze jest bardzo dotknietym przez los szczeniakiem w chwili kiedy dorobil sie na muzie brzmia nieprzekonujaco... spiewanie numerow przy ktorych w czasie nagrywania plakal i przechodzil kryzys emocjonalny w wersji jazz popowej dla samej radosci jest zalosne

unplugged jest komercja, podobnie jak plyta the greates hits. i nazwijmy rzeczy po imieniu

pozwol ze nie bede dyskutowal o konkursach na najlepszy wokal organizowanych przez amerykanskie gazety muzyczne w ktorych glos mala dzieciaki zamiast pracownikow szkol muzycznych

chino potrafi spiewac??  :shock:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline defkornlimp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #6 08 Gru, 2007, 22:55:35 »
ale patrz..mozna to interpretowac tak ze dorosl tak bardzo ze patrzy na przeszlosc smiejac sie i cieszac z tego co teraz ma i z tego jak wyglada jego zycie....ja osobiscie powiem ze wiele z jego tekstow mi pomagalo a korn zajmuje wazna czesc mojego zycia....a co do chino to nie rozumie twego pytania nikt????
see you on the ohter side...Korn 4 ever.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #7 08 Gru, 2007, 23:16:43 »
moim zdaniem jedzie (jonathan) na tym samym wozku i mnie nie przekonuje, ani spiewem ani probami gry. a to co gra korn jest dla mnie nudne i nie ma w tym agresji. nie to mi sie w nih podobalo na poczatku i caly czas szli dla mnie w zla strone. tyle

to ze chino nie potrafi spiewac  :roll:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline defkornlimp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #8 09 Gru, 2007, 13:15:13 »
ej nikt, moge zalozyc temat: "jakiej sluchacie muzyki"????

przeciez chino ma super wokal..psychodela na maksa...jak mozesz mowic ze nie umie spiewac....wiem ze kazdy ma swoj gust
see you on the ohter side...Korn 4 ever.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #9 09 Gru, 2007, 13:59:54 »
bo nie umie. posluchaj jego nagran live, za kazdym razem inaczej. nie trafia w dzwieki, piszczy jak chlopak przed mutacja

na plycie i w studiu kazdym moze zaspiewac.. sa takie dwa magiczne programy ktore nawet z mandaryny zrobia wokalistke

Melodyne i Auto-Tune

zaloz smialo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Greg_K

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #10 20 Lut, 2008, 18:44:09 »
Dla zainteresowanych...

20 maja Jonathan Zagra w stodole


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #11 20 Lut, 2008, 21:36:19 »
lol, a po chója ten tekst "the voice of korn"? Czyżby przypuszczal że nikt go nie zna jako Jonathana Davisa? xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #12 21 Lut, 2008, 06:13:47 »
tez sie zastanawialem po co ten dopisek?? po co sobie robic antyreklame?? :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #13 26 Mar, 2008, 10:10:43 »
bo nie umie. posluchaj jego nagran live, za kazdym razem inaczej. nie trafia w dzwieki, piszczy jak chlopak przed mutacja
http://youtube.com/watch?v=jyawNGqIL5Y to przyklad

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #14 02 Kwi, 2008, 23:49:38 »
i nie ma w tym agresji.

to ze chino nie potrafi spiewac  :roll:

A Ty masz pojęcie o agresji???
Ja mam.  :evil:  Zapytaj Yonego.
Agresja potrafi cicho śpiewać jeśli zaraz ma wybuchnąć wyrwanymi oczami i plwociną zmieszaną z krwią żeby radość była.  Potem agresja nie śpiewa I CZEKA , a mądrale od agresji piszą puszczając  ciepłe bąki na forach. Agresja potrafi być bardzo zimna, ale można o niej zagrać radosne i zwyciężkie  :-\ pieśni jak Manowar, albo... tak jak spryciaż-Davis alb Fieldy. Nie chodzi tu o bzykanie przesterowanych trzydziestekdwójek przez młodzież z Behemoth w takiej samej, przynoszącej znów zysk płycie. Taką agresję posiadają hemorojdy mojego sąsiada (opowiadał ostatnio o chłopakach).
Jeśli jesteś inteligentny i obdarzony ogromnym naganiaczem to się dowiesz. Agresja w pewien ciekawy sposób związana jest z dymaniem oraz odbieranem miłości i nienawiści. Czemu? Nie wiem, ale czytałem ostatnio wypowiedzi fachowców-mądrali i tak jakoś to potwierdzają.

Co do Davisa nie można (bo to głupie) go klasyfikować jako chalturę taką jak twórczość chłopaków ze Slipknot lub Dream Theather. Takie jest moje zdanie. Jak się komuś nie podoba niech idzie dymać niedużą owcę w oczodół.

« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2008, 23:57:22 wysłana przez Icchok Lejb Perec »
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #15 03 Kwi, 2008, 09:19:02 »
wrzuc na luz panie keyboard fighter. masz prawo do swojego zdania tak samo jak i ja mam do wlasnego... natomiast nie masz prawa tutaj nikogo obrazac i radze sobie to wziac do serca
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #16 03 Kwi, 2008, 18:28:51 »
Ponieważ wziąłem wcześniej, nikogo nie obraziłem. My Żydzi już tak mamy.  :headbang:
Kto kupi u niemca ten pedał.

Yony

  • Gość
Odp: Jonathan Davis - Alone I Play
« Odpowiedź #17 03 Kwi, 2008, 23:06:34 »
Normalnie przyjebnę taboretem zaraz...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2920 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2012, 14:11:52
wysłana przez pitu
14 Odpowiedzi
3770 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2011, 18:58:49
wysłana przez g-zs
12 Odpowiedzi
3099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2012, 12:03:21
wysłana przez tizziano
48 Odpowiedzi
17106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2013, 12:59:01
wysłana przez Eisteufel
0 Odpowiedzi
1086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2016, 11:42:31
wysłana przez Owczur