Autor Wątek: MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"  (Przeczytany 12748 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No i wystraszyliście chłopaka :) A widać że ma artystyczną duszę - tylko artyści nie znoszą kompletnie krytyki i obrażają się o wszystko ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
A ja mam zgoła inne pytanie.



Czy stacje benzynowe też się pod tym podpisują i nie biorą szmalu za paliwo, które zostanie wyjeżdżone na dojazd do miejsca koncertu?
mniut i piah

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
teraz już dobrze wiem że jest to forum bardzo profesjonale i nikt nie jest tu przypadkowo jednak nie należy nigdy ale to nigdy pod groźbą samozniszczenia zapominać o tym że 97% końcowych słuchaczy naszych wypocin to ludzie których interesuje energia i dobra zabawa dla takich to ludzi , na ich prośbę i w ramach podziękowań bo nigdy ich wsparcia nie brakowało , zostało wydane i dedykowane to promo, na koncercie na którym materiał będący tematem tego zamieszania został zarejestrowany było ich około 1500 i tak naprawde nie interesowało mnie to wtedy jak to się nagra mało tego nawet nie zdawałem sobie sprawy że się nagrywa:) chciałem poprostu żeby wszyscy dobrze się bawili i wiem od nich że udało się to zajebiście. Pozostałe 3% końcowego słuchacza  to ludzie którzy rozbierają tą muzę na czynniki pierwsze i wiedzą co gdzie jak i dlaczego bo albo grają albo grali albo się poprostu na tym znają. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem a jeśli tak to przepraszam. Na naszym majspejsie są informacje gdzie i kiedy gramy bądź będziemy grać, są też informacje w jakich rozgłośniach radiowych można nas usłyszeć gdyby jednak komuś przypadkiem kiedyś ta nędzna muzyka się spodobała:) P.S. muzykancie Stasiek radzi nie siedź w domu nie siedź w piwnicy, kanciapie, sali prób, twoja muzyka jest dla ludzi więc ludziom ją graj bez względu na wszystko, a jeśli wstydzisz się tego co robisz to twoje granie zupełnie nie ma sensu.  ;)
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Ja też zagrałem kilka fajnych sztuk ze swoim zespołem, wygrałem jeden festiwal  i co? I nic

Że o wywiadzie w poczytnej gazecie dla instrumentalistów gitarowych nie wspomnę :D.
Ostatnio znalazłem w antykwariacie tamten numer i akurat na Tobie mi się otworzyło.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
ale o co chodzi z tym wywiadem nie kumam ??
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
ale o co chodzi z tym wywiadem nie kumam ??

Chodzi o to, że Budzan mimochodem wymieniając swoje osiągnięcia zapomniał o wywiadzie, którego niegdyś udzielał do pewnego pisma gitarowego, także również mimochodem o nim przypomniałem. I nie jest to odosobniony przypadek na tymże forum.
Ściskam!
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Pozostałe 3%
to użytkownicy tego forum :headbang:

P.S. muzykancie Stasiek radzi nie siedź w domu nie siedź w piwnicy, kanciapie, sali prób, twoja muzyka jest dla ludzi więc ludziom ją graj bez względu na wszystko, a jeśli wstydzisz się tego co robisz to twoje granie zupełnie nie ma sensu. 
nie zgodzę się z tym ale chyba nie ma o czym dyskutować

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
ja nie oczekuję że ty się z tym zgodzisz na forum ja wiem że zrozumiesz to kiedy wyjdziesz na scenę i wszyscy tu piszący którzy grali sztuki dobrze o tym wiedzą i nie zaprzeczą że co innego jest granie w kanciapie a co innego zagranie czegoś na scenie przed ludźmi itp. samo to że np. będzie tam ciemno lub że nie będziesz się tak słyszał jak zawsze bo niestety różnie bywa na koncertach a klubowych zwłaszcza gdzie często nie ma odsłuchu panuje ogólny hałas na scenie.
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Owszem - takie warunki utrudniaja nieco sprawe, ale jezeli masz opanowany material, to wszytko robisz z zamknietymi oczami i siada.
Na wiekszosci koncertow ktore gralismy tez odsluchy byly cienkie/nie bylo ich - wtedy gra sie w zasadzie "na pamiec" :P

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Jest koncert, nie ma odsłuchu, to sprawa normalna :D jeśli nie przesadzi sie z browarami to można bez problemu grać na pamięć :D

Nie no, Stasiek, wszyscy życzą Wam jaknajlepiej, na tym forum nie ma żadnego dopieralania kogoś, czy nowych użytkowników tym bardziej, po prostu, niektórzy przechodzili już przez proces formowania się zespołu nawet kilka razy, jedni grali w fajniejszych miejscach, drudzy w mniej fajnych i wiedzą w koło czego to się kręci, czasem warto posłuchać rad kolegów z forum :)

Martens: dla scisłości udzielalem dla tej gazety wywiadu 2 razy :P ostatnio tez byliśmy w jednym popularnym magazynie muzycznym, z tym że dla słuchaczy hip hopu :D

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
odsluchy byly cienkie/nie bylo ich
co to są odsłuchy? :D

te studyjne nagrania nie są złe, wokalnie podchodzi pod Comę, jak już ktoś wspomniał. popracowałbym nad stroną techniczną, czyli strojenie, trzymanie się rytmu, wokal mógłby mieć więcej energii. brzmienie basu i pery jest fajne, clean trochę za zimny. w Jestem bogiem daliście jakiś kompresor na przester? bo przy mutingu robi się cichszy, co brzmi kiepsko (nie ma pierdolnięcia). no i wywalić pierwszy kawałek ;)
do widzenia.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
nie wiem mistrzu ale wydaje mi sie, ze zakladajac temat chciales uslyszec same pozytywne rzeczy i masturbatory, byle wypromowac kapele.
sa tutaj ludzie po fachu, ktorzy nie chca ci dojebac, bo ci zazdroszcza tylko staraja ci sie uswiadomic pare delikatnych rzeczy, ktore moga ci pomoc, a ktore ty odbierasz za atak na swoje ego i przetalent.
W pewnych momentach zaprzeczasz samemu sobie. Wchodzisz w temat innego uzytkownika i wyjezdzasz mu tam, dla samego wyjechania - negatyw za negatyw. Sadze, ze rock'n'roll zaczyna sie pare leveli wyzej jednak, ale co ja tam wiem niegodny pucowania twych pantofli. Przeciez efekt nastrojnej gitary i rownej perkusji uzyskuje sie dopiero w studio...
Jesli nie lubisz edytowanych nagran, to nie lubisz pewnie 80% plyt, ktore leza u Ciebie na polce.
Ja wszedlem na wasz myspace i po 15sek. go wylaczylem - dlaczego? bo nie mialem ochoty wsluchiwac sie w chaos, aby doszukac sie nut. Zamiast dostac na dzien dobry porzadnie w ryj zaczalem sie zastanawiac, kto kurwa o 2 w nocy odkurza, co sie okazalo dzwiekiem generowanym przez myspace.
Ja jestem zwyklym cieciem tutaj, nie znam sie na gitarach, na muzykowaniu i gram prosta spokojna muze, bo innej nie umiem i jestem ograniczony ale swoja muze na koncercie chcialbym przedstawic w jak najlepszy sposob, czyli - mozliwe rowna gra, dobry stroj itd itd., jesli tobie wisi jakosc i forma przekazu, tylko sam przekaz, to chyba nie mamy o czym rozmawiac.

Teraz mi napisz, ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie po tym jak odbieraja twoj sukces :D
sorry za te dlugie brednie ale nie mialem co robic w oczekiwaniu na ''rodzine zastepcza'' (\m/) :D
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2009, 18:22:58 wysłana przez Matt-Carnage »

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
dobrze wszyscy prawią i jest super nie oczekiwałem samych pochwalnych opinii bo ogólnie zdaję sobie sprawę że do zawodowców brakuje nam mniej więcej tyle co młodej qrwie do renty:). jednak stwierdzenia typu że graj opanuj na perfekt i dopiero wychodź na scenę jest niezgodne z rzeczywistością, możecie wierzyć lub nie ale materiał mamy opanowany, wiosła też stroją generalnie zawsze chyba że mój gmajor ma zjebany tuner ale raczej ma dobry, granie na żywca związane jest nieodłącznie z różnego rodzaju niedociągnięciami i nikt mający pojęcie temu nie zaprzeczy, raz zagrasz koncert na blachę a raz powiesz nie szło nie gadało było słabo ale to nie znaczy że nie możesz grać następnego koncertu. Najbardziej pokory uczy granie koncertów a jeszcze bardziej jak zaprezentujesz to granie na zawodowym forum:) Dziękuję wszystkim jeszcze raz bardzo, jest nam szalenie miło że poświeciliście cząstkę czasu na wysłuchanie melodii. P.S. Stasiek radzi nie graj w kanciapie, piwnicy, sali prób, w nieskończoność, wyjdź ze swoją muzyką do ludzi. Wszystkiego naj naj życzą tępe ciecie z Chełma
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
z calym szacunkiem , bieda i wiocha:) (biedna muza i wiejskie podejscie)
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2009, 23:38:40 wysłana przez motyl »
myspace.com/drownmyday

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
bieda i wiocha pozdrawia Kraków:)
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Najbardziej pokory uczy granie koncertów a jeszcze bardziej jak zaprezentujesz to granie na zawodowym forum:) Dziękuję wszystkim jeszcze raz bardzo, jest nam szalenie miło że poświeciliście cząstkę czasu na wysłuchanie melodii. P.S. Stasiek radzi nie graj w kanciapie, piwnicy, sali prób, w nieskończoność, wyjdź ze swoją muzyką do ludzi. Wszystkiego naj naj życzą tępe ciecie z Chełma

Jeżeli chcecie być najbardziej pokorną kapelą na świecie, to OK, Wasza sprawa, ja czegoś takiego nie kupuję.
Żeby coś osiągnąć trzeba mieć warsztat, parcie, ale (niestety) przedewszystkim marketing. Macie parcie, raczej średni warsztat i marketing, którym strzelacie sobie w kolano.
Życzę powodzenia, ale go nie wróżę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
(...)byłem na kilkunastu koncertach podczas których gitarzyści nie stali jak figury woskowe, a pomimo tego mieli nastrojone gitary, brzmieli jak trzeba i grali równo :)

Dzięki Harv, nie wiedziałem, że byłeś ;D

Niestety, parę lat słucham muzy - od Borodin Quartet po SAMO i dalej, więc styka mi paręnaście sekund, żeby coś już powiedzieć - czy nóżka chodzi, czy podnosisz brew - czy nie. Też nie dałem rady za długo Was posłuchać. "Jeśli ktoś Ci mówi, że jesteś idiotą - pierdol go, jeśli dwóch - mają rację". - 7. xsięga zdziwień wuja Bata
Paczki z głów!

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
rozumiem że wszyscy tu zgromadzeni urodzili się geniuszami muzycznymi i warsztat mieli opanowany od noworodka ale raczej nie sądzę żeby tak było. My jako kapela jesteśmy w fazie raczkowania, a wy sugerujecie że jak jesteś frajerze w fazie raczkowania to się nie wychylaj bo my tu umiemy grać a ty nie. Nie zapominajcie o tym że wszystkie kapele kiedyś zaczynały granie nawet te najwspanialsze i tylko dlatego że teraz mają warsztat taki że urywa dupę to mają się wstydzić tego że kiedyś ich pierwsze demo było przy dzisiejszym graniu mocno chujowe?? nie wydaje mi się, jak wam się tak wydaje to sami sobie zaprzeczacie bo każdy kiedyś zaczynał. Ale widzę że co bym nie napisał to i tak jest za chwilę pięć postów kontrujących moją wypowiedź, nawet jak napisałem że dziękuję za wszystko to pan pisze że nie bądź pokorny:). Dzięki za nadopiekuńczość ale to jest moje kolano i będe sobie w nie strzelał ile będe chciał:)
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ej men, ale fakt, że się na nas powściekasz i rzucisz parę zdań nie sprawi, że ten materiał nam się bardziej spodoba. Nie rozumiem, chciałeś krytyki, a przy każdym krytycznym poście wytykasz autorowi, że wcale nie jest/był lepszy. No kurde.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Dzięki za nadopiekuńczość ale to jest moje kolano i będe sobie w nie strzelał ile będe chciał:)

To ja przewrotnie zapytam, czego się spodziewałeś zadając tu pytanie?

Bo ja tu wyczuwam retorykę typu: Zapytam kontrolnie, ale i tak wiem lepiej.

Rękami i nogami bronisz się przed zrozumieniem tego co Ci tu ludzie sugerują.  I bynajmniej nie chodzi tutaj o to, że wszyscy od pierwszego kontaktu z wiosłem graliśmy na zawodowym poziomie.

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
ja się nie wściekam tylko chcę wam uświadomić że krytyka nie polega na tym żeby kogoś beszcześcić tylko dlatego że ty jesteś satriani a ja popierdułka, nikt nie oczekiwał że ktoś powie o ale zajebiste:).
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2009, 21:06:38 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
o ale zajebiste ;)

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
postaram się następnym razem nie zasapać przy śpiewaniu:) swoich melodii jestem i młodym zagrywaczem i młodym wokalistą ten koncert był pierwszym na którym zaśpiewałem i zagrałem po zwolnieniu wokalisty więc tak jak wspominałem zdaję sobie sprawa że długa droga do kondycji i opanowania. Konsekwentnie będziemy się trzymać tego grania na żywca bo tylko w piwnicy to można dostać klaustrofobii. Trzymajcie się chłopy idę przytulić się do cycków Żony
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
... Trzymajcie się chłopy idę przytulić się do cycków Żony
też bym chciał, chwilowo są zarezerwowane dla Tomusia  :(   :o  ;D
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
krytyka nie polega na tym żeby kogoś beszcześcić tylko dlatego że ty jesteś satriani a ja popierdułka,

Kuwa men, przeciez nikt tego nie napisał. Wrecz napisali na odwrot coniektorzy, ze jak nie czuja ze zrobili cos jak nalezy to sie nie wychylaja. Takie tez jest moje zdanie, na poczatku jak gralismy to tez sie sadzilem, chwalilem itp. teraz jak slucham nagran z tamtego okresu to mam mieszane odczucia, i uwazam ze nie powinienem sie byl wtedy obnosic, bo nie bylo czym. Nie mowie ze u Was jest lipa, ale wartałoby pocwiczyc conieco. Kółka wzajemnej adoracji to tez tu raczej nie ma, kazdy pisze co uwaza.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24528 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
2990 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 00:37:53
wysłana przez Widek
7 Odpowiedzi
2999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 10:52:38
wysłana przez mondomg
20 Odpowiedzi
5967 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2011, 21:34:28
wysłana przez Dale Cooper
5 Odpowiedzi
2757 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7