Autor Wątek: Moj pierwszy projekt Custom'a  (Przeczytany 25487 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #25 26 Lis, 2009, 01:30:28 »
aaa, do czego się jeszcze miałem przyczepić: kanciastość główki w żadnym stopniu nie pasuje mi do opływowego nazwijmy to kształtu korpusu. Kurde, albo tak albo tak ;)

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #26 26 Lis, 2009, 10:19:01 »
Ciekaw jestem który z forumowiczow jest taki miły i donosi co sie pisze o firmie REK na forum?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #27 26 Lis, 2009, 10:21:17 »
Ciekaw jestem który z forumowiczow jest taki miły i donosi co sie pisze o firmie REK na forum?

?? ale o co cho?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #28 26 Lis, 2009, 12:56:01 »
a nie chce tego juz publicznie opisywac - bo nie mam zamiaru sie kłócić z firma REK - bo w sumie nie ma o co. Dlamnie temat zamknięty

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #29 26 Lis, 2009, 13:12:14 »
Primer słuchaj jednak o coś chodzi.
Skoro rzucasz, że ktoś "donosi", to coś jest na rzeczy i czymś to musi skutkować.
Forum ten stara się być bardzo obiektywny i jeżeli coś jest z czymś lub kimś nie tak, to raczej mówi się to wprost.
Ja z chęcią posłucham jeżeli jest jakiś problem ze strony REKa, bo czasami miałem myśli, żeby coś u niego zamówić, a mam do niego rzut beretem. Nigdy nie udało mi się do niego nawet wybrać. Przyznam, że podobaja mi się wizualnie jak robi graty i jak są wykończone. Może to kwestia dobrych zdjęć. Grałem w sumie na jednej jego gicie i była wykończona średno i grało mi się na niej źle. Z tym, że to zupełnie nie moja bajka była jeżeli chodzi już o samą koncepcję.
Myślę, że coś obiektywnego powinno się znaleźć w części dotyczącej lutników jeżeli jest taka potrzeba.
Sorry za offa.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #30 26 Lis, 2009, 13:27:57 »
Mnie to zaskoczyło bo o REKu tutaj mało czytałem. a jego produkcje znam w sumie właśnie z koncertów Fulary
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #31 26 Lis, 2009, 21:45:36 »
Sorka za ofa tez.
Ja powiem tak jesli chodzi o REK'a. Moim zdaniem (moze jestem jeszcze laikiem) zrobili dla mnie gitare bardzo dobra do gry. Nie narzekam na nic jest to co chcialem i jak chcialem, typowo zrobiona gitara pod moje granie i moje nawyki gry.
Pamietam tylko jedna rzecz co powiedzial mi Adam Fulara gdy bylem na jazzlocie, on mial kiedys gitare od Witkowskiego i nie byl z niej zadowolony bo zle mu sie gralo na niej. Ma REK'a i na nic nie narzeka :) Posluchalem sie jego rady i zrobilem ta gitare w tej firmie i jestem zadowolony !

primer jesli chodzi o jakies donoszenie to troche bym sie zdziwil bo raczej chyba nikt tego nie robi :) jak wielu forumowiczow tak wiele opinii :)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #32 27 Lis, 2009, 01:55:23 »
Też mi się zdaje, że nikt tego nie robi. Albo tylko udaje, że nie wie o co chodzi :D

A gitarka bardzo ładna, sam chciałbym mieć woskową gitarę :(
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #33 27 Lis, 2009, 18:53:08 »
no ale jak pisalem mankament najwiekszy w moim modelu to jest Padouk ktory lubi oddawac kolor, nawet binding staje sie czerwony :P dlatego warto lakier miec na niej, choc drewno w wosku wyglada zajefajnie :P Myslalem jeszcze zeby sobie zrobic gryf podswietlany, ale znow koszta sie klaniaja :D

Pozdro :)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #34 27 Lis, 2009, 19:06:45 »
To niech lutnik Ci polakieruje wiosło, i wg mnie powinien zrobic to od siebie, ewentualnie jakos podzielic sie kosztami, chyba ze Cie uprzedzał ze wiosło bedzie kolor puszczać i barwić inne rzeczy.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #35 27 Lis, 2009, 19:19:24 »
Wiesz mi to nie przeszkadza :) Rozmawialem z nim na ten temat mogl mi to zrobic ale nie chce jej sie pozbywac na jakis okres czasu :P to ze mi lape pomaluje to srac na to, ubranai sie wypierze :P Wazne ze ja mam i bardzo dobre brzmi (jak dla mnie).

Pozdro

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #36 27 Lis, 2009, 19:50:42 »
Farbowanie bindingu Ci nie przeszkadza?

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #37 27 Lis, 2009, 20:09:25 »
ja bym sie wkurwil jak gitara cokolwiek by na mnie oddawala ;)
No pain No gain !

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #38 27 Lis, 2009, 20:37:24 »
swoją drogą fajnie będą za jakiś czas wyglądały wszystkie Twoje spodnie ;). ja bym się wkurzył i to bardzo. Minie Ci efekt wow za miesiąc i zacznie Cię to denerwować a lutnik Ci wtedy powie że za długo ją trzymałeś

locco

  • Gość
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #39 27 Lis, 2009, 21:31:46 »
ja bym sie wkurwil jak gitara cokolwiek by na mnie oddawala ;)

a ja bym sie wkurwil, bo jesli drewno cokolwiek oddaje, to znaczy ze jest krotko sezonowane i ma za wysoka wilgotnosc ? czy nie ?  ???

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #40 27 Lis, 2009, 21:52:49 »
mozliwe ze tak. Ale ogolem drewno tak czy inaczej przestanie farbowac, a binding mi nie przeszkadza :) Dla mnie gitara ma brzmiec, a nie wygladac :P

locco

  • Gość
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #41 27 Lis, 2009, 21:54:32 »
tylko, ze wg moich skromnych informacji mokre drewno gra chujowo ;)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #42 27 Lis, 2009, 23:27:36 »
Zgodze sie. Tylko ze nie wiem czy jest mokre... nie mam jak tego sprawdzic, dodatkowomoze to przez wosk :/ ale watpie

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #43 28 Lis, 2009, 00:31:47 »
Ja bym to poprawił puki jeszcze sprawa jest w miarę świeża, za jakiś czas moze Cie to irytować, nawet jesli teraz nie robi tego, gadanie ze gitara ma grać a nie wyglądać jak ma sie do tego kształtu i bindingu? :D

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #44 28 Lis, 2009, 01:36:48 »
gadanie ze gitara ma grać a nie wyglądać jak ma sie do tego kształtu i bindingu? :D
haha, wyjąłeś mi to z ust <gejowski_uśmiech>. Jak dla mnie, to to plamienie to wtopa i tyle, wiosło do poprawy

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #45 28 Lis, 2009, 03:08:04 »
skoro ma grać a nie wyglądać to po co zamawiałeś? Dużo jest dobrze brzmiących seryjnych gitar

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #46 28 Lis, 2009, 12:45:14 »
A moim zdaniem główka bardzo pasuje do korpusu i ogólnie gitara mi się bardzo podoba (jako jedna z naprawdę niewielu lutniczych). Nic, tylko gratulować. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #47 29 Lis, 2009, 01:25:32 »
Mnie się wiosło bardzo  podoba, skala kwestia gustu - gratulacje!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #48 03 Gru, 2009, 01:37:01 »
Miałem okazję pomacać patyka na niedzielnym gayparty w stolicy i powiem, że jest całkiem nieźle wykonany. W zadymionym klubie prezentował się dość przyzwoicie ;) Ładny kształt i kolor, przyjemna w dotyku. Mnie nie pofarbowała :D

Jeśli chodzi o jakieś niedociągnięcia, to przyczepiłbym się na pewno do tego miejsca, w którym podstrunnica wystaje milimetry ponad korpus (przy pickupie gryfowym) i chyba tyle (? przypomnij mi satan, jeśli o czymś zapomniałem).

Brzmieniowo - niestety nie było nam dane się przekonać, gdyż brakło wzmacniacza. Może w okolicach świąt.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« Odpowiedź #49 03 Gru, 2009, 21:51:48 »
Z tego co pamitam to chyba jeszcze siodelko bylo :) i chyba wsjo :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
5040 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2008, 12:22:32
wysłana przez Pattini
7 Odpowiedzi
2738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2009, 14:42:14
wysłana przez pan mikos
27 Odpowiedzi
12092 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 15:41:47
wysłana przez primer
7 Odpowiedzi
2876 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 00:32:09
wysłana przez piotreksu
12 Odpowiedzi
2785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lip, 2011, 21:42:26
wysłana przez lord_awesomeguy