Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529582 razy)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #300 23 Kwi, 2010, 01:37:53 »
http://www.filmweb.pl/f334477/American+Crime,+An,2007
po prostu petarda na ryj. Ciężko cokolwiek napisać - trzeba obejrzeć.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #301 24 Kwi, 2010, 01:46:06 »
Właśnie go obejrzałem. Kurrrrrrrrrwa, ciężki i wywołuje bardzo silne emocje. Za miękki na takie rzeczy jestem. A ta młoda grająca Sylvię całkiem ładna.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #302 24 Kwi, 2010, 03:41:13 »
A ja se obejrzałem Fight Club... fajne. :)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #303 24 Kwi, 2010, 13:32:11 »
2012 (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1190080/

Bez komentarza. 0/10.

« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2010, 14:06:27 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #304 24 Kwi, 2010, 16:01:08 »
Tak wysoko? :D
mniut i piah

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #305 24 Kwi, 2010, 19:42:30 »
polecam, na YT sa oba akty
wearehelp.bandcamp. com

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #306 28 Kwi, 2010, 19:31:02 »
http://www.filmweb.pl/f334477/American+Crime,+An,2007
po prostu petarda na ryj. Ciężko cokolwiek napisać - trzeba obejrzeć.
świetny film! Po zobaczeniu hard candy i juno nie myślałem że Elen Page może zagrać jeszcze lepiej. Grając w american crime miała 20 lat.. (!!) Ściagam właśnie "regenesis"- serial z nią i parę innych filmów

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #307 28 Kwi, 2010, 22:59:04 »
Tak wysoko? :D

Oh men brak słów. Zastanawiające że ten film tyle zarobił. Godzilla przy tym to był majstersztyk :-\

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #308 28 Kwi, 2010, 23:24:00 »
mouth to mouth- kolejny film z Elen Page. Nie tak fajny jak inne które widziałem, ale na tym filmie pomimo tego że była młodsza, wygląda na sporo grubszą.. Ale nadal jest ładna. A film taki se, nie do końca zczaiłem o co chodziło

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #309 02 Maj, 2010, 14:05:59 »
X-Men Origins: Wolverine (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0458525/

Nie wiem czego się spodziewałem przy wsadzaniu płytki do odtwarzacza. Słabe. 3/10.

« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2010, 14:09:30 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #310 02 Maj, 2010, 23:00:57 »
Właśnie skończyłem oglądać "Doom". Ogólnie film durny ale ta scena a'la FPS... mistrz. To jest scena z typu tych "ło kufa ale wypas" jak np. walka Leonidasa z "300" pokazana z boku.
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2010, 23:02:43 wysłana przez Frantic »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #311 03 Maj, 2010, 01:49:13 »
Właśnie skończyłem oglądać "Doom". Ogólnie film durny ale ta scena a'la FPS... mistrz. To jest scena z typu tych "ło kufa ale wypas" jak np. walka Leonidasa z "300" pokazana z boku.
Nie zgodzę się z tą opinią, niestety. Dla mnie Doom był do bólu przewidywalny i mierny, a ta "scana a'la FPS"... no, nie przemówiła do mnie; ja tak w FPSy nie gram ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #312 03 Maj, 2010, 10:38:50 »
Ja nie będę rzucał filmów sprzed X-lat ale takie które jeszcze lecą w kinach, gdyby ktoś chciał, albo tyle co sioę skończyły i można ściągnąć dobrą wersję :P . Więc:

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA - lecę od razu z grubej rury :D Bajka jak bajka - są lepsze (treściowo - np. "Auta", plastycznie - np. "Łowcy Smoków") ale są i gorsze. Jak dla mnie za krótka z 10-15 minut, trochę za dużo dziecięcej łopatologii, ale szczerze można się pośmiać jeśli oczywiście ktoś śmieje się na bajkach dla 13-latków :P

Spoiler

6/10... no dobra dam subiektywnie 7 bo jedna postać wyglądała identycznie jak mój znajomy więc miałem osobisty brecht z tego powodu ;D

TRICK - dziwny film. Coś jakby "nowoczesne żądło" pomieszane z "PrisonBreak" i nie wiadomo czym jeszcze. Fajne założenia, świetne postacie sąsiadów z celi Adamczyka i biust Karoliny Gruszki to za mało niestety :P Całość jest za krótka, pozbawiona dystansu i gra tam Trela którego nie cierpię...

Spoiler

4/10

CIACHO - dla fanów analno-idioto-brechtowych komedii pozycja obowiązkowa. Dla reszty... hmmm... Chociaż Małaszyński jako autentyczny debil jest autentycznie zajebiaszczy ;)

Spoiler

*/10 - nie podejmuję się oceniać :P

WILKOŁAK - przejechałem pół Śląska żeby to zobaczyć :P Ale moim zdaniem warto było - raczej nastrojowy wiktoriański gotyk niż horror, z dobrym nastrojem i zmianami tempa. Chociaż... brakuje mu co najmniej z 15 minut bo najzwyczajniej brakuje kilku objaśnień co-jak-i-dlaczego, no i finałowe starcie (nie, to nie transformersy :P ) też jest mało emocjonujące. Ale i tak warto

Spoiler

solidne 7/10, jak ktoś jest fanem takich opowieści to nawet i 8/10.

SHERLOCK HOLMES - to lubię - stylowo i z duuużym dystansem. Plus Jude Law jako anty-Watson i demoniczny Mark Strong dla fanów ;)

Spoiler

tak samo solidne 7/10

ONDINE - możecie się śmiać ale byłem! ;) Film trzeba wg mnie oceniać na dwa sposoby - z zakończeniem i bez. Bez zakończenia jest to bardzo niespieszna, snująca się magiczno-nastrojowa opowieść. Farrel mówi ze śmiesznym, kanciastym irlandzkim akcentem, Bachleda-Curuś pokazuje trochę kształtów (to nie dla was gejuchy! ;D ) a postacie małej dziewczynki i księdza potrafią rozśmieszyć. Ale zakończenie... trzeba jakoś urealnić historię, i wychodzi to - przepraszam - z dupy, chujowo, i ogólnie do spuszczenia w klozecie :facepalm:

Spoiler

Bez zakończenia 6-7/10. Z zakończeniem w porywach 4/10 albo i gorzej...

Na razie tyle, wrzucę jeszcze parę innych "nowości" jak będę miał trochę czasu ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #313 03 Maj, 2010, 13:27:32 »
Nie zgodzę się z tą opinią, niestety. Dla mnie Doom był do bólu przewidywalny i mierny, a ta "scana a'la FPS"... no, nie przemówiła do mnie; ja tak w FPSy nie gram ;)
Znam kilka osób którym się ta scena nie podobała... wszystkie są kobietami :P :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #314 03 Maj, 2010, 13:46:59 »
Nie zgodzę się z tą opinią, niestety. Dla mnie Doom był do bólu przewidywalny i mierny, a ta "scana a'la FPS"... no, nie przemówiła do mnie; ja tak w FPSy nie gram ;)
Znam kilka osób którym się ta scena nie podobała... wszystkie są kobietami :P :D
Już piszę podanie o zmianę płci.

Nie mówię, że była zła, po prostu nie tego się spodziewałem. Trąbili od paru dobrych lat przed zrobieniem filmu, że będzie megagenialna sekwencja wzorowana na Dumie z perspektywy pierwszej osoby, no i wyszło tak sobie. Może moja percepcja ostatnich scen została zaburzona przez dupność całego filmu, no ale nie oszukujmy się: wisienka na torcie z gówna nie uraczy wiśniowym smakiem.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #315 03 Maj, 2010, 13:52:59 »
Obejrzałem sobie samą tą scenę na jutube. Skoro to jest najciekawszy moment filmu, to sam film musi być kurwa tragiczny :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #316 03 Maj, 2010, 13:58:13 »
Obejrzałem sobie samą tą scenę na jutube. Skoro to jest najciekawszy moment filmu, to sam film musi być kurwa tragiczny :D
I jest.

1,5/10, nieco tylko lepiej od Resident Evil.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #317 03 Maj, 2010, 15:12:13 »
i ja też oglądnąłem tylko tą scenę na YT swego czasu i imo była dupna i kiczowata.
jako 'zajebistą scenę FPP w stylu Doom' wyobrażałem sobie coś o wiele lepszego.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #318 03 Maj, 2010, 15:13:12 »
ej, Resident jest spoko ;)

Doom był taki sobie, na spotkanie z kumplami przy browarze w sam raz ;) scena FPP ssie i ja również zmieniam płeć :-*
do widzenia.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #319 03 Maj, 2010, 15:19:03 »
Geje :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #320 06 Maj, 2010, 12:33:46 »
Słuchajta BaryŁajta:

Wyspa Tajemnic



Przechuj zajebisty film. Naprawdę! Świetna gra, klimat, czuć rękę Miszcza, zapętlenie, ale bez popadania w chaos - dla każdej interpretacji znajdzie się argument. Polecam.

10/10  :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


I fczoray na TVNu:

Amityville



Naprawdę ciekawie się oglądało, raz, że na faktach, dwa, że nie przekombinowany, bez typowych horrorowych idiotyzmów, ciekawa przemiana bohaterów - w tym dyskretna, ale wystarczająca wizualna. Dobre, dopracowane widowisko.

Mocne:
8/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2010, 12:49:09 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #321 06 Maj, 2010, 12:38:29 »
Oo nie Wuju, ja już Ci nie ufam, po tym jak poleciłeś mi, żebym z siostrzenicą obejrzał "Gorące lato na farmie"!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #322 06 Maj, 2010, 13:33:49 »
Szuter Ajlend - eeee weeeeź
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #323 06 Maj, 2010, 13:40:13 »
Też widziałem Amityville, już jakiś czas temu. Dla mnie sztampowy do bólu i kompletnie niestraszny. Wuj ma jakiś strasznie wesoły dzień dziś chyba ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #324 06 Maj, 2010, 13:42:59 »
Macie stępioną estetykie, przestańcie oglądać bukakke warriors snuff movies, to się Wam poprawi ;)
Paczki z głów!