Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 518349 razy)

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #25 11 Lis, 2009, 21:24:05 »


Pandorum

Taki tam typowy sci-fi horror. Dla wielbicieli gatunku fajna pozycja :)

7.5/10

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #26 12 Lis, 2009, 08:54:22 »
taa, widać panowie w jakich celach oglądacie filmy :-)
Od siebie mogę polecić Felon'a,

A dzięki Tomcio - wczoraj, jeszcze ciepły ;) obejrzeliśmy z żoną. Dobrze poleciłeś - i sam też polecam! Tak 8-9 bym dał. Super klimatyczna muzyka, a przede wszystkim pokazane z bliska ludzkie emocje. I na szczęście taki nieamerykański w tym. Warto!
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #27 12 Lis, 2009, 13:52:39 »
Leżę chory w domu, nikt nowości nie dostarcza a Eureka mi się skończyła właśnie to oglądam po raz któryśtam stare rzeczy. Wczoraj poleciał Casshern, czyli anime w wersji fabularnej z aktorami i w ogóle. Uczucia mocno mieszane - akcja jest straszliwie infantylna (jak mają wygrywać oni to my padamy jak zboże, jak odwraca się kolej rzeczy to oni skoleji walą się pokotem), a ostatnie 20 minut filmu to najnudniejsze zakończenie w historii, do tego klasycznie japońskie zawiązania fabuły pojawiające się znikąd i w żaden sposób niewyjaśniane. Za to podobają mi się nawiązania do nacjonalizmów (japońskie mundury a'la Wehrmaht i napisy na ścianach po rosyjsku i niemiecku) i z wyjątkiem tych dłużyzn całkiem wchodzi.



Rating: 5/10
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #28 12 Lis, 2009, 17:41:51 »
Walc z Baszirem mnie zaciekawił i pewnie zacne kino muszę looknąc, był taki podobny film z Keanu Rivsem, animacja o świadomym śnie nie pamiętam nazwy... ale mega czad.

A Scanner Darkly



Bardzo dobry film/animacja. Jak dla mnie rewolucyjny sposób powiązania tych dwóch mediów, dobra fabuła, świetny klimat i dość zabawne dialogi. Oj ogólnie dobry film o dragach, rządzie, władzy, konspiracji... to nie Matrix.

Ode mnie osiem kciuków  :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #29 12 Lis, 2009, 20:10:00 »
no to ja w sumie krótko

g force
właśnie skończyłem oglądać.
bajka o świnkach morskich. miałem nadzieję, na dość fajny humor, który od chyba czasu shreka siedzi w dzisiejszych bajkach. niestety zawiodłem się i mimo upojenia alkoholowego nie zaśmiałem się ani razu ( !!! ). całość wydaje się, że przeznaczona jest dla widzów góra siedmio-ośmioletnich. dla mnie strasznie słabe, włącznie z grą aktorską ( amatorszczyzna ).
z ciekawostek powiem, że usłyszałem w pewnym momencie sampel z wtyczki vst spectrasonics - stylus rmx. no i fajnie było znów usłyszeć carmina burana :)

2/10

bolt
bajka o piesku.
również liczyłem na dzisiejszy bajkowy humor.
co nieco się go doczekałem i bardzo fajnie było mi go oglądać wraz z dziewczyną. z tego też powodu - jeśli oglądacie z dziewczyną - jak najbardziej. samemu - średnio :)

z dziewczyną - 7/10
samemu - 5/10

paranormal activity
horror z perspektywy ręki.
taki nawet całkiem. wystraszyć mnie nie wystraszył, ale mimo wszystko czuć w nim było coś ze starszych 'straszących' wytworów kinematografii. tematyka demoniczna całkiem udana.
z dziewczyną - 8/10, jako, że laska ciągle się tuliła ze strachu
samemu - -7/10

year one
przygłupawa komedia z typowym dla amerykańskich produkcji poziomem humoru.
jako, że w miarę łykam te tematy, oglądało mi się całkiem przyjemnie. kilka bardzo fajnych tekstów poleciało.
gra aktorska kolesia imieniem 'oh' bardzo przypadła mi do gustu - kolo świetnie zaznaczał swą ciotowatość przez intonację czy zachowanie. pośmiałem się co nieco, a nie byłem jakkolwiek upojony ;)
samemu - 7/10
z dziewczyną - 6/10 - jako, że laska średnio lubi taki typ humoru
po pijaku - stawiam, że co najmniej 8/10 :)

bękarty wojny
tarantinowska wizja świata po wygranej hitlera podczas II WŚ.
jako, że bardzo lubię styl tarantino, produkcja ta przypadła mi bardzo do gustu. sporo świetnego humoru połączonego z typowym dla reżysera przemieszania z poplątaniem, cokolwiek to znaczy.
świetna muzyka i gra aktorska. rola komendanta ss, którego imienia już nawet nie pamiętam, była naprawdę dobra - kolo sprawił, że polubiłem go, mimo mojej nienawiści do służb niemieckich :D
ogółem, to polecam ze szczerego serca
samemu i z laską - 9/10

więcej w oglądanych ostatnio produkcji nie pamiętam.
idę się odlać :)
« Ostatnia zmiana: 12 Lis, 2009, 20:12:29 wysłana przez maarioo »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #30 12 Lis, 2009, 22:55:35 »
Walc z Baszirem mnie zaciekawił i pewnie zacne kino muszę looknąc, był taki podobny film z Keanu Rivsem, animacja o świadomym śnie nie pamiętam nazwy... ale mega czad.

A Scanner Darkly

( Obraz usunięty.)

Bardzo dobry film/animacja. Jak dla mnie rewolucyjny sposób powiązania tych dwóch mediów, dobra fabuła, świetny klimat i dość zabawne dialogi. Oj ogólnie dobry film o dragach, rządzie, władzy, konspiracji... to nie Matrix.

Ode mnie osiem kciuków  :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Przeca o tym właśnie pisałem...
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #31 12 Lis, 2009, 22:58:26 »
taa, widać panowie w jakich celach oglądacie filmy :-)
Od siebie mogę polecić Felon'a,

A dzięki Tomcio - wczoraj, jeszcze ciepły ;) obejrzeliśmy z żoną. Dobrze poleciłeś - i sam też polecam! Tak 8-9 bym dał. Super klimatyczna muzyka, a przede wszystkim pokazane z bliska ludzkie emocje. I na szczęście taki nieamerykański w tym. Warto!
Oglądnąłem właśnie i polecam- bardzo fajny film. Swoją drogą ciekawe na ile tego typu sytuacje są podobne do rzeczywistości

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #32 12 Lis, 2009, 23:01:28 »
Walc z Baszirem mnie zaciekawił i pewnie zacne kino muszę looknąc, był taki podobny film z Keanu Rivsem, animacja o świadomym śnie nie pamiętam nazwy... ale mega czad.

A Scanner Darkly

( Obraz usunięty.)

Bardzo dobry film/animacja. Jak dla mnie rewolucyjny sposób powiązania tych dwóch mediów, dobra fabuła, świetny klimat i dość zabawne dialogi. Oj ogólnie dobry film o dragach, rządzie, władzy, konspiracji... to nie Matrix.

Ode mnie osiem kciuków  :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Przeca o tym właśnie pisałem...
Tak, gdzie? :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #33 13 Lis, 2009, 00:59:15 »
To lecimy dalej (błagam niech mi ktoś coś nowego podrzuci!). Dziś w kinie domowym leciał The Machinist z Mhocznym Ryceszem w roli gównej. Film świetny, dość zakręcony, miejscami kołek do zawieszania niewiary trzeszczy odrobinę ;) ale i tak się wciąga film gładziutko. Poza tym, luuudzie, historia gościa który od roku nie zmrużył oka musi być zajebista! :D



Rating: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #34 13 Lis, 2009, 01:35:24 »
Mechanik, super film. Szacun dla Christiana Bale za rolę, gość doprowadził się do takiego stanu że w scenach gdzie nie ma na sobie ubrania wygląda jak golum.. A później przykoksił i został batmanem ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #35 13 Lis, 2009, 03:22:28 »
Czy przez przypadek chodzi Ci o TĄ scenę?

to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #36 13 Lis, 2009, 08:18:02 »
Walc z Baszirem mnie zaciekawił i pewnie zacne kino muszę looknąc, był taki podobny film z Keanu Rivsem, animacja o świadomym śnie nie pamiętam nazwy... ale mega czad.

A Scanner Darkly

( Obraz usunięty.)

Bardzo dobry film/animacja. Jak dla mnie rewolucyjny sposób powiązania tych dwóch mediów, dobra fabuła, świetny klimat i dość zabawne dialogi. Oj ogólnie dobry film o dragach, rządzie, władzy, konspiracji... to nie Matrix.

Ode mnie osiem kciuków  :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Przeca o tym właśnie pisałem...
Tak, gdzie? :)

Deko wcześniej - i z linkiem! ;)
"Walc z Baszirem bardzo polecam. Jest to z pewnością coś innego. Tak jak i "Przez ciemne zwierciadło", na podstawie Ph. K. Dicka. http://www.filmweb.pl/f12...mne+zwierciad%C5%82o,2006"

Tymczasem polecam - dla dzieci, choć nie do końca:
Koralina! http://www.filmweb.pl/f184151/Koralina+i+tajemnicze+drzwi,2009


Fajowe:

« Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2009, 08:29:59 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #37 13 Lis, 2009, 12:45:16 »
Walc z Baszirem mnie zaciekawił i pewnie zacne kino muszę looknąc, był taki podobny film z Keanu Rivsem, animacja o świadomym śnie nie pamiętam nazwy... ale mega czad.

A Scanner Darkly

( Obraz usunięty.)

Bardzo dobry film/animacja. Jak dla mnie rewolucyjny sposób powiązania tych dwóch mediów, dobra fabuła, świetny klimat i dość zabawne dialogi. Oj ogólnie dobry film o dragach, rządzie, władzy, konspiracji... to nie Matrix.

Ode mnie osiem kciuków  :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Przeca o tym właśnie pisałem...
Tak, gdzie? :)

Deko wcześniej - i z linkiem! ;)
Yhy, tyle, że zdawkowo i z polskim tytułem, na który w życiu bym nie wpadł... :facepalm:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #38 13 Lis, 2009, 14:02:30 »
Mechanik, super film. Szacun dla Christiana Bale za rolę, gość doprowadził się do takiego stanu że w scenach gdzie nie ma na sobie ubrania wygląda jak golum.. A później przykoksił i został batmanem ;)
Czy przez przypadek chodzi Ci o TĄ scenę?

( Obraz usunięty.)

54kg -> 100kg w 6 miesięcy :) W wywiadach mówił że jadł pizzę i lody hahah

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #39 13 Lis, 2009, 14:21:48 »
No Bale jest aktorem w takim klasycznym ujęciu tematu - pracuje nad rolą, jest skłonny do poświęceń. A w Equilibrium gra taką cipę ;) OOOO i już wiem co dziś będę oglądał :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #40 13 Lis, 2009, 14:55:27 »

54kg -> 100kg w 6 miesięcy :) W wywiadach mówił że jadł pizzę i lody hahah

Plus anaboliki! A wcześniej mówił, że wpierdalał winogrona i tuńczyka ;)

Leon - a dziś chyba się uda obczaić "The Burning Plain" - po naszemu "Granice Miłości"  :facepalm:
Pierwszy film Guillermo Arriagi jako reżysera - zobacz, jakie pisał dotąd scenariusze: http://www.filmweb.pl/o45417/Guillermo+Arriaga  :bowdown: Film podobno gitowy, obejrzę - opiszę.
Paczki z głów!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #41 13 Lis, 2009, 15:10:37 »
A w Equilibrium gra taką cipę ;)

Sam żeś cipa ;) Przecież cudownie się przemienia :P

ps Equilibrium to jeden z moich ulubionych filmów, oglądałem go już nie pamietam ile razy :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #42 13 Lis, 2009, 16:51:26 »

54kg -> 100kg w 6 miesięcy :) W wywiadach mówił że jadł pizzę i lody hahah

Plus anaboliki! A wcześniej mówił, że wpierdalał winogrona i tuńczyka ;)

Czytałem że żeby dojść do stany w jakim zagrał Mechanika jadł codziennie puszkę tuńczyka i jabłko

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #43 13 Lis, 2009, 20:07:09 »
bękarty wojny
tarantinowska wizja świata po wygranej hitlera podczas II WŚ.

wtf? jakiej wygranej? do połowy filmu są to lekko naciągane realia historyczne plus dodanych trochę bohaterów...

ja oglądałem... <myśli>

Italian Job (2003)
I cóż - Statham mnie nigdy nie zawiódł, tak więc i tym razem miałem ubaw. Świetne gagi i dialogi, świetny cockney accent Stathama, niezłe role całej reszty (no może poza tym chujowym momentem, gdzie odkrywamy mHroczną przeszłość Charliego), całkiem ciekawa i zaskakująca fabuła (no może nie do końca jak się ogląda po raz 5ty, ale mimo wszystko byłem "przekonany" że oni CHCĄ zrobić ten skok na jego chałupę). Ogólnie mocne 7/10.

Fountain (2006)
Film z polecenia Lorda... I cóż... wiele o nim nie napiszę, bo mam siekę w głowie i nie wiem co mam myśleć. Ale choćby z uwagi na swoje PIĘKNO i do tego świetną muzykę, na prawdę warto obejrzeć.
9/10.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #44 14 Lis, 2009, 02:44:14 »
to moja kolej:



Jest to serial o którym trudno mi cokolwiek poweidzieć. Jest w nim humor, jest seks, jest intryga. Są wampiry, Luizjana i rednecki. Gra aktorska, zwłaszcza aktorki odgrywającej glówna rolę jest bardzo specyficzna. Nie do końca moge załapać czy to jest szczere czy ironiczne podejscie do roli. Wiem jednak że wciaga od pierwszego odcinka.
Polecam fanom seriali wszelakich. Ode mnie 7/10 za serial + 1 oczko za odważne sceny rozbierane (odważne jak na serial telewizyjny)
B ( o ) ( o ) B S

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #45 14 Lis, 2009, 09:59:41 »
bękarty wojny
tarantinowska wizja świata po wygranej hitlera podczas II WŚ.

wtf? jakiej wygranej? do połowy filmu są to lekko naciągane realia historyczne plus dodanych trochę bohaterów...

no przecie kierując się podanymi datami, można wywnioskować, że hitler zatryumfował :) czy nie?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #46 14 Lis, 2009, 10:29:05 »
Leon - a dziś chyba się uda obczaić "The Burning Plain" - po naszemu "Granice Miłości"  :facepalm:
Pierwszy film Guillermo Arriagi jako reżysera - zobacz, jakie pisał dotąd scenariusze: http://www.filmweb.pl/o45417/Guillermo+Arriaga  :bowdown: Film podobno gitowy, obejrzę - opiszę.

Miazga!!!



 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Paczki z głów!

Offline Qvd

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #47 14 Lis, 2009, 10:44:38 »
2012

Nuuuudy! Większość efektów widoczna w trailerach, zero zaskoczenia. Po 30 minutach wiadomo kto przeżyje. Podniosłe przemowy na 3 minuty przed falą tsunami, super prezydent USA, banał.

Streszczając fabułę (myślę, że nikt się nie obrazi): uciekali samochodem, uciekali samolotem, uciekali samochodem, uciekali samolotem, uciekali większym samolotem, zepsuli arkę<LOL>

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #48 14 Lis, 2009, 16:11:40 »
no przecie kierując się podanymi datami, można wywnioskować, że hitler zatryumfował :) czy nie?

Może to dlatego, że oglądałem ten film z miesiąc temu, może to dlatego, że oglądając nie lubię spoglądać na napisy i coś źle zrozumiałem, ale albo mi się tylko wydaje, albo na koniec filmu w planach Landy jest mowa o przekroczeniu FRONTU, co SUGEROWAŁOBY, że wojna nadal trwa.
Zresztą wystarczy trochę poczytać, Tarantino sam mówi sporo o filmie i o realiach i surrealiach historycznych fabuły.

Mój dzisiejszy strzał:

District 9 (2009)
Tak na dobrą sprawę, to ten film powinienem był obejrzeć ze 3 tygodnie temu w kinie, ale przez pomyłkę poszedłem wtedy na Surrogaties. Spodziewałem się big bangu, czyli w sumie tego, po co zazwyczaj chodzę do kina (kilkuset calowy ekran w dobrej rozdzielczości, dobry dźwięk SDDS, zero background noisu i całkowite zaciemnienie) - akcji, wybuchów, akcji, wystrzałów, akcji, ogólnej rozpierduchy, no i jeszcze raz akcji. O ile w Surrogaties tego nie znalazłem (a to też dobry żart - film z panem Die Hard bez akcji :lol:), to teraz ucztowałem wprost na tym wszystkim, czego w kinie nie zaznałem. Największą wadą tego wszystkiego był fakt oglądania filmu w domu, co w pewnym sensie zepsuło rozrywkę, ale z całą pewnością wybiorę się jeszcze do kina, o ile oczywiście gdzieś jeszcze D9 grają.
Dość słodzenia. Na trailerach usłyszałem intrygującą frazę, coś w deseń - "Peter Jackson zredefiniował kino akcji". Taki bulszit zwykliśmy oczywiście słyszeć zawsze przed premierami filmów, niezależnie czy to film wytwórni Walta Disney'a o piesku, czy film wytwórni Warner Bros. o kotach, czy też film wytwórni Digital Playground o innych jeszcze zwierzętach. I nie żebym był w tej materii wielkim znawcą, czy autorytetem, but hell, na prawdę obejrzenie filmu było porządnym kopnięcie w maskę (nawet widać po tym, że autorytet tak nie formułuje wypowiedzi). Bardzo podobały mi się ujęcia z "kamery przyczepionej do broni", ukazując sytuację z punktu widzenia żołnierza (to że kamera w kadrze ma twarz żołnierza, nie znaczy wcale, że nie może pokazywać sytuacji z punktu widzenia żołnierza - po prostu uzupełnia nam obraz z kamery pokazującej na prawdę punkt jego widzenia), świetnie wpasowały się też ujęcia kręcone z ręki, ogólnie jestem wniebowzięty.
Na muzykę nie zwróciłem jak zwykle większej uwagi, co świadczy chyba o tym, że dobrze spełniała swoją rolę (ale może wypowiem się w tym temacie więcej, gdy obejrzę film po raz kolejny).
Efekty. Nie wiem czemu, w jednej z pierwszych scen, tej ukazującej obcaków na mothershipie, zdawało mi się, że obcak na pierwszym planie porusza się wybitnie nierealistycznie, tak że pierwsza nasunęła mi się myśl - komputer. Mimo wszystko jednak zaraz zapomniałem o tym, dałem się porwać przedstawionej na początku historii obcaków w Johannesburgu i dalej efekty wydawały mi się wystarczająco realistyczne.
Fabuła też wybitnie warta pochwalenia, nie chcę się tu zbytnio rozpisywać, ale spodobał mi się pomysł umieszczenia jako głównego bohatera zupełnej cipuszki, co warto dodatkowo pochwalić, film nie ukazuje wielkiej przemiany cipuszki w herosa, cipuszka pozostaje do końca cipuszką. Trzeba też przyznać - ciekawy punkt widzenia na obcaki - z jednej strony władcy super technologii, z drugiej mieszkają w barakach i wpieprzają odpadki na wielkim wysypisku. Zdecydowanie ciekawie by było zobaczyć obcaków w ich naturalnym środowisku, może mają tam swojego rodzaju arystokrację, która posila się w bardziej kulturalny sposób. xD
Fabuła przyjemnie się rozpędza, zaczynając jak już wspomniałem od przedstawienia obcaków oraz nastawienia społeczeństwa wobec nich, a kończąc na wielkim bangu.
Ogólnie z przyjemnością dam 9/10. Za brak naiwności, brak wychwalania władz, brak faworyzowania głównego bohatera, świetne sceny z mechami i broń rodem z half life'a, albo i jeszcze ostrzejszą. Za przyjemne popołudnie i cała masę śmiechu, bynajmniej nie z dowcipów i bynajmniej nie z filmu, a z konkretnych rzeczy tam przedstawionych (jak np. kulka z naboi).

P.S. Jedyne co mnie poważnie wkurzyło, to bełkotanie obcaków, którego bez napisów nie sposób było zrozumieć. Tak więc, panowie, ściągać angielskie napisy, bo inaczej, tak jak ja, przegapicie ćwierć filmu, zanim się zorientujecie, że gość gada z obcakiem i go rozumie, podczas gdy wy nie macie pojęcia ocb.
Gorąco polecam.
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2010, 21:51:01 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #49 14 Lis, 2009, 17:47:15 »
Streszczając fabułę (myślę, że nikt się nie obrazi): uciekali samochodem, uciekali samolotem, uciekali samochodem, uciekali samolotem, uciekali większym samolotem, zepsuli arkę<LOL>
Nooo nieeee szkurwa  no.