Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 662888 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Co leci w kinie w Sosnowcu?
Spoiler

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
to stary kawał o Wąchocku
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Noc. Mieszkanie budynku wielopiętrowym na jednym z warszawskich blokowisk. Zbigniew z żoną Natalią uprawia seks. Wielokrotnie. Rano spotyka go na klatce sąsiad, emeryt Janusz.
- Zbychu, słuchaj... Kiedy dymasz swoją żonę, to jej krzyki słychać w całym bloku. Zrób coś z tym!
- Ale co, panie Januszu?
- Usta jej zaklej taśmą albo co...
Następna noc. Zbigniew zakleja usta żonie taśmą i zaczyna akcję. Po pierwszym orgazmie woła:
- Panie Januszu, jest OK?
- Tak - krzyczy zza ściany sąsiad.
Po drugim orgazmie:
- I co może być?
- Tak.
I tak kilka razy. W końcu pan Janusz nie wytrzymuje:
- Zbyszek, kuźwa, odklejaj taśmę!
- Czemu?
- Bo cały blok myśli, że to mnie dymasz!
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 867
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu

15 lipca 1410 roku. Wstaje świt. W  lesie budzi się polski obóz. Poranny posiłek, modlitwa. Jagiełło staje  przed namiotem, powiadomiony o przybyciu posłów krzyżackich.
- Panie, Wielki Mistrz, Ulrich von Jungingen, proponuje, by zamiast  toczyć tu krwawą bitwę i stracić kwiat rycerstwa, wyznaczyć jednego z  każdej ze stron. Niech oni stoczą pojedynek, a który z nich zwycięży,  tego strona uznana zostanie za zwycięską w całej bitwie.

Po chwili namysłu Jagiełło się zgodził. Posłowie odjechali, a Jagiełło podążył do namiotów rycerzy.
- Słuchaj Zawisza, zamiast bitwy będzie pojedynek - pójdziesz walczyć o wygraną bitwę?
- No wiesz Władek, pojutrze tak. No może jutro... Ale dziś nie dam rady.  Rozumiesz, imprezka była, daliśmy czadu no i ... Po prostu nie dam  rady.
Król udał się więc do kolejnego rycerza:
- Powała, pójdziesz walczyć w pojedynku o wygraną bitwę?
- Sorki Władek, wczoraj była imprezka u Zawiszy. Daliśmy czadu no i wiesz.... Pojutrze spoko, dziś nie dam po prostu rady....
Udał się więc Jagiełło do kolejnego namiotu:
- Zbyszko, pójdziesz walczyć o wygraną bitwę?
- Królu złoty, nie dam rady. Była imprezka...
- Tak, tak, wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam był?
- No chyba wszyscy...
- Zwołaj wojska, niech się ustawią w szeregu pod lasem...
Stanęło więc polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król.
- Słuchajcie, będzie pojedynek o wygraną bitwę. Czy ktoś z was jest w stanie stanąć do niego?
Siedzą rycerze w kulbakach, każdy łypie na drugiego, głowy pospuszczali. Nikt nie chce... Nagle słychać:
- Ja! Ja! Ja chcę!!! Ja pójdę!!!
Rozglądają się i widzą - stary dziad z brodą do pasa, ubrany w jakiś taki jutowy worek, łachmany.
- Rany Boskie, nie ma nikogo innego?
No i nikogo innego nie było. Dali więc dziadkowi długi dwuręczny miecz.  Idzie dziadek przez pole, miecza nie dał rady dźwignąć więc ciągnie go  za sobą .... Patrzą Polacy, a z przeciwnej strony wyjeżdża na koniu  wielkim jak stodoła zakuty cały w lśniącą zbroję wielki jak dąb rycerz.  Jagiełło chwyta się za głowę i jęczy, a Polacy wrzeszczą:
- Dziaaaadeeeeek!!! W nooooogiiiiii!!! W noooooogggiiiiiiiii iiiiii!!!
Rycerz niemiecki jednak już ruszył, dopadł dziadka który w ogóle nie  zamierzał uciekać, podniósł się tuman kurzu. Nic nie widać tylko jakieś  takie jęki słychać. Po chwili wiatr oczyścił pole z pyłu. Patrzą Polacy a  tam koń bez nóg, krzyżak bez nóg, a dziadek stoi i trzęsące się ręka  trzyma miecz na gardle Niemca. I mówi:
- Masz szczęście chuju, że krzyczeli "w nogi", bo bym ci łeb upierdolił!
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Jak przekonać matkę, żeby popełniła błąd w kuchni?
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Właśnie wymyśliłem:

- Co robi Donatan po ogłoszeniu wyników Eurowizji?
- Pluje sobie w brodę ;).
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 867
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Za to gdyby tranziol przegrał plułby sobie w brodę i między cycki.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
W przyszłym roku trzeba wysłać Trynkiewicza z Pikolo Koro del Antoniano. Dewianci z żyri się zesrają.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 867
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Tylko trzeba by go było jeszcze wystylizować a'la Azis :D
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2014, 13:05:43 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Właśnie wymyśliłem:

- Co robi Donatan po ogłoszeniu wyników Eurowizji?
- Pluje sobie w brodę ;).

Muszę się ogolić, bo wyglądam jak baba...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 867
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Muszę się ogolić, bo wyglądam jak baba... austriacka piosenkarka

Fixed :D

Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Piosenkarz a nie piosenkarka.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
jak se przypomnę , to moja katechetka też miała niezłego wąsa .

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
jak se przypomnę , to moja katechetka też miała niezłego wąsa .

I pewnie nikt nie pierdolił, że dzieciom nie wolno jej pokazywać.

:D

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Piosenkarz a nie piosenkarka.


Otóż to. Pomijając kwestię ogólnego wpływu samych mediów na umysły społeczeństwa - co niesamowicie boli mnie w rzyć, to fakt, że media hucznie ogłaszają faceta kobietą - wszędzie widać i słychać o "piosenkarce" i "kobiecie z brodą"....  :headache: A ludzie to chwytają! Zauważcie, jak na forach, w komentarzach, czy opiniach ludzi wokół Was już zdecydowana większość mówi o nim per "ona".
Bitch, please - to, że "ktoś czuje się wewnątrz <innej płci/rasy/koloru etc.>" nie sprawia, że taki nagle jest, czy to w innym ciuszku, czy nawet z przyszytym mięsem....  ::)
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2014, 03:18:58 wysłana przez maarioo »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Zaraz dojdzie do tego, że jak ktoś ogłosi, że jest kosmitą, Napoleonem czy innym Jezusem, w imię tolerancji i "wolnego wyboru" będzie wypadało przyjąć to jako fakt. Dziwi mnie, że wspieranie urojeń jest traktowane jako lepsze zachowanie niż zwrócenie komuś uwagi, że mu odjebało i potrzebuje pomocy.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dla mnie najistotniejsze jest to ze kolo w wywiadach wyraźnie mówi ze nie chce zmieniać płci ze w domu jest leniwym facetem. Nie rozumiem zatem zwracania sie do niego per "ona". Muszę także odszczekać swe zdziwienie stwierdzeniem wroo o pederaście. Facet jest facetem, ma chłopaka ok niech ma, to mi nie robi,  spiewa dobrze głos ma ok, tylko to nie jest powód, dla którego ma mi sie podobać bardziej, a jak podoba mi sie coś innego, to on z tego powodu ma być uzrażony ????? Obrażam inność wybierając cycki ? :o  Europa nie powariowała jak wynika z głosowań sms, to elity i ich wydumki właczając to zakrzywienie banana i długość ogórka oraz slimaka jako rybe są pojebane i zwyczajnie chore.

Po tym co sie dzieje jestem przekonany ze znikną z dowodów os i wszelkich deklaracji oraz ankiet i rejestracji choćby na fb, rubryki o płci. Wtedy ja zaczne protestować bo nie bedę potrafił sie określić i stracę swą osobowość :P
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2014, 08:50:51 wysłana przez commelina »

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Wypierdalać stąd! Gdzie są dowcipy?
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Wtedy te same elity wymyślą z WHO jakiś "zespół postgenderowego kryzysu tożsamości" i jeb, antydepresanty dla wszystkich ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Coin , przecież to zajebiusty dowcip ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Selfslave co ty za babe masz w avatarze? :/

>http://youtu.be/cpYCG1ujCsE?t=2m23s<
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
No... brodatą...  ::)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Jakie okulary nosi John Petrucci?


Spoiler

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Jakie okulary nosi John Petrucci?


Spoiler

i może jeszcze spodnie 7/8 :P