Autor Wątek: nowy skladmuzyczny.pl w końcu rusza  (Przeczytany 2732 razy)

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
nowy skladmuzyczny.pl w końcu rusza
« 20 Wrz, 2009, 13:52:04 »
Cześć,

informacja dla wszystkich was, którzy korzystali z naszych - Firmy Muzycznej - usług sklepikarskich :-)

Jak zapewne zorientowaliście się, sklep Firmy Muzycznej od pewnego czasu już nie działa. Postanowiliśmy się skupić na działalności dystrybucyjnej. Wszystkim dotychczasowym klientom dziękujęmy pięknie i mamy nadzieję, że wywiązywaliśmy się ze swoich obowiązków wzorowo :-)

Na miejsce starego powstał jednak nowy sklep (a może raczej stary został rozbudowany o nowy personel i nową www :-)), a mianowicie http://skladmuzyczny.pl.

W Składzie Muzycznym udzielam się jako trochę jako "product manager", ale również jako sklepikarz. W związku z tym, chcę zaprosić wszystkich, którym w FM sklepie się podobało do Składu Muzycznego. Towaru na www na razie jest niewiele, jednak sukcesywnie będzie dodawany (to dużo roboty, a brak czasu doskwiera). Już teraz można tam znaleźć pojedyncze EB, które były u nas :-) a i również inne fajne rzeczy, których nigdy by u nas nie było...

Ceny nie zawsze są najniższe w internecie, ale dla forumowiczów obowiązuje rabat znany ze sklepu FM. 7% jak 7 strun :-) ponadto forumowiczów obsługujemy lepiej niż wszystkich innych ;-D więc warto udać się właśnie do nas.

Oczywiście zapraszam również do odwiedziń "prawdziwego" Składu Muzycznego, bo jest baardzo fajnym sklepem :-) Mieści się w Krakowie, na ul. Skawińskiej 14.

Zapraszam :-)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dziękujemy za informację. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
dobry news :). A tak zapytam jeszcze- czy nadal będzie możliwe wypożyczanie kibordu?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
i bomba, bo struny chciałem kupic i nie mogłem znaleść przycisku z oferta sklepu i strunami :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
terror: a od nas coś pożyczałeś? :-) hehe, tak czy siak skład prowadzi "wypożyczalnie sprzętu" więc tak. chyba tak :-)

g-zs: no to na co czekasz? ;->

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
terror: a od nas coś pożyczałeś? :-) hehe, tak czy siak skład prowadzi "wypożyczalnie sprzętu" więc tak. chyba tak :-)

g-zs: no to na co czekasz? ;->

niestety musiałem kupic je gdzie indziej bo na gwałt mi były potrzebne. Ale potrzebuje jeszcze jeden komplet więc na dniach się usmiechnę :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
gdzie indziej! a lojalność!?? u nas już nie kupisz! o nie! ;->

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
terror: a od nas coś pożyczałeś? :-) hehe, tak czy siak skład prowadzi "wypożyczalnie sprzętu" więc tak. chyba tak :-)

miałem pożyczyć ale złamałem nogę i nic z tego nie wyszło, ale w końcu będę musiał znaleźć trochę czasu i się zebrać..

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gdzie indziej! a lojalność!?? u nas już nie kupisz! o nie! ;->

ja przepraszam :( <skrucha>

Na usprawiedliwienie dodam że nie macie .70 i .80 ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
g-zs: mamy, tylko basowe ;->

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
ok, podbijam bo pojawiło się forum na ktorym można (a nawet trzeba) się udzielać w sprawach sklepowych ;-) jak tkos coś u nas kupił kiedyś to niech się wyżali bądź pochwali (z akcentem na to drugie ;-)).


http://www.skladmuzyczny.pl/forum/

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
dwie uwagi do forum

jest link do strony głównej forum. zróbcie chłopy z tego bannera u góry button do przechodzenia do strony głównej z głównych czyli do składmuzyczny.pl   - brakuje mi tego


a magik od pozycjonowania może niech coś podziała z tematami i ich nazwami. jak są takim maczkiem to google ma z tym problem. sprawdz jak to jest u nas rozwiązane. patrzysz na link i odrazu widzisz o czym temat

pozdro i mocno trzymam kciuki za Was
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan