Autor Wątek: Dimarzio Crunch Lab 7 i LiquiFire 7 - czyli nowa sexi sesja Dżona Pe  (Przeczytany 4417 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie wiem, czy ktoś to zauważył wcześniej, ja w każdym razie dopiero teraz wlazłem na stronę Dimarzio i szczerze mówiąc konkretnie się wkurwiłem. Szykowałem się bowiem na kupienie setu D Sonic 7 i Air Norton 7 a tu nowe zabawki weszły i mam problem. Na szczęście nie pospieszyłem się z zakupem...



Ale do rzeczy. Crunch Lab wygląda jak D Sonic, ale ma ciut większy output i nieco inną charakterystykę brzmienia (znaczy te słupki na stronie Dimarzio). Próbka wreszcie jest próbką, a nie fragmentem szantów. Jednak mimo to, nie jestem przekonany do brzmienia (Ibanez RG7620).



Liquifire od Air Nortona różni się i wyglądem, i delikatnie wyższym outputem, i rzecz jasna tymi pieprzonymi słupkami. Natomiast próbka to tym razem jakieś popizdy z pogłosem. Nie wiem dlaczego większość ludzi wychodzi z założenia, że na bridgowym pikapie łoi się riffy, a na neckowym solówki.

W każdym razie, chodzi o to, że pikapy są kurewsko drogie, a ja nie jestem też zbyt wielkim fanem brzmienia Dżona, ale coś mi mówi, że i tak je kupię, do jasnej cholery!
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2009, 18:21:52 wysłana przez mondomg »

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
W każdym razie, chodzi o to, że pikapy są kurewsko drogie

...nie no normalna cena, na tym samym poziomie co d sonic czyli ok 90$. Mowa oczywiscie o nowym.

a secik to juz całkiem spoko: http://cgi.ebay.com/DiMarzio-Liquifire-7-Crunch-Lab-7-N-B-Set-Black_W0QQitemZ320415110231QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item4a9a3a9457&_trksid=p3286.c0.m14
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2009, 13:12:06 wysłana przez m4ody »
Leweoczkomisiarysia

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ok, racja, nieodpowiednio się rozejrzałem. Poprawiam już. Co nie zmienia faktu, że chcę je ograć jakjapierdole.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ok, racja, nieodpowiednio się rozejrzałem. Poprawiam już. Co nie zmienia faktu, że chcę je ograć jakjapierdole.
♪♫♪♫Mam tak samo, jak tyyy...♫♪♫♪
Zwłaszcza, że teraz mam okazję sprowadzać rzeczy z hameryki bez zbędnych utrudnień.

Gdybym tylko jeszcze gotówkę na cały secik miał. :P

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
no całkiem sexy focie, ale vai ma jakieś takie fajniejsze. W sumie to też ustawe sie do kolejki, bo całkiem ciekawie te słupki dimarziowe wyglądają.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
26378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2008, 00:43:45
wysłana przez Pan Sinner
G LAB GSC-2/3

Zaczęty przez Maro Efekty

4 Odpowiedzi
4966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2009, 11:52:56
wysłana przez Cynic
8 Odpowiedzi
4476 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2009, 00:30:51
wysłana przez hoganmw
9 Odpowiedzi
5816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2013, 10:27:21
wysłana przez Dun
2 Odpowiedzi
1359 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2015, 19:39:42
wysłana przez Kanabion