Autor Wątek: DNWiK: Orange TT + Marshall 1936  (Przeczytany 5291 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
DNWiK: Orange TT + Marshall 1936
« 06 Sie, 2009, 12:22:29 »
Po długich poszukiwaniach czegoś do domu z dobrym zapasem mocy który pozwoli też w razie ochoty pograć z perką wreszcie skompletowałem nowy mini zestaw :)

mial byc Roland Cube 60, potem wylądowałem z PODem XT PRO, ciągle coś nie tak.

Tiny Terror chodził za mną od ponad roku. Odebrałem go tydzień temu i zacząłem poszukiwania paki. Tutaj znowu schody. Chore polskie ceny, gdzie za używanego Framusa 212 ludki chcą tyle co za nowego za naszą zachodnią granicą. Kilka burackich maili ze strony sprzedawców z allegro ale w końcu znowu udało się dobrze kupić. plan gratów na ten rok wyczerpany. satysfakcja 100%

paka przyjechała wczoraj wieczorem więc nie miałem narazie zbyt wiele czasu na testy. Pierwsze wrażenie jak narazie to że gra lepiej niż zakładałem a to już sporo.

narazie tyle

fotki postaram się wrzucić wieczorem

 :headbang: peace
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
kurde. no. do wieczora? zgluples? mamy tyle czekac? :D
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
wczoraj nie miałem jak bo nie mam aparatu, a teraz raczej cieżko na odległość ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Gratulacje! :)
Bardzo chciałbym usłyszeć ten zestaw w akcji.
Liczę na co najmniej mały opis jak to wszystko śmiga, a najlepiej recka;)
A czemu paka nie na v30?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
fratulacje będą jak będą zdjęcie ;). Zastanawiałem się sam nad TT ale pomimo zapewnień sprzedawcy bałem się że braknie mocy..

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
dzięki dziewczyny :*

A czemu paka nie na v30?

paki szukałem budżetowej bez skupiania się na tym jakie głośniki siedzą w środku. 100% kryterium cenowe ;) od zawsze grałem na v30, teraz jakaś odmiana dobrze mi zrobi. żałuję że nie załapałem się na 212 VHT jakie były ostatnio na allegro, ale cena mimo że bardzo okazyjna to jednak nie na moją kieszeń w tej chwili.
najważniejsze że gra to przyzwoicie, a jak na warunki domowe to nawet bardziej niż dobrze

fratulacje będą jak będą zdjęcie ;). Zastanawiałem się sam nad TT ale pomimo zapewnień sprzedawcy bałem się że braknie mocy..

przy 7W rozkręcam maks na 4z10, głośniej gra lepiej ale przy metrażu mojego pokoju robi się nieprzyjemnie za głośno. przy 15W nie jestem w stanie w ogóle rozkręcić go tak żeby się ładnie wysycił, więc myśle że zapas mocy jest i to nie mały :)

niedługo testy na riverze 4x12

fotki, sorka za jakość ale staram się zrobić remont w pokoju i nie mam czasu na pitolenie się z aparatem :P
enjoy



"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jestes w stanie w jakiejs wolnej chwili trzasnac krotkie wideło jak to gra ze soba? w zyciu nie slyszalem dobrze brzmiacego Tiny Terrora z takimi glosnikami, chetnie zmienilbym zdanie ;)
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
nie mam opcji niestety :/

dobrze to pojęcie względne w tym przedziale cenowym ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
fratulacje będą jak będą zdjęcie ;). Zastanawiałem się sam nad TT ale pomimo zapewnień sprzedawcy bałem się że braknie mocy..

przy 7W rozkręcam maks na 4z10, głośniej gra lepiej ale przy metrażu mojego pokoju robi się nieprzyjemnie za głośno. przy 15W nie jestem w stanie w ogóle rozkręcić go tak żeby się ładnie wysycił, więc myśle że zapas mocy jest i to nie mały :)

ale ja mówiłem o głośności na koncertach. Myślisz Nikcie że da radę na małych knajpowych koncertach?

ps, czarne ściany są troo :headbang: ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie mam opcji niestety :/

dobrze to pojęcie względne w tym przedziale cenowym ;)

nie no, nie chodzi mi o studio pro, tylko o cokolwiek, nawet aparaty cyfrowe daja jakies pojecie o brzmieniu gratow ;)

nagrywamy niedlugo EPke z nowa kapela, myslalem czy nie skombinowac TT jako drugi wzmak, bo Sunn fajny, ale jednak do rzęchowych kawalkow nie za bardzo da rade. przynajmniej tak mi sie wydaje ze nie da, pokombinujemy z dopalaniem roznymi rzeczami... a moze starczy pozyczyc skads Tiny Terror :)
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2009, 21:20:04 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline Qvd

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Gratuluje fajnej pomarańczki. Powiedz, jak wygląda drive w tym wzmaku? Na yt jest ciekawy filmik z dopalonym tiny terrorem w roli głównej i baaaardzo mi się podoba.

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
gratulacje,za mną chodzi podobny zestaw;)
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Gratki meen ;) fajny jest terrorysta, ale troche lipka ze ze ma petli. No ale jak sie lubi i gra muze jaka Ty lubisz, to w sumie styka i bez tego ;)

Ja ostatnio zaczalem sie zastanawiac nad malym piecykiem, tyle ze tylko do cwiczen domowych i pomyslalem o Ibanezie Valbee, ale probki z gitarzysty mnie odstraszyly(tyle ze nie wiem na czym to bylo nagrywane). A szkoda bo pod wzgledem cenowym(ponad 2 x taniej niz blackheart th-5) wydaje sie bardzo ciekawy.
No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Gratuluje fajnej pomarańczki. Powiedz, jak wygląda drive w tym wzmaku? Na yt jest ciekawy filmik z dopalonym tiny terrorem w roli głównej i baaaardzo mi się podoba.

nie udało mi się jednak ograć TT z dużą paką i na większych głośnościach bo ziom mi się pochorował. w domu trochę bardziej rozkręciłem i musze przyznać że o ile na początku miałem lekki zgrzyt z przyzwyczajeniem się do soundu na małej głośności tak odkręcenie vol troszkę więcej pozwala mu się odetkać i ryknąć czymś co o wiele bardziej mi się podoba
inna sprawa że do tej pory zawsze grałem na głośnikach V30 i połączenie paczki której nie znam, głośników i wzmaka wymaga chwili na przyzwyczajenie

nie dopalałem go jeszcze, ale jak dla mnie bez dopałki ma wystarczająco GAINu, jak dorwę jakąś sensowną kostke to i tak obadam

radek dziekowa. wiesz co lubie i dla mnie brak petli to nie problem.

PS: czysty w tym malenstwie rozwala :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gratuluję wzmakolka zwłaszcza, sam bym chętnie jakieś combo Orendża łynął, ale mnie zawsze zniechęcały potencjometry w tym sprzęcie, najczęściej mi jakiegoś brakowało, stąd ciągłe niezdecydowanie. Zresztą, zaraz zakładam temat o moim wzmacniaczu i ew. jego modyfikacji.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
16059 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2008, 00:13:06
wysłana przez dom?n
Orange PPC412

Zaczęty przez Maro « 1 2 » Wzmacniacze i kolumny

28 Odpowiedzi
16119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2013, 17:59:31
wysłana przez Mr.Pineapple
3 Odpowiedzi
3250 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2013, 20:37:25
wysłana przez Marency
8 Odpowiedzi
9164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2010, 23:18:31
wysłana przez dom?n
12 Odpowiedzi
5506 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2012, 00:56:36
wysłana przez Aerosmith