Autor Wątek: no i sie k*** stało Carvin belair 212 . Problem!  (Przeczytany 3852 razy)

Offline grindcore

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
na szybkiego na próbie podłączyłem piecyk do kontaktu a zapomniałem najpierw włączyć transformator napięcia no i było pierdnięcie , jebut i cisza , jednym slowem sie cos spaliło poprzez wysokie napiecie no i tu moje pytanie czy to byly lampy czy tez bezpiecznik ? Czy moze cos innego.Prosze o pomoc .

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Zanies wzmaka do speca. Mogles sobie w nim wszystko popalic. Przy odrobinie szczescia odlutowal Ci sie jakis element zanim wszystko zdazylo sie zfajczyc. Krotko mowiac moze to byc koszt naprawy rzedu 50zl lub w wersji niekorzystnej duzo drozej.Lampy raczej beda do wymiany przy okazji - przynajmniej moj kumpel musial wymienic preampowe jak zrobil tak samo jak ty)

Bezpieczniki mozesz dla pewnosci sprawdzic i wymienic jezeli saie popalily.
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2009, 16:17:05 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Zrobilem tak kiedys z Line6 flextone HD. Wszyscy mowili ze piec do wyrzucenia, serwisu nie ma , nie naprawie nigdzie i czas umierac. Szczegolnie ze by to piec kumpla. Okazalo sie ze trzeba bylo wymienic beziecznik za 50 gr :/. Z tym ze to cyfrowa zabawka, nie wiadomo co moglo sie lampie stac.
myspace.com/drownmyday

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
hm hm sprawdzic czy bezpiecznik pierdolnal to chyba nie jakas filozofia?
Łe tej.

Offline grindcore

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
wiec otrzymałem taką informacje spaleniu uległ transformator napięciowy i podobno wpływa on na brzmienie wzmacniacza co trzeba wymienić itp.?


Offline grindcore

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
chyba czy na pewno? jaki koszt byłby takiej naprawy? czy wymiana transformatora wpływa na brzmienie?
« Ostatnia zmiana: 29 Lip, 2009, 17:11:08 wysłana przez grindcore »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No stary, jak się spaliło to znaczy, że do wymiany. Ile taki kosztuje to nie wiem, ale troszkę będziesz musiał wydać (chyba parę stówek). Jak będzie taki jak poprzedni to nie zmieni brzmienia raczej.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
To samo zrobiłem z stroikiem rackowy Korga DTR-1000. Tak jak w przypadku motyla -bezpiecznik do wymiany i git. Tyle że to nie był lampowy wzmak ;) Najpierw poszukaj bezpiecznikow o ile są

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No ale przecie dostał info co się zjarało, musiał komuś już to pokazywać.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
przynam ze nie chcialo mi sie czytac jak przez 3 posty bylo o tym samym ;d sry my fail

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3547 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2007, 10:42:51
wysłana przez NaPk!n
17 Odpowiedzi
11380 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2011, 21:05:50
wysłana przez Bjørn
3 Odpowiedzi
2405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2012, 13:04:27
wysłana przez Lechu_
12 Odpowiedzi
11060 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2013, 21:48:00
wysłana przez sharpi
25 Odpowiedzi
10973 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2016, 14:57:12
wysłana przez allbundy33