Autor Wątek: POTIONS - 25 minut djentowego materiału :)  (Przeczytany 6023 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
POTIONS - 25 minut djentowego materiału :)
« 15 Kwi, 2009, 00:02:57 »
No więc moi drodzy homoseksualni przyjaciele, wiem, że poczuliście to drganie w okolicach moszny - stało się - potiony zakończone i jako-tako nagrane.
Całość miała być czymś na wzór popularnego już ostatnio 'jednego długiego utworu, podzielonego na kilka krótszych' ocierającego się o kilka klimatów i myślę, że tak też jest. Słowo na niedzielę - "jebać mix" - komputer już ledwo zipie przy 3 nałożonych wtyczkach, więc stwierdziłem, że dam se siana z miksem i będę trzymał kciuki, żebyście zwrócili bardziej uwagę na merytoryczną część utworów hehe :D
Tak - wiem, że stopa jest plastikowa, werbel brzmi jak puszka, a w miejscu x i y jest nierówno itd itd. - chuj z tym - do tłoczni to to nie leci :D

Enjoy.

01. Potion
http://soundclick.com/share?songid=7518710

02. Hi-Potion
http://soundclick.com/share?songid=7518682

03. Mega-Potion
http://soundclick.com/share?songid=7518645

04. X-Potion
http://soundclick.com/share?songid=7518605

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Na razie przesłuchałem 2 pierwsze utwory i powiem że chociaż nie słucham takiej muzyki to podoba mi się to to :). Ładnie chodzą gitarki i fajne riffy- zwłaszcza na klinie w drugim utworze ;]. Dla mnie bomba :-*. Czy do tego dojdzie wokal?

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
Dobreeeeeee. A pochwalisz się jak zrobiłeś ten efekt 'djent' ?

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
wyjebaniutenkie :)
myspace.com/drownmyday


Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Spoiler

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
sorry Chłopaki, że tak późno odpisuje, ale ostatnio strasznie mało czasu mam.
tak więc... dziękuję za wszystkie miłe słowa :-* :-* :-*
to dla mnie bardzo ważne utwory, dlatego też naprawdę świetnie jest usłyszeć na ich temat dobre słowo :)

odpowiadając na pytania :

terror - z początku założenie było takie, że wokale miały być. później pomysł się totalnie rozmył i teraz jest na etapie "być czy nie być". z jednej strony chciałbym nawet nagrać samemu wokale, ale z drugiej, zastanawiam się czy jest sens, bo narazie nigdzie dalej to nie idzie...

radomir - wystarczy obczaić forum, bądź google i znajdziesz sporo opisów uznanych djentowców co, jak i gdzie pokręcić. ja osobiście po prostu mam midy na max, sporo trebli, około połowy basu, na stompie podbarwiam nieco tonację, na podowym eq uwydatniam środeczek, no i w miksie w nuendowskim eq również. czasami dodaję bbe sonic maximizera - potrafi fajnie podkręcić gitarki. to tyle :)


Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
może kiedyś... :D heheh

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
O w mordę....Dopiero teraz dane było mi to poznać...I jestem po prostu rozyebany. Eh.. chciałoby się  kiedyś takie coś uklecić... Minęło sporo czasu - już możesz się podzielić ;]


Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
o_O zakochałem sie;d tylko właśnie przydałoby się trochę basowego jebnięcia
return to monke

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
fajnie czasem djentu posłuchać, z naciskiem na czasem. jak dla mnie gitary trochę za szeroko spanoramowane i nic nie idzie "z przodu", chyba że będzie jeszcze wokal.
nie lubie placki

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Czemu klawisz tak głośno na 12 Bogów Kobolu?

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ale Panowie - te numery mają już półtora roku, a to bardzo dużo czasu jak dla mnie.
patrząc z perspektywy czasu, za wiele z tych motywów aż mi wręcz wstyd :D
noo, może parę jest niczego sobie, ale te dobre motywy poprzechodziły już do innych numerów. Potionsy już zostawcie, bo kupą wieje ;)

Terror - też się zdziwiłem :D
« Ostatnia zmiana: 07 Sty, 2011, 11:03:22 wysłana przez maarioo »

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ciekawe czego wtedy słuchałem.. :D

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Jak mam się odczepić od potków, to skleć coś nowego równie zajebistego w twoim mniemaniu lepszego :D

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Ale wiosła to nie mają w ogóle pierdolnięcia. Bas gdzieś zgubiliście chyba :)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
To jest NIEISTOTNE.
Tu się liczy potęga kompozycyji C:

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Jak mam się odczepić od potków, to skleć coś nowego równie zajebistego w twoim mniemaniu lepszego :D

kleci się już od jakiegoś czasu, a właściwie to klecimy całą Resistową załogą coś na wzór EPki, albo i LP gdzieś tam około tematycznie. postęp prac to niestety dopiero jakieś 40%, ale będzie to na pewno lepsze, a przynajmniej bardziej składne i sensowne ;)

Ale wiosła to nie mają w ogóle pierdolnięcia. Bas gdzieś zgubiliście* chyba :)

gitary nie mają pierdolnięcia, basu nie ma, a gary lepiej brzmiące mam w kuchni, to fakty niezaprzeczalne. ale nie oceniajcie już tych skamielin, proszę, bo to się raczej mija z celem :) przykład Terrora mówi sam za siebie ile to jest 1,5 roku heheh ;)

*gwoli wszelkiej ścisłości - Potiony nie mają nic wspólnego z Resistem. wolę to nakreślić, bo nasz poprzedni gitarnik miał duże problemy z faktem, że są na moim Soundclicku, a gdzieś niedaleko nich jest logo zespołu... ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Sty, 2011, 23:13:18 wysłana przez maarioo »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2016, 09:47:42
wysłana przez wuj Bat