Autor Wątek: wymiana progów tanio i solidnie - gdzie?  (Przeczytany 19237 razy)

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
wymiana progów tanio i solidnie - gdzie?
« 06 Kwi, 2009, 12:11:39 »
Witam, kogo byście polecali? Martch - 450 zł, Mayo - 350... a inni? będę wdzięczny za info, pozdro :)
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
raczej nie tanio, ale Soggoth mowil ze zajebiscie dobrze :

http://dreamguitarproject.com/ - wlasnie otworzyla sie siedziba w Poznaniu.

sam sie tam wybiore na wymiane progow, ale za kilka miesiecy.
Łe tej.

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
raczej nie tanio, ale Soggoth mowil ze zajebiscie dobrze :

http://dreamguitarproject.com/ - wlasnie otworzyla sie siedziba w Poznaniu.

sam sie tam wybiore na wymiane progow, ale za kilka miesiecy.
Dzięki bardzo, już mam wsio umówione bezpośrednio z lutnikiem, w moim przypadku \w zależno9ści od rodzaju drewna, ilości progów itd itp...\ wymiana wyjdzie 350 zł, z wymianą siodełka stówkę więcej.
Jeszcze raz dzięki za namiary :)
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
W zasadzie wszystkie prace remontowe związane z Wiosłami załatwia mój Mąż , Pan któremu to zleca, to Pan Jacek Kobylski (Nexus) Chcecie mieć struny pod progami i żeby nie brzęczały ?? ;) Nigdy nie miałam tak poustawianych Git jak teraz , cała regulacja + szlif + kosmetyka = 250 PLN , wymiana progów = 450 , ale gość jest autentycznie profesjonalny w każdym najmniejszym szczególiku .POLECAM !!!
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Chyba kurwa zostanę technicznym. Toż to żyła złota!

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
masz poczucie taktu trzeba przyznać... :P
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
a jeszcze jak się dobrze trafi :D. Slayer wozi ze sobą technicznego pierwszą klasą ze sobą :P

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Proponuje wpisać Jacek Kobylski w wyszukiwarkę , robi instrumenty dla Mike Porcaro , Steve Lukather - ToTo , Graeme Clark - Wet Wet Wet , Darrell Jones - The Rolling Stones , Michael Jackson i całej masy innych 'Nazwisk' . Dla mnie moje instrumenty są ważne , jeśli mam do wyboru 350 u No Name i zniszczenie instrumentu i 450 u Jacka Kobylskiego za topowe wykonanie , to wybór w zasadzie jest oczywisty .
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline t0ma

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • Agent Tomasz
    • http://myspace.com/philosophyPL
sorry za offtop
ale apropo Jaceka Kobylskiego i jego Nexusa, gral ktos na tej gitarze z granitowa podstrunnica? :)
jak wrazenia/waga takiego cuda
This far away night life keeps it in it's vault. You'll never come back from that place in pieces. Boring, Drilling, dictator

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Proponuje wpisać Jacek Kobylski w wyszukiwarkę , robi instrumenty dla Mike Porcaro , Steve Lukather - ToTo , Graeme Clark - Wet Wet Wet , Darrell Jones - The Rolling Stones , Michael Jackson i całej masy innych 'Nazwisk' . Dla mnie moje instrumenty są ważne , jeśli mam do wyboru 350 u No Name i zniszczenie instrumentu i 450 u Jacka Kobylskiego za topowe wykonanie , to wybór w zasadzie jest oczywisty .
Prawda...ale ja nie załatwiałem sprawy z No Namem :)
Dziunia, masz  piękny instrument trzeba przyznać... :)

Zorro, masz rację...każdy kto robi instrument najbardziej wyczesany wie, dla kogo to robi i w jakim celu - to ogromna reklama nawet, gdy 'gwiazda' nie pokazuje się z nim publicznie, wystarczy dopisać 'zrobiłem gitarę dla tego i tego...' niestety nie ma już takiej adrenaliny wymieniając progi dla biednego użytkownika 'defila' cóż, życie...
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2009, 16:21:58 wysłana przez kryho »
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Cytuj
Witkowski też zrobił gitary dla Kirka Hammetta czy Zakka Wylde'a,

Te miniaturki? Zrobić i dać to nie sztuka - gorzej znaleźć chociażby endorserów ;)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
sorry za offtop
ale apropo Jaceka Kobylskiego i jego Nexusa, gral ktos na tej gitarze z granitowa podstrunnica? :)
jak wrazenia/waga takiego cuda

Waga jest standardowa , natomiast uczucia z gry to trochę ja byś pukał palcami w stół ;) dosyć dziwnie , ale jak się przyzwyczaisz to nie chcesz już nic innego . Gitary Nexus mają jeden poważny argument , są wykonane ze wspaniałych klocków , zawsze ! Płacisz za jakośćdrewna i wielopłaszczyznową wiedzę , weź sobie takiego Master Lutnika z koncernu Ibz albo MM i będziesz miał porównanie , z tym że tu zawsze masz do czynienia z drewnem najwyższym gatunkowo , co w seryjnej produkcji zdarza się co 1000-nej gicie , 10 jest dobrych , reszta trafia do nas ;) można się z tym nie zgadzać ale to fakty ...
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Zgadzam się z Tobą w 100% , Prawda jest jak dupa , z tymi prawdami absolutnymi to troche dowaliłeś bo to moja opinia ;) Polecam Jacka Kobylskiego bo sprawdziłam ;) Pozdrowionka ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Chciałem zauważyć, że to Ty napisałaś: "można się z tym nie zgadzać, ale to fakty", ale nie będę się czepiał :)

Przyznaję rację , poddaję się i pozdrawiam ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Sorka za leciutki offtopic, ale interesuje mnie nexus, z racji tego ze teraz urzeduje w warszawskich rewirach. Dziunia, orientujesz sie ile moze mniej wiecej skasowac, za pelen setup z zalozeniem strunek i przegladzik 2-ch gitarek - jednej z floydem i zalozonym tremol-no, a drugiej ze standardowym T-o-m'em? Bo przy nieco przerazajacych cenach za powazniejsze zabiegi w stylu wymiany progow, ciekaw jestem ile krzyknie za to.
No pain No gain !

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
To jest pytanie do samego Jacka , oczywiści mogę zadzwonić i zapytać , mnie za ustawienie Music Man'a , szlif progów , zrobiony mega zajebiście (progi zaokrąglone i wypolerowane na max) , ustawienie wiosła czyli krzywizna gryfu, most ,menzura itd , naprawa ubytków lakieru , obić (nie poznałam własnej gitary ;)) skasował 250 PLN . Jak wzięłam Gite do rąk po przeglądzie to japa cieszyła mi się przez 6 godz. non stop . Mąż już zaczął pukać się w Głowę , ale mówie szczerze w porównaniu z tym co dostałam po przeglądzie , to jak bym do tej pory grała na ruskim pudle z targu za 50 blach ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ooo jak za taką kasę to sam się zgłoszę bo poprzedni właściciel mi obił lakier na kantach..

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
wolałbym to przepić i mieć obite kanty  ::)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
co nie zmienia faktu że i tak nie mam na razie pieniędzy.. i to się nadaje do tematu u wqrwianiu ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
7254 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2009, 22:54:31
wysłana przez dom?n
2 Odpowiedzi
8477 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2010, 21:23:06
wysłana przez wysek
26 Odpowiedzi
20431 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 11:16:17
wysłana przez p0ison
10 Odpowiedzi
4746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2014, 11:30:27
wysłana przez bob_dzabllonsky
18 Odpowiedzi
8198 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2018, 14:40:51
wysłana przez Mat