Autor Wątek: Metal to muzyka grana przez starych ludzi  (Przeczytany 4668 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Lol pozerzy. Poczułem się jak w 96 w podstawówce :D
Ile można słuchać tego darcia mordy xD
Jak sobie teraz pomyślę, że się stało na scenie i machało łbem jak jakiś odszczepieniec to....
(bez obrazy dla wszystkich koncertujących, po prostu siebie już nie widzę w takiej sytuacji)

Ze skrajności w skrajność....wyrast a to się co najwyżej z chodzenia na co dzień ubranym jak kinder-metalowa choinka ale co ma do tego słuchanie tego i granie. Popatrz jak wygląda na co dzień życie gwiazd metalu a jak koncerty. To dwa oddzielny byty. Z reszta machać banią i nawet ruszać się też nie musisz nawet. Patrick Sheridan z Fir For An Autopsy stoi jak kołek na scenie z gitarą na cycach jakby mu zimno było w szyje i nie przeszkadza mu to waleniu  tras USA->Europa-> Australia, posiadaniu po kilku dużych endorsmentów a po koncertowaniu dorabia jako Tour Manager dla innych zespołów i tatuażysta i byciu odpowiedzialnym rodzicem.



Posty połączone: 09 Lis, 2022, 11:10:41
Nie znam :D

Cytuj
Founded as Godzilla in 1996
także ten

no ale dobra, jakby się uprzeć i liczyć od daty pierwszego albumu, to faktycznie Gojira jest jednym z maksymalnie kilku zespołów, które wystartowały po 2000 roku i są blisko czołówki zabetonowanej przez zespoły powstałe w trzech poprzednich dekadach.


Mastodon :D

A no i jeszcze Pudełko Na Alkohol Etylowy wali teraz areny w stanach :D
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2022, 11:10:41 wysłana przez Chomick »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV

Ze skrajności w skrajność....wyrast a to się co najwyżej z chodzenia na co dzień ubranym jak kinder-metalowa choinka ale co ma do tego słuchanie tego i granie. Popatrz jak wygląda na co dzień życie gwiazd metalu a jak koncerty. To dwa oddzielny byty. Z reszta machać banią i nawet ruszać się też nie musisz nawet. Patrick Sheridan z Fir For An Autopsy stoi jak kołek na scenie z gitarą na cycach jakby mu zimno było w szyje i nie przeszkadza mu to waleniu  tras USA->Europa-> Australia, posiadaniu po kilku dużych endorsmentów a po koncertowaniu dorabia jako Tour Manager dla innych zespołów i tatuażysta i byciu odpowiedzialnym rodzicem.


Dlatego napisałem powoli i oczywiście nie dotyczy to wszystkich.
mniut i piah

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Jak by młodzi ludzie nakurwiali na gitarze po 5-6h dziennie, to by w wieku 20 mieli wyrobione te mityczne 10000h i byli młodymi ludźmi grającymi metal na światowym poziomie.
Dzieciaki wolą teraz grać w grę, łapać pokemony i oglądać psi patol, a jak podrosną to muszą zapierdalać, żeby dobrze zdać maturę i dostać się na wymarzoną socjologię.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jak by młodzi ludzie nakurwiali na gitarze po 5-6h dziennie, to by w wieku 20 mieli wyrobione te mityczne 10000h i byli młodymi ludźmi grającymi metal na światowym poziomie.
Dzieciaki wolą teraz grać w grę, łapać pokemony i oglądać psi patol, a jak podrosną to muszą zapierdalać, żeby dobrze zdać maturę i dostać się na wymarzoną socjologię.

no tak, ale o co chodzi :D z metalu nie ma hajsu :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Jak by młodzi ludzie nakurwiali na gitarze po 5-6h dziennie, to by w wieku 20 mieli wyrobione te mityczne 10000h i byli młodymi ludźmi grającymi metal na światowym poziomie.
Dzieciaki wolą teraz grać w grę, łapać pokemony i oglądać psi patol, a jak podrosną to muszą zapierdalać, żeby dobrze zdać maturę i dostać się na wymarzoną socjologię.

Mam 34 lat, od 16 roku życia gram średnio 2 godziny dziennie, gdzie mój skill ? ;P

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Ja nauczyłem się grać nie dla skila tylko żeby wyrywać dupy na gitarę. Jak już wyrwałem to jakoś tak zostało. :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jak by młodzi ludzie nakurwiali na gitarze po 5-6h dziennie, to by w wieku 20 mieli wyrobione te mityczne 10000h i byli młodymi ludźmi grającymi metal na światowym poziomie.
Dzieciaki wolą teraz grać w grę, łapać pokemony i oglądać psi patol, a jak podrosną to muszą zapierdalać, żeby dobrze zdać maturę i dostać się na wymarzoną socjologię.

Mam 34 lat, od 16 roku życia gram średnio 2 godziny dziennie, gdzie mój skill ? ;P

W dupie :D tam gdzie i mój
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Bo pewnie tak samo jak zamiast produktywnie ten czas spędzać na nauce i ćwiczeniach pitoliliście bez sensu te same rzeczy w kółko  ;D  ;)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Bo pewnie tak samo jak zamiast produktywnie ten czas spędzać na nauce i ćwiczeniach pitoliliście bez sensu te same rzeczy w kółko  ;D  ;)
Ale co wypitoliliśmy to nasze! ;)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Klikanie w guitarpro i kręcenie w multi albo vst sie nie liczy :D
Tylko lampowy piec, kabel i gitara.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Żebyś wiedziała :D
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Klikanie w guitarpro i kręcenie w multi albo vst sie nie liczy :D
Tylko lampowy piec, kabel i gitara.

I dżek daniels!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Jak organizator zwracał za paliwo :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
No a jak już zaliczysz te 10kh grania na gitarze, to czeka na ciebie 10kh komponowania.
Teraz pozostaje tylko znaleźć resztę składu do zespołu, chcącą grać w takich samych klimatach, na podobnym poziomie i tak samo zaangażowaną. :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Mały sekret: wirtuozów podziwiają tysiące, a nawet setki, a koślawi grajkowie za to świetni kompozytorzy nie mogą znaleźć czwartego cabrio na posesji.
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
No a jak już zaliczysz te 10kh grania na gitarze, to czeka na ciebie 10kh komponowania.
Teraz pozostaje tylko znaleźć resztę składu do zespołu, chcącą grać w takich samych klimatach, na podobnym poziomie i tak samo zaangażowaną. :D

Czyli kolejne 10kh z zespołem w próbowni a potem już tylko 10kh na scenie :D

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Znaleźć zaangażowane osoby to też cud xD Miałem zaangażowany zespół, nawet nagraliśmy płytę i nawet zaczęło się coś dziać koncertowo, spływały jakieś ciekawe dla młodego bandu propozycje. No ale nagle wokal i bas się odangażował, po 6 latach xD

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Znaleźć zaangażowane osoby to też cud xD Miałem zaangażowany zespół, nawet nagraliśmy płytę i nawet zaczęło się coś dziać koncertowo, spływały jakieś ciekawe dla młodego bandu propozycje. No ale nagle wokal i bas się odangażował, po 6 latach xD

Standart :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Znaleźć zaangażowane osoby to też cud xD Miałem zaangażowany zespół, nawet nagraliśmy płytę i nawet zaczęło się coś dziać koncertowo, spływały jakieś ciekawe dla młodego bandu propozycje. No ale nagle wokal i bas się odangażował, po 6 latach xD

To jest chyba najcięższe ;)

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Mnie śmieszy fakt że wszyscy ochoczo wpakowali w to kasę po czym nagle zmieniły sie priorytety. Ale dobrze, oczyściłem się psychicznie :D

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Mnie śmieszy fakt że wszyscy ochoczo wpakowali w to kasę po czym nagle zmieniły sie priorytety. Ale dobrze, oczyściłem się psychicznie :D

Raczej nie była to ich tak na prawdę prawdziwa pasja vel zmiana priorytetów (rodzinnych-przyszłosci ?)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
U mnie też jakoś 6-7 lat i koniec. To kawał czasu, ludzie się zmieniają. Tracą chęć, kreatywność, może czują, że im wystarczy. Jeszcze doszedł czynnik, że dwóm żony powiedziały, że mają już kończyć ;)
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Jeszcze doszedł czynnik, że dwóm żony powiedziały, że mają już kończyć ;)

Przez wrodzoną złośliwość do końca życia bym się mścił co chwila przy każdej nadarzającej się okazji wyrzygując im, że teraz to one muszą coś skończyć na czym im zależało bo rodzina jest ważniejsza i skoro ja mogłem zrezygnować ze swojego to one mogą też ze swojego :D

U mnie  łącznie ze 13 lat, ale przede wszystkim chyba zadziało stracenie cierpliwości do ludzi a nie brak chęci, kreatywności czy miłości do muzyki.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Jeszcze doszedł czynnik, że dwóm żony powiedziały, że mają już kończyć ;)

Przez wrodzoną złośliwość do końca życia bym się mścił co chwila przy każdej nadarzającej się okazji wyrzygując im, że teraz to one muszą coś skończyć na czym im zależało (...)

O stary chyba nie masz żony xddddd
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Cudowny szach, a potem mat :D
Paczki z głów!