Autor Wątek: Mooer X2 preamp - bieda Kemper!  (Przeczytany 2602 razy)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: Mooer X2 preamp - bieda Kemper!
« 23 Lis, 2022, 09:15:13 »
Dorwałem w końcu tego mocno skurczonego kiempera. Czekałem całe trzy dni zanim przyjdzie a czwartego wpadł szwagier z piwerkiem i też potestowane. Wczoraj meczos i by mnie rodzinka wyeksmitowała jakbym zaczął rzępolić na jedenastce Lewego (choć teraz nie wiem co lepsze). Wyrwałem kilka minut w całej zawierusze prozy życia i coś tam pograłem. Mółera wpiąłem w koniec mocy Mesabugi więc na gównie nie ogrywałem. Rezultat myślę całkiem udany. No Axe to to nie jest ale wstydu też nie ma, wszystko zależy od jakości zrobionego profilu. Stockowe są OK ale powiedzmy sobie szczerze to jest interpretacja danego ampa aniżeli jego wierne odtworzenie. Nie jest źle, jest dynamika i artukulacja jak w lampie choć deko mam wrażenie twardsze odczucia z gry. Trzeba swoje wykręcić. Na szybciocha podpiąłem do kompa i zaktualizowałem. Tu szok bo po aktualce gra lepiej. Zawczasu naściągałem setki jak nie tysiące gotowych profili, głównie preampów bo tak zamierzam wykorzystywać tego mikrusa. Przeleciałem sporą część, jedne grają jak symulacja MT-2 ale sporo broni się całkiem dobrze i narazie zostawiłem np. VHT Deliverance, MB Rec Rev. F, Dyzio Hagen, 5150 MKI, Spawn Nitro i Kukurydzaford MKII 50. Tak z pamięci co mi się podopało. Zabawy jest sporo i przyszłość w tym urządzonku jest. Teraz jakąś małą żwawą końcóweczkę i mamy pierdolnięcie z kieszeni. Wygląda to tak:




 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Mooer Preamp Live

Zaczęty przez Mat Efekty

13 Odpowiedzi
5278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2018, 16:34:39
wysłana przez vastio
4 Odpowiedzi
2768 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2019, 00:59:19
wysłana przez ITHMW
2 Odpowiedzi
2096 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2019, 18:03:28
wysłana przez ITHMW
0 Odpowiedzi
1545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2019, 12:55:37
wysłana przez ITHMW
0 Odpowiedzi
1499 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2019, 13:16:40
wysłana przez ITHMW