Autor Wątek: Mooer Blacknight 009 , Mooer Radar , Tube Screamer Mini vs Spark Mini  (Przeczytany 2764 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
...a sobie tak palnąłem bo lubię obie dopałki.

« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2019, 09:54:56 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Zomballo

  • Gość
Zajebiście! Spark nie tnie dołu co czasem się przydaje. Trochę za długi wstęp. :)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Spark podbija cale pasmo hehe. Dodaje wszystkiego. Juz wkrotce doloze porownania samego Mooera ze Sparkiem. Porownanie Mooera z Tube Screamerem. Porownanie z Fireball'em 60W itp itd
INTERSTELLAR

Offline Tarrant

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
Jak wyprowadzasz sygnał z ampa na radara? Z line out czy z pętli efektów?

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Moj wzmak to najprostsza konstrukcja jaka sobie mozesz wyobrazic. Jedyny sposob wyprowadzenia sygnalu moze byc tylko z petli efektow.

Mam tylko jakis konflikt pomiedzy wzmakiem, kompem a mini pedalboardem bo komp rejestruje mi dosc duze szumy przy niskim sygnale audio ze wzmaka. Preamp nie ma osobnego Volume. Jest tylko Gain i wlasnie taki sygnal wzmacnia juz tylko koncowka mocy.

Moje dwa pedalboardy sa tak minimalistyczne ze kazdy z nich ma tylko po dwa zasilacze na pokladzie. Live wszystko dziala cicho i pieknie. Jedynie w polaczeniu z kompem zaczynaja sie jazdy. Kwestia wplywu zasilania i czegos jeszcze. Juz nawet prad ciagnalem z osobnej linii z dolu.

Ogolnie pedalboardy sa ciche w uzytkowaniu z kompem. Wzmak z kompem przez impuls z DAW  tez dziala dosc cicho ale jakosciowo to nie to samo co wysylka przez Radara wiec chuj. Musze z tym zyc.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
efekty Mooer

Zaczęty przez shitol Efekty

13 Odpowiedzi
10257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2018, 12:20:32
wysłana przez Zomballo
2 Odpowiedzi
2095 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2019, 18:03:28
wysłana przez ITHMW
0 Odpowiedzi
1544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2019, 12:55:37
wysłana przez ITHMW
0 Odpowiedzi
1498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2019, 13:16:40
wysłana przez ITHMW
19 Odpowiedzi
4093 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2020, 17:37:00
wysłana przez Duży Czarny Kogut