Autor Wątek: Chase Bliss Automatone - programowalny preamp w kostce  (Przeczytany 2286 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wyglada mega, jaram sie



EDIT: poprawilem link
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2019, 23:35:04 wysłana przez Mat »

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Te kostki to jest coś! Chociaż przyciski wyglądają jak od spuszczania wody w pociągowym kiblu...

(wrzuciłeś link do ostatniej sekundy filmu ;) )

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
To jest tak gadżeciarskie, że gdybym dalej grał na efektach to od razu chciałbym to mieć. :D

Obawiam się tylko, że w praktyce może się skończyć na tym, że ustawi się jedno, maks dwa ulubione brzmienia i dawaj dalej, a za miesiąc dokupi się jakieś kolejne wariacje na temat OCD, TSa czy innego Siura.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
To jest tak gadżeciarskie, że gdybym dalej grał na efektach to od razu chciałbym to mieć. :D

Obawiam się tylko, że w praktyce może się skończyć na tym, że ustawi się jedno, maks dwa ulubione brzmienia i dawaj dalej, a za miesiąc dokupi się jakieś kolejne wariacje na temat OCD, TSa czy innego Siura.

No czyli dokladnie jak z czymkolwiek, co ma wiecej niz jedno brzmienie :)

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
Miałem kilka takich kostek, które chciałbym żeby były programowalne. :) Najbardziej to T2 reverb od TC, "fabryczne presety" z pokrętełka były absolutnie dojebane i potwornie żałowałem, że nie ma to jakiegoś MIDI.

Inna sprawa, że teraz przyszło mi do głowy, że taki programowalny preamp może być super jeżeli często zmienia się kanały wzmaka i chce się go inaczej dopalić na crunchu niż na leadzie np. No i oczywiście kolejne ustawienie dla czyściejszych fragmentów. :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2013, 23:14:23
wysłana przez Luc
0 Odpowiedzi
1158 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2014, 08:33:45
wysłana przez escape_artist
Reverb w kostce

Zaczęty przez eetfuk Efekty

8 Odpowiedzi
2819 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2016, 15:07:52
wysłana przez eetfuk