Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643707 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Przestrzegam jeszcze przed pyłkami cunningus i anilingus!

Czy wiedziałeś, że:
nietoperze są jedynym gatunkiem poza naczelnymi, który uprawia fellatio?
Filmik? ;)
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Mi Clotrimazolum pomógł na grzyba kiedyś i już nie nęka.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie, że akurat kiedy miałem wracać do roboty - złapało mnie jakieś gówno i męczy poprzez zatoki. Łeb mi pęka, lecą jakieś gluty w modnych kolorach ziemi. Podobno wirus, ale wczoraj w Dzienniku widziałem, że jest akurat teraz zajebiste stężenie pyłków alternaria, cladosporium i jeszcze clotrimazolum i clitoris ;) - więc chyba w końcu na starość dopadły mnie alergie.

Mnie też zatoki ostatnio bezpodstawnie męczą, zapewne to jest wytłumaczeniem... FML

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mi Clotrimazolum pomógł na grzyba kiedyś i już nie nęka.

To taki dobry środek na... alergie ;)
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ehh Wiertara, jesli cos jest dobrze znane i mozna przewidziec to niemal co do dnia, to nie jest to zaden powod do niezadowolenia
wystarczy umiejetne podejscie do tematu, a dziewczyna odplaci Ci sie jak juz bedzie po wszystkim

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Eh. Może niedługo powstanie tu poradnik w sprawach damsko-męskich ? :D
Już widzę-"kącik erotyczny wuja Bata", albo "kącik pocieszający wuja Wróbla"....
:facepalm:
:D

Wkurwiłem się dziś, kiedy dowiedziałem się, że perkusista jest - UWAGA - "przemęczony, i nie będzie już dłużej z nami grał, bo takie utwory są trudne do opanowania i zbyt skomplikowane." :facepalm:

Potem wkurw bo okazało się już po namalowaniu obrazu, że podkład źle położyłem, i to co było pod spodem "wylazło"psując całość.
RRRWA MAĆ!

A. i jeszcze Palikot w wiadomościach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Eh. Może niedługo powstanie tu poradnik w sprawach damsko-męskich ? :D
Już widzę-"kącik erotyczny wuja Bata", albo "kącik pocieszający wuja Wróbla"....

http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-dzisiaj-odwalila-twoja-stara/
Paczki z głów!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wkurwia mnie ze nie mam dobrego sprzetu zeby nagrac moje zaczepiste covery ;<

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Eh. Może niedługo powstanie tu poradnik w sprawach damsko-męskich ? :D
Już widzę-"kącik erotyczny wuja Bata", albo "kącik pocieszający wuja Wróbla"....

http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-dzisiaj-odwalila-twoja-stara/
jakim cudem nie trafiłem na to wcześniej ...
;D

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Eh. Może niedługo powstanie tu poradnik w sprawach damsko-męskich ? :D
Już widzę-"kącik erotyczny wuja Bata", albo "kącik pocieszający wuja Wróbla"....
:facepalm:
:D

Zapomniałeś o '"kąciku dobrych porad analnych Sem-dediego"
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zapomniałeś o '"kąciku dobrych porad analnych Sem-dediego"

Właśnie! To jest nie do przecenienia! :P
Paczki z głów!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
wkurwia mnie to, że nie mam kasy na struny do Ibka. I wkurwia mnie też to, że poprzedni właściciel grał na 9kach :P

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie wkurwia, że grupa pewnych ludzi chce obrzydzić GAS na ałto lokiego :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mnie wkurwia, że grupa pewnych ludzi chce obrzydzić GAS na ałto lokiego :D

Teraz to już kurwa chuj - czyli nawet jeszcze gorzej, podwójnie!, bo on to ałto juz ma!
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie to, że wreszcie znalazłem nieźle płatną robotę (wspominałem), do tego ludzie w niej są spoko, szef jest luźny, wstawanie przed 5tą przyszło mi łatwiej niż myślałem, ale... ciągle słyszę gadkę pt. "po co robiłeś studia / czemu nie pracujesz w zawodzie / chcesz skończyć na budowie..." Nie kuźwa, rzucę robotę za 2+ patole żeby może (MOŻE, i to dopiero od nowego roku, którego i tak nie przedłużą "bo nie ma pieniędzy") się wyprosić o staż za 8 stów na rękę, a potem pierdolić że "się rozwijam zawodowo" :facepalm:

Jeb to. Od samego początku pracy zawodowej powtarzam, że mogę i myć świnie - byle dobrze płacili.
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Praca ze zwierzetami jest chyba przyjemniejsza niz z ludzmi.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
wkurwia mnie fakt, że mam dzisiaj urodziny ;/
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
wkurwia mnie fakt, że mam dzisiaj urodziny ;/

Tak. Po urodzinowym torcie dostaje się masywnej sraczki oraz gorączki bagiennej. Ruchomych plam na ciele nie wspomnę. A prezent - zawsze dostaje się żywą krowę i nie ma jej kto wydoić ani zabić... :facepalm:
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
a mnie wkurwiło, że nie było forum przez łykend i musiałem zająć się graniem... :facepalm:
Spoiler
do widzenia.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Praca ze zwierzetami jest chyba przyjemniejsza niz z ludzmi.

Zależy jaka to praca ;)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Praca ze zwierzetami jest chyba przyjemniejsza niz z ludzmi.

Zależy jaka to praca ;)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2010, 22:33:41 wysłana przez se7en »
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Wkurwilo mnie dzis, jak jebany kutas o 6:58 przyszedl mi wycinac pila krzaki pod oknem. Napierdalal 10min i poszedl. Mysle chuj, przekrece sie na drugi bok i moze zasne dalej. Kurwa. 7:20 wrocil, przypierdolil pila z piec razy znowu i sie zmyl. Juz sie wkurwilem i wstalem.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Wkurwilo mnie dzis, jak jebany kutas o 6:58 przyszedl mi wycinac pila krzaki pod oknem. Napierdalal 10min i poszedl. Mysle chuj, przekrece sie na drugi bok i moze zasne dalej. Kurwa. 7:20 wrocil, przypierdolil pila z piec razy znowu i sie zmyl. Juz sie wkurwilem i wstalem.
o kurwa, jak i mnie to wkurwia, albo jakiś pierdolec dzwoni do starego na kom (albo co gorsza na jebany domowy) o siódmej rano
do widzenia.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Wkurwilo mnie dzis, jak jebany kutas o 6:58 przyszedl mi wycinac pila krzaki pod oknem. Napierdalal 10min i poszedl. Mysle chuj, przekrece sie na drugi bok i moze zasne dalej. Kurwa. 7:20 wrocil, przypierdolil pila z piec razy znowu i sie zmyl. Juz sie wkurwilem i wstalem.
o kurwa, jak i mnie to wkurwia, albo jakiś pierdolec dzwoni do starego na kom (albo co gorsza na jebany domowy) o siódmej rano
+124353
Widze, ze mamy te same wkurwy :D

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Ja bym pewnie nawet tego gościa nie usłyszał. Odkąd pamiętam mam sąsiada, który dzień w dzień napierdala pół dnia na tej swojej pile stołowej. Gość ma dwa tryby - od wiosny do jesieni tnie w chuj drewna, mebli itp, a w zimę to pali, więc mam na zmianę hałas albo smród. W dodatku maszynę ma ustawioną centralnie pod ścianą mojego domu. :D

Wkurwia mnie to niemożebnie, ale gość ma swoje plusy, więc mu wybaczam (na przykład jak mi się zepsuła furtka to ją spawał itd). A telefony rano to nic przy telefonach w środku nocy, które w dodatku są pomyłką.