Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681032 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mnie wkurwia jak po całym dzieciństwie marzenia o najlepszym kompie w bloku, po całym gimnazjum i liceum używania starych kompów i kupowania w kółko gitar, wzmeków etc to kiedy w końcu odłożyłem na zajebisty komputer kazali mi poczekać tydzień na odbiór ;(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
+1
Słodycz, aniołek, śliczności, słodkości, mała królewna itp. słodkie pierdzenie aż do wyrzygania...

Minus 1 :) Poczekaj az sam zapunktujesz, wtedy tez Ci tak odjebie. Ja zawsze gardzilem takimi kolesiami i cipkami, teraz sam taki jestem i czuje sie z tym komfortowo. No konta na NK, czy FB nie mam, ale odjeb jest mi bliski
"Zapunktowanie " mi nie grozi... Nikim nie gardzę, tylko jest dla mnie fenomenem jak normalni ludzie nagle zaczynają sie zachowywać jak po lobotomii...

Ostatnio wkurwia mnie, że latami grałem na byle czym, a odkąd dorobiłem się wreszcie porządnego sprzętu zbiegło się to z coraz rzadszymi próbami... Noż kurwaaaa...
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2010, 11:46:44 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No. Teraz nareszcie mogę się czymś pochwalić :D

Wkurwia mnie to, że najprawdopodobniej chuj strzelił kapelę - szczegół że dopiero się rozwijała, ale istotne jest to, że chyba znów zostanę bez ludzi do grania. Koleś który miał załatwić lokal itd. po raz kolejny okazał się być niesłownym i niefrasobliwym dupkiem (w końcu ma jeszcze inną ekipę, więc co mu zależy), więc coraz bardziej odechciewa mi się z nim współpracować, a potencjalny pałker ma ostatnio jakieś dziwne nacjonalistyczne odpały, to mu powiedziałem żeby się ode mnie odpierdolił. Nie ma co, jestem specem od PR :D

Jedyny plus jest taki, że najprawdopodobniej wszystkie te akcje ustrzegły mnie od wypierdolenia ~3k na solidny amp, bo znając mnie innego składu nie znajdę, więc zostało mi być do końca życia bedroom warriorem.

Nie ma co, jest kurwa zajebiście :/
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
potencjalny pałker ma ostatnio jakieś dziwne nacjonalistyczne odpały, to mu powiedziałem żeby się ode mnie odpierdolił.
+1

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
więc zostało mi być do końca życia bedroom warriorem.

lol moje przeznaczenie :scream: fml
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2010, 11:50:42 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
ha. to jak u mnie. jedyny grajec, z ktorym sie w miare dogaduje w kwestiach muzycznych jest w porownaniu ze mna wymiataczem i ma juz swoj zespol - i to jest na pozycji tego gorszego technicznie, wiec dla mnie tam na pewno nie ma miejsca, a reszta ew kolesi, z ktorymi bym tez mogl sie dogadac, na niczym nie ga i niezakoniecznie ma fundsze i zapal aby sprobowac niestety... przez co i ja sie zbytnio nie rozwijam, bo mi sie nie chce, jak na ile sam sobie przygrywam to technicznie sam sobie starczam, ale do kapeli to co najwyzej jakies punkowej bym sie nadawal :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
więc zostało mi być do końca życia bedroom warriorem.

lol moje przeznaczenie :scream: fml

Tylko spróbuj! Znam www.rozklad-pkp.pl, znajdę Cię! Bier Pasa do łapska dziś wieczór i puszczaj wieczorkiem filmika. I nie ma migania się, bo zaimprowizujesz cokolwiek (wg Ciebie "z dupy"), a my i tak padniem na cyce.

BTW - wkurwia mnie miganie się Lorda ;)
BTW 2 - Bóg się gniewa, gdy daje nam talenty, a my je olewamy... Na sądzie ostatecznym można dostać niezły wpierdol i ciasną pryczę na wieki ;)
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wy przynajmniej umiecie grać, ja w sumie nie mam się o co martwić - szkoda tylko że motywacja zdechła.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713

wkurwia mnie miganie się Lorda ;)


+1 :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
BTW 2 - Bóg się gniewa, gdy daje nam talenty, a my je olewamy... Na sądzie ostatecznym można dostać niezły wpierdol i ciasną pryczę na wieki ;)

Potrafisz kurwa Wuju człeka zmotywować - lol.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A mnie Justin Bimber wkurwia. I nie tyle jego osoba czy muzyka tylko to, że stało się modne napierdalanie na niego na każdym kroku. Słucham sobie nagrań z ostatniej trasy Slayera i tych innych zespołów thrashowych(nie pamiętam nazw) a tam w komentarzach ludzie piszą o Justynie Bimber. Nosz kurrrrrrrrrwww... de.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Lord! Gdzie jest filmik?!?!?! :D
Paczki z głów!

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
potencjalny pałker ma ostatnio jakieś dziwne nacjonalistyczne odpały, to mu powiedziałem żeby się ode mnie odpierdolił.
+1
Ale co? Chciał go zapiąć bo jest trójnogim Wałęsą z Matką w klapie? To wkurwia?
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
życzymy żywemu dziecku, żeby nie stało się na starość takim zgredem i malkontentem jak ty.. :P
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No to było młodemu zapewnić jakieś atrakcje, spodziewałeś się że weźmie Hemingwaya z półki usiądzie na fotelu i odda się lekturze?

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Lepiej ponarzekać, nie MJ? ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Lepiej ponarzekać, nie MJ? ;)

RIP... Tolek, Jackson nie żyje ::)
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2010, 00:38:29 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Oh fuck... :facepalm:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Ja tam mam półtoraroczną córkę która wystukuje ze mną unisono wszystkie timy z Myszugi i w wkurza mnie, że może nie zostać lesbą i będę musiał waszym synom walić w dupę z soli. Już czyszczę mojego drylinga.

ps. MrJ naprawdę kupiłeś Pełgota? Jesteś gejem?
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Każda pliszka swój ogonek chwali. :)
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Za trzynaście lat, będę miał dopiero 47. Polubimy się Icchok. To znaczy - mówię w kontekście Twojej Pociechy  ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2010, 14:03:21 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
A serio to już kiedyś o tym wspominałem, jeżdżę swoim 3 lata i nie narzekam ;)

3 lata jednym autem? i nie narzekasz? :facepalm:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
3 lata jednym autem? i nie narzekasz? :facepalm:
Mój stary od 16 lat jeździ tym samym wozem. :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
3 lata jednym autem? i nie narzekasz?

Jakby mi nie odpowiadał to sprzedałbym najdalej po roku. Ale sprawuje się na tyle dobrze, że jeśli nie wyniknie któraś z sytuacji pt.
1) zrobi się z niego skarbonka - jest tłuczony 10-ty rok praktycznie wyłącznie po mieście, więc dostał swoje po dupie. Szczęście poza skrzynią (w zeszłym roku) i rozrządem z paroma przyległościami (od maja się zbieram...) nic poważnego się nie dzieje,
2) nie zmusi mnie jakaś krytyczna sytuacja finansowa - ostatecznie moja wiosza nie jest na tyle wielka że auto jest niezbędnie-i-nieodwołalnie-konieczne, a patę tysiaków jest w nim zamrożonych,
3) nie będę potrzebować czegoś większego... tylko po co? Komplet mebli, pustaki, czy 5 pasażerów już nim przewoziłem :P

A "chęć zmiany"? Czasami coś kusi, bardziej (ostatnio ładny Focus w kombiaku kilka ulic dalej) albo mniej (406 coupe, czyli peżot o bodaj klasycznej, minimalistycznej linii*, moim zdaniem chyba najładniejszy ich model, z 3litrową V6 pod machą i w pełnej bordowej skórze u "przyszywanego" wujka w komisie w sumie za niewygórowaną kasę <ROZMARZENIE>), ale jeszcze raz - PO CO?

*
Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Cytuj
Ja tam mam półtoraroczną córkę która wystukuje ze mną unisono wszystkie timy z Myszugi i w wkurza mnie, że może nie zostać lesbą i będę musiał waszym synom walić w dupę z soli. Już czyszczę mojego drylinga.

OHFUCK! :o :D

Co do auta, to wolę być gejem w peżocie niż wieśniakiem w golfie / drechem w beemce / burakiem w merolu / itakdalej ;D A serio to już kiedyś o tym wspominałem, jeżdżę swoim 3 lata i nie narzekam ;)
wkurwia mnie to ze masz mnie za wiesniaka w golfie, a moj golfik jest ladny tak samo jak i wlasciciel