Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643764 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Bo nie jest okazja, tylko koniecznoscia. Poza tym mam awersje do takiego na przyklad twierdzenia de l'hospitala :(
De l'Hospital to dopiero początek. Uwierz mi, potem będzie dużo trudniej...
Niemniej jednak, bardzo jest to wszystko przydatne, powiem więcej, FAJNE, jeśli się to tylko rozumie i potrafi docenić.

ogladam je, zamiast wyprowadzac transformacje lorentza
Jak chcesz to dam Ci zajebisty sposób jak wkurwić wykładowce. Tzn - jak to zrobić (a) w dziesięć minut (b) nie zapisując 20 tablic, tylko jedną kartkę A4 wielkimi literami (c) bez stosowania funkcji trygonometrycznych hiperbolicznych... ;)

Studia to taka trochę ulepszona zerówka :)
Dlatego też ja na zerówki nie chodzę, ale to bardziej chyba dlatego, że mnie nikt nie zaprasza, a nie tego, że to ja nie chcę.
Nie słuchajcie Lorda, raz że to stary zrzęda, a dwa że ma wielką awersję do systemó edókacj.

Edit: Żeby nie było OT
Co mnie najbardziej wkurwia - od początku moich dni jestem niestety mniej lub bardziej chujowy (ostatnio chyba bardziej). Cały czas sobie kopię dołki pod sobą i jak każdy z nas, obwiniam o to innych.
Najpierw się nie uczę i opierdalam cały semestr, a potem muszę zapierdalać jak dziki przed sesją. Życzę sobie żeby grać jak Cooley skrzyżowany z Loomisem, Pietruchą i jeszcze paroma, a tak na prawdę nie robię zbyt wiele ku temu, w sumie gitarę traktuję bardziej jak zabawkę, niż narzędzie, a chyba powinienem ją traktować jako coś więcej, choćby i droga ku doskonaleniu siebie. No i oczywiście robię whuj planów na przyszłość, z których na dobrą sprawę nic nie wynika, bo nie mam dość zaparcia by je realizować.
I chyba najgorsze z tego wszystkiego - tworzę sobie ciągle we łbie jakąś alternatywną rzeczywistość w której wolałbym żyć, zamiast spróbować polepszyć swój własny byt. I nie wiem na co w tym liczę, chyba na to, że zostanę drugą Rowling.
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2010, 19:20:00 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Bo nie jest okazja, tylko koniecznoscia. Poza tym mam awersje do takiego na przyklad twierdzenia de l'hospitala :(
De l'Hospital to dopiero początek. Uwierz mi, potem będzie dużo trudniej...
Niemniej jednak, bardzo jest to wszystko przydatne, powiem więcej, FAJNE, jeśli się to tylko rozumie i potrafi docenić.

Nie chodzi mi o trudnosc w zrozumieniu de L'Hospitala. Chodzi mi o podejscie jego uzytkownikow z uczelni po drugiej stronie ulicy (AGH :P). Cytat z autobusu "... no i wyliczasz te granice, a jak nie chce wyjsc, to bierzesz ja delopitalem...". I przez to kojarzy mi sie ona z czyms...ordynarnym ;).

ogladam je, zamiast wyprowadzac transformacje lorentza
Jak chcesz to dam Ci zajebisty sposób jak wkurwić wykładowce. Tzn - jak to zrobić (a) w dziesięć minut (b) nie zapisując 20 tablic, tylko jedną kartkę A4 wielkimi literami (c) bez stosowania funkcji trygonometrycznych hiperbolicznych... ;)

Piekny sposob jest w mechanice Rudermana, Kittela (Kittla?) i Knighta, ograniczajacy sie do paru linijek, choc mogacy wymagac sporej ilosci uzasadnien ("widzimy, ze transformacja musi miec charakter liniowy..."). Za to sposob polegajacy na wykonaniu obrotu o kat hiperboliczny jest uroczy ^^.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie wiem w ogóle o czym mówisz. Moja metoda, to "Metoda Dziada", bo od "Dziada" ją znam, a skąd on to wykombinował, to cholera jedna wie. Wiem tylko, że gość wykładał teorię względności przez jakieś 20 czy 30 lat na polibudzie, przez cały pieprzony pe-er-el i umiał ją tak dobrze, że umawiał się ze studentami, że da piątkę każdemu, kto zada mu pytanie, na które nie będzie umiał odpowiedzieć i z tego co mówił, przez cały ten okres wystawił chyba 4 piątki. A najlepsze, że gość teraz jest zapomniany i prowadzi życie w drewnianym baraku na Osiedlu Przyjaźń.
Przejebane.
A, i ta metoda "moja" nic nie zakłada, są tylko dwa aksjomaty - obrót układu rzędnych o kąt w płaszczyźnie zespolonej sprawi że rzędne pozostaną w pierwszej ćwiartce, zmieni się tylko kąt między nimi (na płaszczyźnie rzeczywistej) ale i bez tego można sobie poradzić, zastępując to rozumowaniem logicznym. Aksjomat drugi jest oczywisty - prędkość światła jest równa dla każdego obserwatora niezależnie od układu odniesienia.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwia mnie że wy tu napierdalacie różnymi trudnymi terminami, ja je prawie znam. Na tyle prawie, że wiem o co chodzi, ale nie umiem zastosować no i w poniedziałek mam z tego pisać kolosa.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
wkurwia mnie to, ze nie dostałem zwolnienia z c plus plusa i bede mial 4 przejebane egzaminy
ciekawe czy uda mi się przejsc tym razem :p
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wkurwia mnie że wy tu napierdalacie różnymi trudnymi terminami, ja je prawie znam. Na tyle prawie, że wiem o co chodzi, ale nie umiem zastosować no i w poniedziałek mam z tego pisać kolosa.

Uroki studiów men.
Pamiętaj że sesja to okres cudów, tak że pewnie do poniedziałku dziwnym sposobem ta wiedza znajdzie drogę do twojej mózgownicy.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
No nie wiem... Oby. Wkurwia mnie jeszcze, że nie radzę sobie ze stresem i na różnych sprawdzianach mojej wiedzy na które przychodzę obryty nie umiem sobie poradzić. Gdy nie umiem nic jestem całkowicie wyluzowany i zdarza mi się napisać tyle samo co gdybym umiał wszystko. Muszę się za siebie ostro wziąć.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wy chyba bierzecie życie na poważnie?:)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mnie wkurwia marudzenie, więc poniekąd i ten temat :D

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wy chyba bierzecie życie na poważnie?:)

Nie wiem jak można brać życie na poważnie i studiować fizykę. ::)
Więc chyba nie... ;)

Edit: Wkurwia mnie że zamiast rysować pieprzone bryły, sprawdzam nieprzeczytane tematy na ss.pl ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2010, 21:15:12 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
hyhy jak was czytam to mam wrażnie że moja sesja jest lajtowa. Musze poprowadzic audycję muzyczną etc :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
O mały włos kiedyś nie poszedłem na astrofizę do prof. Gila, na szczęście nie za bardzo sobie radzę z równaniem z dwoma niewiadomymi i zrezygnowałem

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
kumpel szukając uczelnie patrzył tylko na ilość chętnych na miejsce żeby mieć pewność że się dostanie i nie iść do woja. Poszedł na coś związanego z fizyką jądrową na UJ.. Nie wytrzymał do pierwszej sesji ;)

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48

Edit: Wkurwia mnie że zamiast rysować pieprzone bryły, sprawdzam nieprzeczytane tematy na ss.pl ;)

To co Ty studiujesz, ze musisz bryly rysowac??:P

Wlasnie wrocilem z Sherlocka Holmesa i mimo, ze film w sumie niezly, to irytuje mnie takie nachalne unowoczesnienie tego bohatera wzgledem jego literackiego pierwowzoru.

Offline Dembas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21

Edit: Wkurwia mnie że zamiast rysować pieprzone bryły, sprawdzam nieprzeczytane tematy na ss.pl ;)

To co Ty studiujesz, ze musisz bryly rysowac??:P

No niestety niektórzy nie dość że przez całe studia to jeszcze później w robocie muszą bryły rysować...a to strasznie wkurwia :/

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
nieziemsko już wkurwia mnie to, że już około miesiąca męczę się z nowym miksem i za chuja nie chce wyjść.
tzn mam straszne kłopoty z basem ( nie potrafię go dobrze usadzić ) i jeszcze większe z gitarami ( coś mi przymuliło brzmienie, brzmią jak zza ściany i nie mogę nic na to poradzić :'( ??? ).
teraz mija kolejny wieczór, jak nie mogę tego rozkminić, a już mnie ciśnie do spania, co jeszcze bardziej mnie rozbraja, bo to kolejny bezowocny i niewykorzystany dzień :'( 

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przytnij bas na korekcji w okolicach dolnego środka. Paradoksalnie zrobi się go więcej i ładnie osiądzie w miksie.

No i jak Ci mogło "znienacka" przymulić brzmienie? Mahoń Ci się do gardła rzucił?:)

Offline Dembas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Sorry, że trochę oddale od tematu, ale... może to kwestia fazy, spróbuj rzucić go przez BBE Sonic Maximizera, czasem na bas pomaga.

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
wkurwia mnie jak ktoś pisze na allegro w tytule " nie mesa, engl marshall, dildo.... ;/

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
mnie wkurwia jak ktoś dyskutuje o fizyce bo huja z tego rozumiem i to że sie obijam zamiast uczyć sie do sesji
ore ore na traktore

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
wkurwia mnie jak ktoś pisze na allegro w tytule " nie mesa, engl marshall, dildo.... ;/
No, szukasz dildo a tu jakieś laneje sprzedają. pfff.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Albo wyciora analnego, a znajdujesz stompa "Screaming Whore" czy jakos tak!

http://www.pedalspluseffectswarehouse.com/Metal_Pedals_Screaming_Whore_II_p/mtlpdls-scrmwhr2.htm
Paczki z głów!

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
wkurwia mnie jak ktoś pisze na allegro w tytule " nie mesa, engl marshall, dildo.... ;/
No, szukasz dildo a tu jakieś laneje sprzedają. pfff.


Dokładnie. ALe wiem że mnie rozumiesz :) Ciezko znaleśc dobre dildo za rozsądne pieniądze, a jeszcze jak spamuja wzmacniaczami to umykaja te najleprze okazy... :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
mnie wkurwia jak ktoś wymusi pierwszeństwo i później wlecze się 30km/h
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
2h temu miałem taką sytuację. Więcej, co drugi dzień mam taką sytuację. Najgorsze, że większość z tych dziadków/kobiet nie zdaje sobie sprawy z wymuszenia. Nic nie widzi. No, ale głowa przy samej kierownicy. Do tego seicento/matiz i rura 30km/h - zawsze szybciej niż z buta.

aha, też przeklinałem placka ; D
007