Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678158 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Koks na olx?!

Wczoraj znalazłem marichuanen (medyczną, ale zawsze), więc czemu nie koks
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
W sumie koks też jest używany w medycynie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
theremin, Johnny i nikt = prawdziwi Polacy ;)

To koment do filmiku od theremina czy dorzucasz kolejny post z serii że coś Cię wkurwia? ;)

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Oczywiście, że wolę dupy od ekogroszku! Ale ktoś musi myśleć o przyszłych pokoleniach :)

theremin, Johnny i nikt = prawdziwi Polacy ;)
To koment do filmiku od theremina czy dorzucasz kolejny post z serii że coś Cię wkurwia? ;)
Na stronce Polacy na Islandii jest taka patola, że jak ktoś kogoś wyzywa, bluzga i to zgłosisz, to jesteś donosiciel. Wchodzisz na profil takich ludzi - od góry do dołu Polska walcząca, Strefa bez LPG itd. Prawdziwi Polacy znaczy się.



Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
I stawiasz znak równości między tymi ludźmi a mną, thereminem i Johnym? Ciekawa sprawa.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
typ w robocie co jak go widze to mam ochote mu jebnąć w ryj ale nie wypada więc szukam innej pracy..
i always go full retard

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
theremin, Johnny i nikt = prawdziwi Polacy ;)

W życiu jeszcze nikt mnie aż tak nie obraził
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Białystok jak zawsze na podium! Jestem jak Matka Boska Trzykroć Zadziwiona

Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Aaa to ten popierdoleniec z Warszawskiej XDDD Klasyczek, największa beka była jak im wieża się zhajcowała, uuu wtedy akcja kurwa ogólnomiastowa odbudujmy kościółkowi główkę :D

I tak najlepiej wspominam jak wracałem zjarany na kacu i mijałem ten płonący kościół, Norwegia jak się patrzy :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Białystok - Sosnowiec - Detroit
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
1. Irytujące reklamy na YouTube.

2. Sponsorowane treści i lokowanie produktu na YT.

I nawet polskie gitarowe kanały zaczęły się w to bawić i próbować coś z tego torta ugryźć. Przy tej skali wyświetleń co te kanały razem wziete mają to dla mnie bardzo tanie sprzedawanie się.

Ten kierunek w którym YouTube idzie to rzygi. Czekać tylko kiedy to padnie przez konkurencję. Czekam na srogi upadek na skalę MySpace

007

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ten kierunek w którym YouTube idzie to rzygi. Czekać tylko kiedy to padnie przez konkurencję. Czekam na srogi upadek na skalę MySpace

"Padnie przez konkurencję" - dobre. Nic takiego się nie stanie, bo przy skali na jaką działa YouTube trzeba by ryzykownie zainwestować miliardy oraz rozwiązać standardowy problem w tego rodzaju biznesie: jak skutecznie na dużą skalę zablokować treści, których nie powinno być na naszej platformie?

Google ma do dyspozycji najbardziej utalentowanych ludzi w branży, a i tak ich rozwiązanie jest co najwyżej średnie i to nawet biorąc pod uwagę, że dokonali kilku ważnych odkryć w dziedzinie uczenia maszynowego1

Największy konkurent YT - Vimeo utrzymuje się na rynku ponieważ zawęził sobie grupę docelową.

Ogólnie: jesteśmy grubo po czasach, kiedy byle ziutek po studiach może wymyślić następnego YouTube'a. W zasadzie to jesteśmy w momencie kryzysu, kiedy mało nowych rzeczy powstaje. Także YouTube raczej w najbliższej przyszłości nie będzie miał konkurenta.

1M.in. GAN - Generative adversarial network - algorytm, opracowany (dopiero!) w 2014, który był absolutną rewolucją.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Tylko czekać aż youtube doda jakąś idiotyczną funkcję wymagająco przesłania zdjęcia dydola w celu weryfikacji wieku albo skutecznie uniemożliwi blokowanie reklam, wtedy Belzebezos z Amazona wyłoży hajs i se postawi własny portal wideo.
I już nie będzie "bo google ma ludzi", bo ludzi ma ten kto ma pieniądze - taki przykładowy scenariusz.

Tak w ogóle to wkurwianie się na jutuba, na którym ogląda się za darmo, jest jak bycie madką, która szkaluje w internecie inną madkę bo dostała od niej darmowe ciuszki dla Bombelka i się okazało, że są z Pepco, a chciała za darmo takie z Armaniego.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Ja tam chętnie zapłaciłbym jakiś abonament, byle kasa z moich wyświetleń leciała do twórców, a nie alfabetowego overlorda

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.


Tak w ogóle to wkurwianie się na jutuba, na którym ogląda się za darmo, jest jak bycie madką, która szkaluje w internecie inną madkę

Czyli dochodzimy do punktu w którym w internecie za wszystko trzeba będzie płacić? Nawet pośrednio oglądając reklamy. E. To ja wysiadam i idę grać w szachy.

007

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Nie no, płacenie plus reklamy to tylko w Polsce chyba takie numery

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Tak w ogóle to wkurwianie się na jutuba, na którym ogląda się za darmo, jest jak bycie madką, która szkaluje w internecie inną madkę
Czyli dochodzimy do punktu w którym w internecie za wszystko trzeba będzie płacić? Nawet pośrednio oglądając reklamy. E. To ja wysiadam i idę grać w szachy.
Czy to jest punkt w którym należy się za darmo?
Max "generał" Tvkolokno opowiadał jak działa jutub i ile kosztuje nagranie dobrej jakości mareriału.

Zawsze korzystam z jutuba zalogowany i mam mocno spersonalizowany content. A jak mi się nie podoba, to wysiadam i idę grać w szachy.

Zapraszam na partyjkę.


Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ah,  ten świat w którym każdy stara się zarobić na wszystkim jest lekko mówiąc irytujący. Mój mózg to niestety widzi a inni w tym samym momencie popadają w zachwyt nad produktem X. Nie zauważają manipulacji, której są często poddawani.

Cho na szachy
007

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Można czasem robić coś wolontariacko, za darmo, dla innych.
Sam chętnie bym robił, ale doba ma 24h, a dzieci chcą jeść.


Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tylko czekać aż youtube doda jakąś idiotyczną funkcję wymagająco przesłania zdjęcia dydola w celu weryfikacji wieku albo skutecznie uniemożliwi blokowanie reklam, wtedy Belzebezos z Amazona wyłoży hajs i se postawi własny portal wideo.
I już nie będzie "bo google ma ludzi", bo ludzi ma ten kto ma pieniądze - taki przykładowy scenariusz.

Powiedziane jak ktoś bardzo daleko od branży IT. :D

Międzynarodowe korpo z ogromnym budżetem R&D to nie jest wytwórnia pasztetu - nie zastąpisz tego know-how ani ekipy ot tak.

Mam wśród znajomych kilku Googlersów i powiem Wam że ta firma to są eksperci w pozyskiwaniu talentów i utrzymywaniu ich - i to jest ich siła, ponieważ programiści są jak koty - byle gówno im się nie spodoba to idą sobie w cholerę.

Druga rzecz to potężny pęd, jaki ten produkt ma. Weźmy takie Apple - od trzech lat mają regularnie wpadki, bo poziom kadry spadł im drastycznie. I co? I nic, bo samą siłą rozpędu mogą robić swoją rzecz i jeszcze nikt im skutecznie nie podskoczył w tym.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822


Międzynarodowe korpo z ogromnym budżetem R&D to nie jest wytwórnia pasztetu - nie zastąpisz tego know-how ani ekipy ot tak.

Mam wśród znajomych kilku Googlersów i powiem Wam że ta firma to są eksperci w pozyskiwaniu talentów i utrzymywaniu ich - i to jest ich siła, ponieważ programiści są jak koty - byle gówno im się nie spodoba to idą sobie w cholerę.


Amen.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Myślałem, że film o Zenku M. to jest tylko kurwa żart, a nie kurwa koszmar za publiczne pieniądze!!
Paczki z głów!