Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676928 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
To nie słabość. Piąta gitara może poczekać. Seks nie.
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Kurierzy mnie wkurwiają. Zwłaszcza tacy, co po paczki nie przyjeżdzają.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Posiadanie strata prowokuje granie reggae...

 :o ::) :facepalm:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Posiadanie strata prowokuje granie reggae...

 :o ::) :facepalm:
Superstrata tym bardziej!

Cieszyłem się jak głupi do sera że znalazłem w domu śrubokręt, który jako jeden z niewielu jest idealnego rozmiaru żeby rozkręcać mojego miniaturowego Marshalla MS-2, a tymczasem po rozmontowaniu okazało się, że diodka zasilania (moje ulubione słówko: indykator) jest... przyklejona do obudowy!

Z tego względu żeby wyjąć płytkę z elektroniką trzeba tę właśnie diodę wylutować. No żesz kurwa. :P

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Olaboga, dwa styki musi lutownicą dotknąć :P
Spoiler

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Olaboga, dwa styki musi lutownicą dotknąć :P
Spoiler

Każdy normalny efekt ma je na wcisk, ponadto znika możliwość dodania personalnego taczu w postaci np. zielonej diody.

W każdym razie oryginalnie chciałem to wyekranować, dodać wyjście mono, takie tam. Ale patrzę że dziadostwo jest dosyć ciasno upakowane, więc to może nie wyjść.


Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Korpoświatek.
Bzdurne zasady i reguły.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Korpoświatek.
Bzdurne zasady i reguły.

Ktoś Cię przyłapał na kserowaniu dupy?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Przeszkadza, że jest się trybikiem, nie wychodzi o 15 i nie zarabia od razu 10 tys. na rękę?
Paczki z głów!

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Nah. Przeszkadza to, że wszystko co mam zaplanowane do zrobienia, robię w 4 godziny, a pozostałych 4 nie mogę spędzić w gotowości w razie W po prostu na luzie, tylko muszę UDAWAĆ że pracuję LUB rozciągać to, co mi normalnie zajmuje właśnie te 4 godziny na 8, żeby nie wychodziło na to że zespół się opierdala więc można mu podnieść targety.
Co z tego, że najbliższy miesiąc będzie tylko 2/3 składu, a jak ktoś jeszcze pójdzie np. na L4 to po chuju totalnie.
Poza tym wkurwia mnie że generalnie to jest niemal kołchoz, dostaję niemal padaczki jak sobie pomyślę o wszystkich tych formalnościach, mdli mnie na myśl o "meetingach" które absolutnie nic nie wnoszą do mojego życia i szlag mnie trafia jak ponad połowę dnia spędzam na rzeczach, które absolutnie mnie nie interesują dla profitu kogoś, kogo nawet nie znam.
Czyli w sumie standard w dorosłym życiu.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nah. Przeszkadza to, że wszystko co mam zaplanowane do zrobienia, robię w 4 godziny, a pozostałych 4 nie mogę spędzić w gotowości w razie W po prostu na luzie, tylko muszę UDAWAĆ że pracuję LUB rozciągać to, co mi normalnie zajmuje właśnie te 4 godziny na 8, żeby nie wychodziło na to że zespół się opierdala więc można mu podnieść targety.

Mam na to radę, ale wymaga trochę sprytu: robić coś wtedy na boku. Znajomy znajomych był specem od logistyki i dokładnie to czynił, a że był jedyny, to nikt się nie zorientował. Tak i tak gadał przez telefon o ciężarówkach.

Jak ja byłem w korpo (większość pracująca zdalnie) to była afera że typ zaprezentował projekt - ale nie ten co miał, tylko ten, którym sobie dorabiał. Dojebano się w zasadzie tylko o to, że używał służbowego laptopa do tego.  :D

Koleś co go eskalowali za to, że poszedł na basen w ciągu dnia(choć godziny odrobił) jak to usłyszał to się z lekka wkurwił.  :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Rot - to pacz to i pogódź się. Albo zmień firmę. Albo załóż firmę. Tylko co zrobisz, jak zobaczysz, że Ci się pracownik odpierdala?... :D


https://www.google.com/amp/s/noizz.pl/opinie/felieton-o-bezsensowej-pracy-po-polsku/lj87pjn.amp
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
L4 na pół roku i chuj.
Jebać korpo.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Zmień pracę, weź kredyt... albo zostań inżynierem-konstruktorem. Wtedy robotę na 16 godzin robisz w 11 :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Przeszkadza, że jest się trybikiem, nie wychodzi o 15 i nie zarabia od razu 10 tys. na rękę?

Trybikiem jestem tylko przez większość czasu, wychodzę o 15, ale 10k na rękę niestety nie mam. :(

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Nah. Przeszkadza to, że wszystko co mam zaplanowane do zrobienia, robię w 4 godziny, a pozostałych 4 nie mogę spędzić w gotowości w razie W po prostu na luzie, tylko muszę UDAWAĆ że pracuję LUB rozciągać to, co mi normalnie zajmuje właśnie te 4 godziny na 8, żeby nie wychodziło na to że zespół się opierdala więc można mu podnieść targety.

Mam na to radę, ale wymaga trochę sprytu: robić coś wtedy na boku. Znajomy znajomych był specem od logistyki i dokładnie to czynił, a że był jedyny, to nikt się nie zorientował. Tak i tak gadał przez telefon o ciężarówkach.

Jak ja byłem w korpo (większość pracująca zdalnie) to była afera że typ zaprezentował projekt - ale nie ten co miał, tylko ten, którym sobie dorabiał. Dojebano się w zasadzie tylko o to, że używał służbowego laptopa do tego.  :D

Koleś co go eskalowali za to, że poszedł na basen w ciągu dnia(choć godziny odrobił) jak to usłyszał to się z lekka wkurwił.  :D

A to współlokator tak robił, aż go zwolnili bo się wydało.

Anyways - uczę się robić coś, co mi się podoba, i jest szansa że nieźle na tym wyjdę, ale środowisko jest dość hermetyczne i w sumie się nie dziwię.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nah. Przeszkadza to, że wszystko co mam zaplanowane do zrobienia, robię w 4 godziny, a pozostałych 4 nie mogę spędzić w gotowości w razie W po prostu na luzie, tylko muszę UDAWAĆ że pracuję LUB rozciągać to, co mi normalnie zajmuje właśnie te 4 godziny na 8, żeby nie wychodziło na to że zespół się opierdala więc można mu podnieść targety.

Mam na to radę, ale wymaga trochę sprytu: robić coś wtedy na boku. Znajomy znajomych był specem od logistyki i dokładnie to czynił, a że był jedyny, to nikt się nie zorientował. Tak i tak gadał przez telefon o ciężarówkach.

Jak ja byłem w korpo (większość pracująca zdalnie) to była afera że typ zaprezentował projekt - ale nie ten co miał, tylko ten, którym sobie dorabiał. Dojebano się w zasadzie tylko o to, że używał służbowego laptopa do tego.  :D

Koleś co go eskalowali za to, że poszedł na basen w ciągu dnia(choć godziny odrobił) jak to usłyszał to się z lekka wkurwił.  :D

Świetna rada XD
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Czemu? Tak robiłem jak zaczął się Skervesen, a jeszcze siedziałem w korpo ;)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ja też siedzę na etacie, a na boku mocno rozkręcam swoje tematy. Plus jest taki, że nie bierzesz wszystkiego jak leci by zarobić na rachunki, a skupiasz się na wartościowych projektach.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A w temacie - mnie nie wkurwia zbyt wiele. Staram się minimalizować stres.
No, może poza wycinkami lasów, jebać Lasy Państwowe...

A nad wypierdolką do Islandii też się zastanawiamy ;)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Świetna rada XD

Korpo to toleruje bo jak jest dowiezione i w budżecie to ich reszta nie obchodzi. Dodatkowy bonus że można nie dawać podwyżek bo przecież hajs leci skądinąd.

Osobna kwestia że to często jedyny sposób żeby tam nie zwariować patrząc jak nisko jest poprzeczka.


Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Lewica mnie wkurwia.
I prawica też.
Wyłażą na ulice, drą ryje i wkurwiają ludzi niczym pies sąsiadów ujadający całą noc.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Lewica mnie wkurwia.
I prawica też.
Wyłażą na ulice, drą ryje i wkurwiają ludzi niczym pies sąsiadów ujadający całą noc.

Pomyśl co będzie jak już nikt nie będzie chciał wychodzić.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Pomyśl jak już nie będzie można wychodzić.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.