Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676198 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kurwa, czy ja się słusznie triggeruję, że jakiś kolo na gitarowych gratach sprzedaje hedzior 6505 USA miętówka za 2k pln? Jeszcze nie tak dawno te piecory chodziły po średnio 3,5k a już 3,2k można było nazwać dobrą okazją a teraz za ceny, które ludzie oferują niegdyś można było co najwyżej jakąś bugerę, valvekinga lub marszałka tsl jak się przyfarciło. Gdzie Ci ludzie do chuja byli jak ja pieca sobie szukałem :L...
Dej linka pls

https://www.facebook.com/groups/gitarowe.graty/permalink/1673509492759634/?sale_post_id=1673509492759634
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pewnie dlatego jeszcze jest ;)
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Tylko to już czajna a nie juesej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A jak to jest, czy te małe sprytne mróweczki zwane Chińczykami robią mniej albo gorzej, niż spasione i leniwe Amerykańce?...
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Czy mniej lub gorzej to już zależy od przypadku ale koszta produkcji spadają przez tańszą siłę roboczą co odbija się na cenie. Stąd to że nówki potaniały mnie nie dziwi.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Bardziej zachodnie firmy, jak coś outsource'ują na Wschód, to mają bardziej wywalone, żeby pilnować, czy jest taka sama jakość produktu/użytych komponentów, bo porządne QC kosztuje więcej niż tamtejsza siła robocza
Spoiler

Zomballo

  • Gość
Od kilku ładnych latek 99% bebechów to chiny, więc wiele to nie zmienia. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. O żywotności i bolączkach dowiemy się dopiero za jakiś czas.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Halloween, czy jak się tam nazywa to kurewstwo.

Przysięgam, że jak w tym roku znowu zobaczę jakiegoś dzieciaka, upierdalającego komuś drzwi pastą do zębów, albo obrzucającego czyjś dom jakimś gównem, to nie ręczę za siebie. Niezależnie od tego, czy będzie miał 6, czy 16 lat.
A jak jeszcze zobaczę gdzieś w pobliżu rodzica, przyzwalającego na takie "psikusy", to obojgu nakopię do dupy. Dziękuję.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Auto mi prawie spłonęło po 2 dniach od odebrania z salonu. Najpierw chcieli przypisać mi winę, bo - uwaga - lałem złe paliwo! Potem okazało się, że zamontowali wadliwy przewód paliwowy...
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
współczucie. Ale ten jakby to, fiat?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Auto mi prawie spłonęło po 2 dniach od odebrania z salonu. Najpierw chcieli przypisać mi winę, bo - uwaga - lałem złe paliwo! Potem okazało się, że zamontowali wadliwy przewód paliwowy...

Ale jak to złe paliwo? Za dużo oktanów?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
współczucie. Ale ten jakby to, fiat?
Ford, gówno wort...

Ale jak to złe paliwo? Za dużo oktanów?
Źle to ująłem - paliwo złej jakości, czyli z BP, bo tylko tam tankuje
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Właśnie, salonowe. Nie sprawdzone przez chociaż 10 lat.
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Źle to ująłem - paliwo złej jakości, czyli z BP, bo tylko tam tankuje
to wg nich gdzie powinieneś tankować :D

W mojej fokusinie od pół roku wywalało raz po raz check engine. Jakieś trzy wizyty im zajęło żeby dojść, że ktoś mi nie dokręcił porządnie przewodu paliwowego. Na szczęście nic nie ciekło tylko się lekko zapowietrzał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Trend miniaturek na YouTube, że jest jakiś przedmiot i na połowę ryj jutubera z głupią miną.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Wszechobecne video w internecie.
Ktoś jeszcze pamięta czasy kiedy można było wklepać w przeglądarkę pytanie i po przejrzeniu paru akapitów była odpowiedź. Teraz youtube i długie filmiki, nie przewiniesz bo może akurat pominiesz to czego szukasz.
To samo z wywiadami. Może jestem już za starej daty ale video wywiady ssą.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jest tylko jeden powod, dla ktorego wszyscy klepia dlugie filmiki - REKLAMY. Powyzej ilus tam minut jest monetyzacja na YT i kazdy chce uszczknac troche z tego tortu.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Mnie wkurwiają jutubowi wynalazcy, pierdyliard bezużytecznych rzeczy do zrobionie z plastikowej butelki i termogluta, przyrządy zroboine z silniczka od zabawki i patyczków, a ostatnio "cudowne" narzędzia stworzone ze starego ajzola za pomocą szlifierki kątowej i spawarki inwertorowej x.X Kurwa cierpię jak wchodzę na ten portal.
Wkurwiają mnie też nagrania z koncertów w chujowej jakości.
Wkurwiają mnie "testerzy sprzętu", którzy przez 10 minut z 12 pierdolą od rzeczy i czasem się jeszcze jąkają bo się boją kamery.