Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671083 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Dobrze, że ktokolwiek poszedł do tych dzieciaków i dał chociaż tabliczkę czekolady. One miały chwilę radości, a my robimy gównoburzę, bo był z takiego a nie innego ugrupowania politycznego. Całe szczęście, że te dzieci totalnie nie ogarniają tego politycznego szamba i mają totalnie wyjebane czy był z ONR czy Razem.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 540
    • Toughest Firefighter Alive
Swoją drogą ciekawe czy dawał białą czekoladę ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Orange

  • Gość
Wkurwiają mnie trailery na przyszły rok. Logan, Transformers, John Wick nie może iśc na emeryture, wonder woman nieszczęśliwa, ligę sprawiedliwości też pewnie zjebią... Sama śmierć i pożoga. W tym roku Avengers się tłukli miedzy sobą, był koniec świata, i inne kataklizmy. Serio już nic nie można oglądnąć z "kasowych" filmów, żeby nie był postapokaliptycznyc h pierdoletów? Dobrze, że chociaż Fast&Furious będzie i  Assasins Creed. Padaka normalnie. Kurwa.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Wystarczy przestać oglądać filmy dla upośledzonej gimbazy i nie będzie o co się wkurwiać.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Orange A ty widziałeś trailer AC? Przewiduję spierdolenie.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Mnie wkurwia właśnie z jednej strony superbohatersko-preapokaliptyczna-gimbo-plastelinowokomputerowa-spierdolina a z drugiej pseudo-ambitnekino-nieśmiesznokomediowa-moralizatorsko-egzystencjalna-kinematografia. Scenariusz takich filmów można zmieścić na 1/3 A4, a na palcach jednorękiego stolarza z 40-letnim doświadczeniem można policzyć perełki z tego roku. Czekam z niecierpliwością na nowego Blade Runnera i Twin Peaks.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ew. Ghost in The Shell i Star Wars. I co tam jeszcze, a póki co nie wiemy. Raczej patrzę na kinematografię optymistycznie i proponuję poszukać innego repertuaru poza blockbusterami, a równowaga w pomarańczowej galaktyce powróci... ;)

A bym jeszcze poprosił o powrót w 2017 papieru dodupnego "Kaczory"! :)
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Guardians of galaxy 2 zapowiada się fajne :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Dobrze, że ktokolwiek poszedł do tych dzieciaków i dał chociaż tabliczkę czekolady. One miały chwilę radości, a my robimy gównoburzę, bo był z takiego a nie innego ugrupowania politycznego. Całe szczęście, że te dzieci totalnie nie ogarniają tego politycznego szamba i mają totalnie wyjebane czy był z ONR czy Razem.
Rozumiem takie podejście, ale czy gdyby to byli ekstremiści islamscy, zareagowałbyś tak samo? Włażenie z buciorami ideologii (szczególnie opartej na nienawiści) w najważniejsze dla dzieci symbole tego, co na świecie dobre, to indoktrynacja tak obrzydliwa, że nie potrafię znaleźć odpowiedniego epitetu. Tak samo działają wszystkie organizacje ekstremistyczne na całym świecie - zawsze rekrutują spośród biednych, potrzebujących, pokrzywdzonych - a czekolada jest niezdrowa i dzieciaki bez takiego Mikołaja by przeżyły bez problemu.

Edit: przypominam, że to ONRowcy świętowali, gdy ze względu na odcięcie od środków zamykali świetlicę Krytyki Politycznej.
« Ostatnia zmiana: 08 Gru, 2016, 11:14:20 wysłana przez gizmi7 »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwiają mnie wegetarianie
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
przypominam, że to ONRowcy świętowali, gdy ze względu na odcięcie od środków zamykali świetlicę Krytyki Politycznej.
Zawsze poniewczasie informujesz. Też bym sobie poświętował wtedy :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Chuj mnie strzela ostatnio z terminami na uczelni, 2 kolosy jednego dnia i na deser ćwiczenia z najważniejszego przedmiotu (wejście i wyjście na każdym) plus sprawdzian z łaciny... Ale czekam na pierwszy update nowej gitary więc zawsze to coś :3

Wysłane z mojej lodówki


Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Edit: przypominam, że to ONRowcy świętowali, gdy ze względu na odcięcie od środków zamykali świetlicę Krytyki Politycznej.
Nie rozumiem co w tym złego. Krytyka Polityczna to nowotwór. Gdy czytam ich artykuły to nie wiem czy ich redaktorzy są upośledzeni i naprawdę tak myślą, czy to zamierzona dezinformacja. Wnioski jak się tam pojawiają na temat społeczeństwa, polityki, historii ("nie mógł być zdrajcą, bo prywatnie był dobrym człowiekiem") brzmią jakby pisały to jakieś słodkie idiotki na stażu.

Jeśli padną to też będę świętował, a chuj mnie obchodzi ONR czy inna banda chłopców z kompleksami.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Chuj mnie strzela ostatnio z terminami na uczelni, 2 kolosy jednego dnia i na deser ćwiczenia z najważniejszego przedmiotu (wejście i wyjście na każdym) plus sprawdzian z łaciny... Ale czekam na pierwszy update nowej gitary więc zawsze to coś :3

Wysłane z mojej lodówki

Z autopsji polecam drugi kierunek, jak będą takie dni w każdym tygodniu, to pojedyncze przestaną wkurzać :P



Posty połączone: 08 Gru, 2016, 14:36:07
Edit: przypominam, że to ONRowcy świętowali, gdy ze względu na odcięcie od środków zamykali świetlicę Krytyki Politycznej.
Nie rozumiem co w tym złego. Krytyka Polityczna to nowotwór. Gdy czytam ich artykuły to nie wiem czy ich redaktorzy są upośledzeni i naprawdę tak myślą, czy to zamierzona dezinformacja. Wnioski jak się tam pojawiają na temat społeczeństwa, polityki, historii ("nie mógł być zdrajcą, bo prywatnie był dobrym człowiekiem") brzmią jakby pisały to jakieś słodkie idiotki na stażu.

Jeśli padną to też będę świętował, a chuj mnie obchodzi ONR czy inna banda chłopców z kompleksami.

Chodziło o przykład, jakie to oni (ONR) muszą mieć neutralne zamiary, by "dawać czekolady dzieciom". Ale reakcja forumisiów idealnie pokazuje, jak to ONR czekoladka, ale KP - "ooo, jak to tak".

A co do świetlicy: https://issuu.com/krytykapolityczna/docs/raport_cieszyn
« Ostatnia zmiana: 08 Gru, 2016, 14:36:07 wysłana przez gizmi7 »

Orange

  • Gość
@theremin akurat moje podejście do kinematografii jest takie,  że jedyne czego wymagam to chwili relaksu i odpeezenia. Nie chce wyciskaczy łez, rozstrzygania psychologii a dramatów mam dość na codzień. Jeśli chce się czegoś dowiedzieć to sobie poczytam encyklopedię. Jedyne czego chce od filmu to chwili relaksu, trochę nawalanki, fajnych samochodow, wybuchów i w miare wątkiem akcji. Nic wiecej.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Chodziło o przykład, jakie to oni (ONR) muszą mieć neutralne zamiary, by "dawać czekolady dzieciom". Ale reakcja forumisiów idealnie pokazuje, jak to ONR czekoladka, ale KP - "ooo, jak to tak".

A co do świetlicy: https://issuu.com/krytykapolityczna/docs/raport_cieszyn
Ok. Myślałem, że ONRowcy po po prostu zrobili akcję z Mikołajem. Nie zauważyłem opaski i nie wiedziałem, że sprzedają dzieciom swoje ideały. W takim razie to tak samo chujowe jak ta świetlica. Co prawda poglądy Kryki Politycznej uważam za wyjątkowo szkodliwe, ale samo wychodzenie do dzieci z propagandą jest obrzydliwe niezależnie od poglądów.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jedyne czego chce od filmu to chwili relaksu, trochę nawalanki, fajnych samochodow, wybuchów i w miare wątkiem akcji. Nic wiecej.
Mad Max? Top Gear? Zabójcza Broń?
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Propagandowy mikołaj = fe, propagandowy ośrodek szkoleniowy pod przykrywą świetlicy = git

Idę stąd.
« Ostatnia zmiana: 08 Gru, 2016, 16:33:34 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Dokładnie to napisałem XDD

Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Sorry, zapomniałem kropki. Za bardzo udzieliła mi się ta beka.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Argument przywołałem tylko jako przykład ich hipokryzji(...)[/spoiler]
Nie powiedziałbym, że to hipokryzja. Stoją po dwóch skrajnych stronach i wzajemnie sobie źle życzą. Jeśli ONR świętował zamknięcie świetlicy KP to raczej nie dlatego, że nienawidzą dzieci i cieszą się, że zamknęli im miejsce gdzie mogą w założeniu fajnie spędzać czas, tylko dlatego, że było to miejsce lewicowej propagandy. Uważanie ludzi, którzy mają sprzeczną z Twoją ideologię za wrogów to nie hipokryzja. Można stwierdzić, że obie grupy nie widzą, że są siebie warte w kwestii siania propagandy, zamknięcia, braku chęci do dyskusji, ale uznałbym raczej za krótkowzroczność niż hipokryzję.

Orange

  • Gość
Jedyne czego chce od filmu to chwili relaksu, trochę nawalanki, fajnych samochodow, wybuchów i w miare wątkiem akcji. Nic wiecej.
Mad Max? Top Gear? Zabójcza Broń?

Z grubsza rzecz biorąc- tak. Z tym że zamiast Top Gear - Grand Tour...

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Rozłożyła mnie pierdolona grypa żołądkowa, nie dosyć że dwa razy rzygałem to jeszcze dzień który miałem spędzić na nauce poszedł w pizdu na sen... Musiałem aż próbę odwołać :(

Kurwa bym zapomniał, zrobiłem małe obicie w korpusie mojej Aurorze :( Bo byłem zajebany i podniosłem gitarę zahaczając o szufladę przez to jak się dzisiaj czułem