Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643629 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Do tej pory raz mi się zdarzyło pracować w korpo. Całe trzy dni!
Spoiler

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
W sumie jednocześnie mnie to wkurwia, cieszy i szokuje

Pracuję 5 dni w tygodniu. Zapisałem się na studia. Zjazd w każdy weekend

Pracuję 7 dni w tygodniu. 7 dni w tygodniu wstaję o 5:30-6:00, wracam o 18. Nie ma się kiedy napić nawet
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
No jak nie???! ;) Wykłady dają szerokie pole manewru ;)
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Zacznijmy od tego kto w ogóle chodzi na wykłady ;D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
No jak nie???! ;) Wykłady dają szerokie pole manewru ;)

Za którymś razem wykładowca nie wierzy, że to dźwięk otwieranej puszki Coli.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Pls ;)



Myślałem, że to nawet nie poziom inżynierski :D
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Kolejny argument by rozpocząć magisterkę :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Pls ;)



Myślałem, że to nawet nie poziom inżynierski :D

Pierwsza myśl - ! No longer available
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
 :D
Zawsze szacunek do czystego geniuszu. Za wsze.
Paczki z głów!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Ze Korg nie robi takiego pedała jak Miku, tylko ze szkockim akentem.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ja nawet tego no comprende :D co to w ogóle za rozkmina i skąd Tyś to wytrzasnął :D

Wysłane z mojej lodówki

« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2016, 15:49:06 wysłana przez Aremenius »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Trend na wrzucanie video.
Tzn. powiedzmy, że szukam sobie jakieś tutoriala i trafiam na same filmiki instruktażowe.
Irytuje mnie to tym bardziej kiedy wyszukuję coś prostego, do wytłumaczenia czego wystarczyły 2-3 punkty (otwórz to i tamto, zaznacz coś i naciśnij X, gotowe). W zamian tego trafiam na 5-10 minutowe wideła.

Podobnie część rzeczy z np. geargods czy innych stronek o produkcji muzycznej. Trzeba przebrnąć przez 15-20 minut bełkotu aby wyłapać coś treściwego.
Pomijając już to, że większość takich filmików instruktażowo/edukacyjnych jest kręconych dla poziomu głupiego amerykańskiego widza, który musi mieć wszystko powtórzone i wytłumaczone po kilka razy.

Tekst można szybko przelecieć wzrokiem i określić czy warto się zagłębiać czy nie.
Sprawę jeszcze ratuje opcja przyśpieszenia na Youtube. To niesamowite jak niektórzy potrafią brzmieć sensownie przy szybkości 2x, a przy normalnej po prostu zanudzają.

A ponoć we współczesnych mediach wszystko jest szybkie i dostępne itd. Dopóki nie chcesz sobie sprawdzić czegoś na szybko i nie trafisz na jakiś 10 minutowy bełkot.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dokładnie - kiedyś chociaż przy filmowych tutorialach robili transkrypcje, a teraz (o ile jakimś cudem się znajdą), to trzeba przy każdym "kroku" ładować nową stronę, a całość jest robiona tak nieczytelnie, że trzeba się kilka razy cofać, bo się za daleko pominęło niepotrzebne fragmenty.

Ja akurat jestem na etapie szukania monitorów - "risercz" w necie wygląda tak: na youtube kilka filmików na krzyż nagranych do modelu: producenta, gdzie nie jest powiedziane nic, random z <100 wyświetleniami, który nagrywa puszczaną z głośników muzykę telefonem i ewentualnie jakiś @#$% YouTuber, który przez 10 minut leje wodę, nie mówiąc nic o charakterystyce samych głośników, problemach które napotkał czy porównaniu do innych tego typu produktów - w najlepszym wypadku mówiąc, że chce poprawić mixy swoich filmików i te wizualnie wyglądały najładniej, więc je wziął; recenzje z gazet, jeśli są to wszystkie "hurra" albo lakoniczne - jeśli się trafi jakaś negatywna, to niemal zawsze jest jakaś marka, której fanboyuje dany portal; no i oczywiście fora, gdzie wszystkie głośniki są równie fajne/chujowe, zależnie od tego, czy ktoś je aktualnie posiada albo inny model danej marki.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Z yt się robi telewizja, a wraz z tym - przekupstwo i komercja. Jakbym miał robić przesiew subskrypcji, to z 110 kanałów zostałoby mi pewnie z 40 albo mniej. Świat zatacza koło na tym gruncie i znów najlepszym sposobem jest załadowanie tyłka w auto, poświęcenie 2-3 dni i dokonanie zakupu, aniżeli babranie się w internetach.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
załadowanie tyłka w auto

Warto nie mylić kolejności
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
załadowanie tyłka w auto

Warto nie mylić kolejności

Przyznaj się, co Ci chodzi po głowie? :)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
załadowanie tyłka w auto

Warto nie mylić kolejności

Przyznaj się, co Ci chodzi po głowie? :)

Żeby po głowie...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
I find your lack of faith disturbing.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
2016: ludzie kwa mega zdziwieni, że sąd w USA stwierdził, że 4 latek nie może sobie jeszcze wybrać płci. WTF FML OMG LOL TMD
Paczki z głów!

Offline evra

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Co mnie wk*****? Narzekanie na zarobki, na kraj, na władzę i na wszystko co się da... nawet na reprezentację, kiedy przegra, choć gra była bardzo dobra, ale po prostu przeciwnik lepszy. Samemu nic nie robić, tylko narzekać i narzekać.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Co mnie wk*****? Narzekanie na zarobki, na kraj, na władzę i na wszystko co się da... nawet na reprezentację, kiedy przegra, choć gra była bardzo dobra, ale po prostu przeciwnik lepszy. Samemu nic nie robić, tylko narzekać i narzekać.

Dobrze zaczynasz :) Bo widzisz, ja już od dawna mam dostęp do giełdy, a wkurwia mnie dokładnie to samo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Co mnie wk*****? Narzekanie na zarobki, na kraj, na władzę i na wszystko co się da... nawet na reprezentację, kiedy przegra, choć gra była bardzo dobra, ale po prostu przeciwnik lepszy. Samemu nic nie robić, tylko narzekać i narzekać.
Zarejestruj się na forum. I pierwszym postem zrób wpis z własnym narzekaniem że wkurwia cię jak ktoś inny narzeka

miszcz
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie miszcz tylko pipa. Ślepyszcz jestesz?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.