Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671218 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Parawaniarze mnie wkurwiają. Rozumiem rozbić parawan by w jakiś sposób uchronić się przed morskim wiatrem z piaskiem, ale to co odpierdala się w Polsce to jest jakaś paranoja.
Na wielu plazach wystarczy podejsc kawalek dalej i sie robi luzniej, nie trzeba siedziec 5 metrow od wyjscia.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Parawaniarze mnie wkurwiają. Rozumiem rozbić parawan by w jakiś sposób uchronić się przed morskim wiatrem z piaskiem, ale to co odpierdala się w Polsce to jest jakaś paranoja.

W takim razie coś ci przypomnę, bo chyba masz krótką pamięć. Zobacz co napisałeś pod moim postem rok temu.
http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-was-w-zyciu-najbardziej-wkurwia/msg373082/#msg373082

Serio nie wyłapałeś sarkazmu?

Parawaniarze mnie wkurwiają. Rozumiem rozbić parawan by w jakiś sposób uchronić się przed morskim wiatrem z piaskiem, ale to co odpierdala się w Polsce to jest jakaś paranoja.
Na wielu plazach wystarczy podejsc kawalek dalej i sie robi luzniej, nie trzeba siedziec 5 metrow od wyjscia.


Srsly?! :O Następnym razem zaszaleję i pójdę 15 metrów! Może wtedy nie będzie śmierdziało z pobliskiego tojka.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@niedziak  Gdzie Ty byłeś, że takie ciężkie warunki? Ja w ubiegłym tygodniu byłem w Gdańsku i Sopocie na plaży i tłumów nie było, a parawany pojedyncze. Nawet zaliczyliśmy spacer z Sopotu do mola Brzeźno po plaży i nie było oznak januszowania. :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Władosławowo- Chłapowo, nie wiem czy formalnie jest to wioska obok czy dzielnica Władka. Dwa lata temu byłem w Jastrzębiej Górze, rok temu byłem w Ostrowie o tej samej porze i było turbo zajebiście- pusto, spokojnie, mimo, że wszędzie tabliczki informujące o braku miejsc.
Natomiast w samym Władysławowie ludzi pełno na plaży jak i na ulicach.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Wkurwia mnie, że Olo kupił sobie Flextona II head. Kurwa, jak to dobrze gada... I NIE LAMPA.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wkurwia mnie, że Olo kupił sobie Flextona II head. Kurwa, jak to dobrze gada... I NIE LAMPA.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Mój zarządca nieruchomości. Kurwa jak można zatrudniać inspektora nadzoru który nie zna prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, kodeksu cywilnego i treści umowy o powierzenie zarządu nieruchomości która jest podstawą do tego czym się zajmuje?!? Ja pierdole!!!

Gość chce zlecić opracowanie dokumentacji na wymianę przyłącza kanalizacji ogólnospławnej budynku.

1. Uchwała na której się opiera ze zleceniem nie dotyczy opracowania dokumentacji tylko wykonania robót budowlanych polegających na wykonanie remontu przyłącza.
2. Remont który jest usunięciem awarii nie wymaga uzyskania decyzji administracyjnych więc dokumentacja nie jest wymagana.
3. Większościowym właścicielem budynku jest Gmina Wrocław a przyłącze przebiega przez teren Gminy Wrocław. Nie są wymagane żadne uzgodnienia z właścicielem terenu bo Inwestor jest właścicielem terenu.
4. Oferta na wymianę  przyłącza opiewała na kwotę 14k brutto, po poprawkach w kosztorysie wyszło 11k. Zlecenie na wymianę poszło na 12k żeby był zapas. Gość nagle robi zlecenie z dokumentacją której Gmina nie wymagała na kwotę 19k PLN.
5. Zlecenie prac które nie są podparte uchwała to samowolka wydawania pieniędzy publicznych z pominięciem PZP. Z urzędu ścigana przez prokuraturę. Konsekwencją może być odebranie licencji na zarząd nieruchomościami a dla gościa odebranie uprawnień budowlanych...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Nie dobrze bo się muszę wkurwiać, a nie lubię przed weekendem zwłaszcza jak się taki dobry koncert zapowiada jak Rammstein i Gojira :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wkurwia mnie, że Olo kupił sobie Flextona II head. Kurwa, jak to dobrze gada... I NIE LAMPA.
Jako były właściciel Flextone II head i Flextone III combo potwierdzam. Jak opanowało się gałki to grało to lepij niż lampy postawione obok. @Zomballo chyba też ma coś na ten temat do powiedzenia :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Zomballo

  • Gość
Jakby mi korków na chacie nie wypierdalał to bym się na mesy nie oglądał. A tak w ogóle to wiem jak go przerobić na 220 z amerykańskiego i na odwrót. Jakby co. :)
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2016, 21:07:23 wysłana przez Zomballo »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie dobrze bo się muszę wkurwiać, a nie lubię przed weekendem zwłaszcza jak się taki dobry koncert zapowiada jak Rammstein i Gojira :P
Krótkoterminowo tak, ale w perspektywie długiej pana wyproszą i nigdy - lub długo - nie wróci. Ileż wtedy koncertów będzie na pełnej satysfakcji... :)
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Kupiłem sobie nowy telefon. Chuj z tym jaki. Ważne, że nowy. Do niego kupiłem sobie nowe etui, oryginalne, firmowe, fajne, żeby telefonik był bezpieczny. Co się okazało? Po 3 tygodniach etui ze względu na swoją budowę rozjebało mi ekran telefonu. Gorilla 4 kurwa glass w morde jebana. Zadzwoniłem do producenta - powiedzieli, żebym poszedł sobie do punktu serwisowego. Poszedłem. Jedna pani z początku powiedziała, że "nie da rady" druga przyszła i powiedziała "że do 3 msc oni to naprawiają". To wzięli i wysłali do CCS w Piasecznie. Mówię spoko, naprawio. Ta - chuja. Po tygodniu gdy telefonu nikt nie tknął zadzwoniłem do tych ludzkich spierdolin. Powiedzieli, że "ponaglą, bo dużo itp". Następnego dnia proszą o kontakt w sprawie naprawy. Powiedzieli, że tego modelu nie naprawią w ramach gwarancji. Kurwa o co chodzi. Okazuje się, że to "promo" z naprawą zepsutych przez oryginalne etui wyświetlaczy obejmuje nie mój model, tylko flagowca tej marki. I odpłatnie za 390 zł mi naprawią to. Stwierdziłem, że ich pojebało i żeby mi skurwysyny oddały telefon. Pani w punkcie serwisowym powiedziała "spoko, wysyłam mejla żeby oddali". Dziś dzwonię do centrali - mejla nie dostali, dopiero po moim telefonie Pani w centrali poinformowała mnie, że poszła informacja od niej, że mają mi BEZ NAPRAWY odesłać ten jebany w dupe wytwór szatana. Miałem nadzieję, że dziś dostanę info, że wysłali. No nie wysłali. Więc kolejny weekend z gównotelefonem muszę przeżyć. Pewnie dostanę dopiero we wtorek. Oby.  Kurwa jebana Polska mentalność.

Szczerze nie polecam nikomu ani help serwisu we Wro przy Ruskiej 34 ani tego zjebanego CCS. Spierdalać jak przed ogniem. Jeśli macie tam kogoś znajomego, to możecie powiedzieć, że jest niekompetentnym gównoczłowiekiem. Amen. Kurwa. Bo przecież w Polsce nic nie załatwisz.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Tak to jest ze smartfonami. Jednak stacjonarka to stacjonarka.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Tak to jest ze smartfonami. Jednak stacjonarka to stacjonarka.
To też tak się łatwo mówi. Jak w 1986-tym spierdoliłem na podłogę wypasiony model stacjonarki Bratek (chyba się tak nazywał?) i się rozjebał na 40 kawałków, to piekło było okrutne na chacie. Na szczęście stary już po trzech tygodniach dostał taki sam w PPHU "Zjednoczenie" na ul. Gwardii Robotniczej za wartość nominalną + talon na etylinę. Helpdesk jak był chujowy, tak jest do dzisiaj.

EDIT:
Jak nigdy - nie kłamałem:
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz, 2016, 23:07:43 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300

To też tak się łatwo mówi. Jak w 1986-tym spierdoliłem na podłogę wypasiony model stacjonarki Bratek (chyba się tak nazywał?) i się rozjebał na 40 kawałków, to piekło było okrutne na chacie.

Bo się Wam udziwnień zachciało, zachwyt powiewem nowoczesności, tak zwany. Bratek łatwiej było spierdolić na podłogę, ponieważ był wieszany - nie to, co stary, dobry Aster:



Po prawdzie ten też mi upadł, ale to dlatego, że ktoś książkę telefoniczną odłożył nie na miejsce (na "Wiadomościach wędkarskich" zawsze leżała) i poszukiwałem jej w trakcie konwersacji, zapomniawszy, że skręcany kabelek dość krótki.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
No i taki z Was kurwa pożytek :D :D :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
No i mnie dziś wkurwili! Dostałem od pomarańczowych miśków nowe telefony. Miały być Alcatel Pixi 4 (5) a przyszły oczywiście 4 (4). Oczywiście przepaść między tymi dwoma modelami. Nie wiem czy przypadkiem (ci pa)ństwo nie mają w umowach celowe robienie w bambuko klienta?

Zomballo

  • Gość
Mnie wkurwia jak przychodzi lala do sklepu, nie weźmie koszyka tylko jebnie na ladę gumę do żucia a potem kopytkuje po obejściu, niczym Kasztanka na narodowym święcie, zbiera pod pachę pomidory, ogórki, bułki w kształcie penisa i inne pokemony a na koniec kwituje: "...przepraszam ja tu stałam...". Człek prosty, zaspany z rana a tu  zaskoczenie rodem Niemców z czasów okupacji. Chwila otrzeźwienia i konsternacji! Niestety poranne powietrze nie dokonało tego do zostało stworzone, pewnie materiał już na tyle zużyty by nie poddawać się szybko chemii. Zebrałem się w sobie i puściłem wysoce podniesionym tonem, strasznie obraźliwą i dotkliwą wiązankę (celowo biorę w spoiler bo forum czytają młodzi junacy):
Spoiler
Przepraszam za ten horror ale po wylaniu żółci (dobrze, że nie jej ciemniejszej wersji czyli brązu) od razu zrobiło mi się lżej.

Edit!
Ojojojoj! Dwa wkurwy po sobie. Koniec świata! Chyba wyczerpałem limit na ten rok?
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2016, 07:59:26 wysłana przez Zomballo »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
"Proszę Pani?!?! Baaaaardzo nie ładnie."

No to żeś pojechał tej pani po rajtuzach. Jak nic cały ten incydent i twoja ostra reakcja zmuszą kobietę do refleksji i zmiany swojego postępowania ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Bardzo dobrze. Popieram reagowanie. A jeszcze w inteligentny i kulturalny sposób (pracuję nad tym, bo mi nieraz krew zalewa oczy :)).
Nie ma nigdzie już programów uczących savoir-vivre'u, 500+ się rozpełzło po kraju.

Brawo Ząbek! <klaszcze powoli>

Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Dobre są te bułki w kształcie penisa?

Zomballo

  • Gość
Dobre są te bułki w kształcie penisa?
Wszystko zależy od odpowiedniej techniki.