Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643608 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
a mnie to ze przesylka z UK bedzie szla dlugo.
Łe tej.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mnie wkurwia że w liceum zostało mi 5 dni lekcji i koniec. Koniec kurwa. I się zacznie zapierdol i w ogóle.
Żal mi że opuszczam szkołę kurwa. Żal.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
to pobij nauczyciela, wyrzucą cię, znajdziesz sobie inną szkołę i będziesz rok dłużej się uczył :)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
A mnie wkurwia że w liceum zostało mi 5 dni lekcji i koniec. Koniec kurwa. I się zacznie zapierdol i w ogóle.
Żal mi że opuszczam szkołę kurwa. Żal.

ja mam jeszcze rok czasu, ale podejrzewam, że będę miał tak samo, ech. póki co sram w gacie, bo z ocenami huiowo, a o maturze można by więcej myśleć :/
do widzenia.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
12 rok chodzę do tej samej szkoły(SP, GM, LO) i w sumie to się zżyłem z tym obiektem. Inna szkoła mija się z celem.
U mnie było zawsze chujowo z wszystkim ale ostatnio objawił mi się talent do niektórych dziedzin. Chyba dam radę :P
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A te pieprzone włosy mimo, że je ściąłem dalej chcą się kręcić ;/
Ssiecie.


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
mam cały pukiel  - ile dajesz ;P?
Ssiecie.


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Nieno co najmniej 365 razy :P
Ssiecie.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
a mnie ze nie stac mnie na jakis fajny samochod prosto z salonu

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
weź sobie kredyt samochodowy

albo chociaż pozyczkę w providencie i sie porządnie napierdol :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
nie dadza mi 250 000zl w kredycie, no, za 150 000 tez bym cos wybral. G-zs, a moze Ty mi pozyzysz?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
prywatnie, czy jako przedstawiciel windykacji? :P Prywatnie to nawet o takiej kasie nie myśle, jako windykator, musiałbym podawać swój numer konta żeby wpłacali kase mi a nie bankom xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
1. Koniec szkoły to fucktycznie choojoza. Jak byś kurwa na budę nie narzekał - potem jest już tylko BARDZIEJ przejebane. Nie ma wakacji, ferii i chlania w trakcie zajęć :D

2. Mam nadal swoje włosy, które mimo, że ścięte 13lat temu - dalej pachną szmponem. Chuj! Wkleję fotę w temat o pojebanych kolekcjach!

3. Mnie też nie stać na auto z salonu, ale za cholerę mnie to nie chce wkurwiać ;) Chociaż ostatnio w komisie, koło którego CODZIENNIE jadę do i z pracy - ktoś wstawił MUSTANGA!!! Stoi to chujstwo na samym widoku i jest dokładnie takie jak mi się marzy i dokładnie takie, jaki mi Żona kupiła model, który na mnie łypie codziennie z półeczki ;)
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg

Jestem wkurwiony na siebie. Chyba zrobię jak Sinner - kupię jakieś wiosło, zacznę je przerabiać i  będę musiał grać na nim do usranej śmierci, bo nikt go nie będzie chciał kupić.

:D jest to jakiś sposób ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Wyrzuc wszystkie zbedne graty i ciesz sie zyciem. Zostaw jedna gitare i jakis piec.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
a ja wole zbierac na cabrio niz na nowa gitare

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Po pół godziny grania napierdala mnie obojczyk, chwilę potem zaczyna prawe przedramię (od wbijającej się krawędzi), potem bebech (od kolejnej) i na koniec kręgosłup. Ja pierdolę!

daj sobie pol roku, przestanie. ja po kupnie LP chcialem go zamieniac na Strata, bo nie dosc ze niewygodne to jeszcze ciezkie jak stohujow. na szczescie koles nie chcial sie zamienic :P

Wyrzuc wszystkie zbedne graty i ciesz sie zyciem. Zostaw jedna gitare i jakis piec.

... szczegolnie ze masz juz wioslo dla emeryta ;)

mnie wkurwia ze nie mam motywacji zeby cokolwiek robic. moze grac mi sie chce, ale cwiczyc juz nie. bo cwiczenie mi sie kojarzy z wypierdalaczami, co, mam sie uczyc solowek z tabulatur? albo moze siasc do jakiejs szkolki "wypierdalaj milion dzwiekow na sekunde" sygnowanej przez bolid formuly 1. e tam, pierdolenie, nie tedy droga. a jak przez 4 dni nie biore wiosla do reki to przynajmniej riffy pisze jakies znosne. tylko progres idzie sie jebac.
Łe tej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Jestem życiowo w dupie(...)

Zorro! Stary!
1. Kryzys minie! Gwarantuję, bo znam się z choojem dobrze ;)
2. Wyjedź w góry, masz bliżej ode mnie. Polecam, nie ma nic lepszego na dołka. Plus oczywiście dobry znajomy, chlanie, ruchanie.
3. Nie rób teraz żadnych bezsensownych ruchów. Zostaw temat na razie. Koniecznie. Jak dom?n - robię sobie przerwę i znów jest pieknie.
Paczki z głów!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
mamy XXI wiek, mozna robic samemu muze na komputerze i byc jak Trent Reznor. jak sie nie ma wystarczajaco dobrych ludzi do kapeli, to trzeba sie nauczyc grac bez nich. a na koncerty potem sobie znajdziesz - sidemanow :D
Łe tej.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Hehehe Zorro idę w Twoje ślady. Tyle że ja grać nie umiem w dodatku :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
2. Wyjedź w góry, masz bliżej ode mnie. Polecam, nie ma nic lepszego na dołka. Plus oczywiście dobry znajomy, chlanie, ruchanie.
odnotowac:
nigdy nie jechac z wujem w gory :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
2. Wyjedź w góry, masz bliżej ode mnie. Polecam, nie ma nic lepszego na dołka. Plus oczywiście dobry znajomy, chlanie, ruchanie.
odnotowac:
nigdy nie jechac z wujem w gory :P

:P Stary, nie wiesz, co tracisz, ze Sparrowem już się umówiłem na małe Brokeback Moutain ;)

edito: no, a chlanie też! Kolejność nieprzypadkowa!!!  ;D
Paczki z głów!

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Stary, kryzys ludzka rzecz. Ostatnio tez wzialem sobie duzo nowych zajec, i praktycznie przestalem cwiczyc w domu. Jednak zauwazylem u siebie, ze jak juz zlapie gitare do reki, to mnie to naprawde przeogromnie cieszy. Takze lepiej sobie odpocznij, i wroc do gitary za jakis czas. I radze podobnie jak James, zostaw jednego patyka(np. tego LP jak dobrze gada)  i wzmak, reszte sprzedaj. Minimalizm w takich momentach to dobra rzecz.


Swoja droga, jak tylko remont naszej salki sie skonczy(+- 2-3 tygodnie), to zapraszam na probe, jezeli dalej chcesz poryczec ;)
No pain No gain !