Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673572 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Google - kurwa ich jebana w dupę młotem pneumatycznym pierdolona mać.... Jak zwykle wprowadzając swoje chuja warte "ulepszenia" znowu coś zjebali z YT i wyjebali mi w kosmos kilkadziesiąt subskrypcji.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Byłem na dworcu w Pradze 20min przed odjazdem pociągu do Warszawy. Zbliża się godzina odjazdu, ale nic nie podjeżdża... 15 min pp planowanym odjeździe dowiaduję się w informacji, że to pociąg do słowackich Koszyc jechał przez Warszawę. Oczywiście zero informacji na ten temat nigdzie a wracam pociągiem z Pragi jakiś 8my raz już. A niech to chuj.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wina poprzedniej ekipy i Tuska :P  Co dalej narzekamy na PKP ? Wszędzie jest podobnie, czynnik ludzkie jest nieobliczalny ;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
10-11 lat grania na gitarze, a nie mogę za jednym razem zagrać prostej solówki do własnego kawałka w 120 BPM

:D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Tak kurwa będzie jak nie będę ćwiczyć.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Korek na autostradzie. Jak bardzo niedojebanym debilem trzeba być, żeby spowodować wypadek na autostradzie? Co najmniej dwa pasy, wszyscy jadą w jedna stronę... Co może pójść źle? ;) kurwaaaaaaaa...

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Chyba mało jeździsz albo mało widziałeś na trasie skoro pytasz :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jak bardzo niedojebanym debilem trzeba być

@nikt tak czy siak chyba wie o co chodzi
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Pierwszy lepszy przykład skąd takie wypadki xD

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ale to akurat krótka piłka. Wysyłasz taki filmik na pierwszą lepszą komendę drogówki i czekasz na wezwanie na świadka do sądu grodzkiego a potem delektujesz się 500-1000 złotowym mandatem dla fleta.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Tia. Dostajesz info że fura była służbowa a szef nie ma info kto kierował bo wracała ekipa 4 osób z delegacji i się przesiadali.
Swoją drogą co Ci z mandatu jak kolo mógł spowodować poważny wypadek i straty w ludziach?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Też się raz dowiedziałem, że auto w kredycie i właścicielem jest bank... Chyba się komuś nie chciało dobrze poszukać. Ale próbować warto. Ostatnio w weekend też chciałem jednego kolo jakoś zgłosić, po prostu autentyczny wariat.
Z innej strony: na gdańskiej obwodnicy jeden nie chciał na lewym pasie przepuścić drugiego, to drugi pojechał za pierwszym aż pod dom i dziabnął go parę razy nożem...
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2016, 00:34:11 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Kurwa! Premiera mojej Epki to 2016.04.09, a ja jak ta pizda będe jeszcze do 10tego w szpitalu w innym mieście :/
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Sąsiad pijaczek, który potrafi się w biały dzień zerzygać przez okno, po czym popatrzyć się na Ciebie. O latających butelkach po setkach nie wspomnę. A już w ogóle szlag mnie trafia, jak jara szluga (np. teraz, co jest powodem tego posta) i przy otwartych oknach jebie w całym mieszkaniu palonym tytoniem z bazaru spod lady na kilogramy, aka obszczanym materacem.

Kurwa, jak można być takim przegrywem, jeszcze na żonę codziennie drze japę i bidna kobita zapłakana po osiedlu chodzi. Do cygańskich baraków a nie na osiedle, na którym się bawią dzieci.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Kurwa! Premiera mojej Epki to 2016.04.09, a ja jak ta pizda będe jeszcze do 10tego w szpitalu w innym mieście :/

Skąd teraz będziesz wiedział czy fajna?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Pierwszy lepszy przykład skąd takie wypadki xD

Obejrzałem filmik i chyba już jestem znieczulony na takie rzeczy. Trzy historie, które mnie się wydarzyły w trasie w ciągu ostatniego półrocza:

1. Autostrada przez Wiedeń, koniec listopada. Deszcz leje, widoczność taka sobie, ale jest okej, bo 4 pasy ruchu. Dojeżdżam do większego rozjazdu iiiii natychmiast daję po heblach + awaryjne bo jakiś dziadziuś w równie starym VW Garbusie nie wiedział, czy już ma zjeżdżać, więc uznał, że ZATRZYMA SIĘ NA AUTOSTRADZIE.

2. Znowu Austria, tym razem gdzieś między Grazem a Klagenfurtem, noc. Na autostradzie ograniczenie bodajże do 130km/h, ja jadę sobie grzecznie 120km/h prawym pasem i widzę taką oto scenkę:

50m przede mną koleś na prawym pasie jedzie tyle co ja i wyprzedza go Szwajcar jadąc 130km/h. Dołącza do nich typ, któremu najwyraźniej się spieszy, bo jedzie 140+ i jak już siedzi Szwajcarowi na ogonie to daje długimi. Reacja oświetlanego? GASI WSZYSTKIE ŚWIATŁA - czyli ogólnie znika. Siedzący na ogonie zmienia strategię i sygnalizuje lewym że chce wyprzedzić. Tamten nie spiesząc się dokańcza co zaczął, wsiada tamtemu na ogon i zaczyna NAKURWIAĆ DŁUGIMI JAK STROBOSKOPEM. Srsly nawet nie wiem jak się przełącza długie z taką częstotliwością.

3. Historia z całkiem niedawna: Jedziemy z Włoch do Austrii na urlop, zatrzymujemy się w McDonaldzie na WiFi, żeby ogarnąć trasę. Skończyliśmy, wykręcam z miejsca parkingowego, ale najwyraźniej wszedłem między wódkę a zakąskę jakiemuś typowi w czarno-na-czarnym A3, bo trąbi. Zlewam go i wyjeżdżam dojeżdżając do skrzyżowania 10m dalej z zieloną strzałką, którą przez chwilę zinterpretowałem tak samo jak Polską zieloną strzałkę, więc skręcam wolno. Typ okazuje się był za mną bo zaczął trąbić jak pojebany. Jak już obaj skręciliśmy oto co on robi: Wyprzedza mnie(jadącego bodajże 30km/h na pełnej kurwie i chyba próbuje mi zajechać drogę, ale zamiast tego traci panowanie nad wozem i robi obrót w miejscu o 90 stopni. Chyba ochłonął od tego, bo już więcej nic nie próbował.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Też się raz dowiedziałem, że auto w kredycie i właścicielem jest bank... Chyba się komuś nie chciało dobrze poszukać. ....

Ktoś Ciebie zbył, zawsze jest cos takiego jak użytkownik, w takich sytuacjach.
Korek na autostradzie. Jak bardzo niedojebanym debilem trzeba być, żeby spowodować wypadek na autostradzie? Co najmniej dwa pasy, wszyscy jadą w jedna stronę... Co może pójść źle? ;) kurwaaaaaaaa...

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka



Jesteś człowiekiem a czynnik ludzki jest najbardziej zawodnym elementem tej układanki. Wystarczy zamyślic sie , nie spojrzeć w lusterko przed i w czasie wyprzedzania, czy nie jedzie ktoś szybciej. Ze nie wspomnę o moich ulubieńcach motocyklistach co to zjawiają sie za plecami niejako z nikąd.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie wiem czy też tak macie, ale od czasu rozpoczęcia tego ataku, to przy każdym wejściu na forum przeżywam coś takiego:



Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja mam beke :D :D Ktoś jest dobry, może to jakiś nalot z innego forum na spinaczy z sevena :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline temol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Mój mózg... który ma swoje fochy i w jednym kawałku każe ręce zagrać vvv zamiast vv.. i nie ma bata żebym uderzył dwa razy jak gram szybko.

T.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zjarałem kartę graficzną testując Addictive Drums przed zakupem

Zapraszam i polecam
Piotr Fronczewski
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol