Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673601 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Nie polecam internetu LTE w cyfrowym polsacie. Brakuje mi już słów powrzechnie uważanych za wulgarne.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Mam umowę jeszcze tylko 3 miecha - i przechodzę gdziekolwiek indziej :)
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Spoko, miałem brać, bo tanio...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A zobacz ranking speed testu, co jest najszybsze w Twoim mieście. Może akurat łuni ;). Ja paczałem, ale w tzw. międzyczasie zmieniłem dosyć zauważalnie lokalizację.
Paczki z głów!

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
InPost. Powinni spalić w chuj tę pseudopocztową firemkę. Ew powinny te kurwy ograniczyć się do paczkomatów, bo jest to jedyna rzecz, która u tych podludzi działa poprawnie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Robisz projekt i analizę wytrzymałościową mocowania cewki zapłonowej na głowicy, na początku pracy przedstawiasz recenzentowi swój pomysł, wszystko zajebiście, pomysł przechuj 10/10 mocowałbym jeszcze raz, potem go realizujesz, dopinasz na ostatni guzik, dajesz czereśniakowi do ogarnięcia a ten: "Nie no w sumie to mam już zaprojektowane lepsze rozwiązanie tego typu, tak w ogóle to nie mówiłem że cewka ma być bezpośrednio na świecy a nie podpięta przewodem?" nie mówił...
Spoiler

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Kurwy z allegro. Kupiłem miesiąc temu tonery do drukarki, okazały się złe, skontaktowałem się, kazali odesłać, odesłałem kurierem. 14 dni później napisali, że "dostali przesyłkę" (no zajebiście, w chuj). Mija 23 dzień od mojego wysłania, nadal ani korekty do faktury i kasy, ani działających tonerów. Dostali negatywa i w odwecie też mi wystawili, pomimo tego, że po mojej stronie było wszystko ok, wpłata natychmiastowa... Po komentarzach widzę, że nie jestem pierwszy. Niech się nauczą handlować, bo jak na razie, to tylko pajacują.


Btw. do wystawienia negatywa byli szybcy.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2016, 21:02:53 wysłana przez bandit112 »

Offline temol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Wk.. mnie, że w Krk nic tylko syf, smród i coraz więcej budują w centrum. Kto to qwa kupuje? Jeszcze trochę i wytną całą zieleń w ch.. zabudują Błonia.. I te korki.. kjm.

T.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Rozjebałem sobie całą elektrykę w gitarze, bo mi coś zaczęło szumieć. Polutowałem na nowo i szumiało dalej. Zrobiłem sobie połączenie na krótko (pickup do gniazda) - dalej szumi. Nie wpadłem zbyt szybko na to, że to może być kwestia baterii do EMG. Pierwszy raz się spotkałem, że bateria (backupowy nołnejm) może narobić tyle zamieszania.

Dodatkowo po miesiącu przerwy podłączyłem wiosło, które się serwisowało u jednego z naszych lutników i popierdolił całkowicie lutowanie elektrowni. W efekcie nie działał mi pickup mostkowy ani rozłączanie cewek -_-
B ( o ) ( o ) B S

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Bo baterie to się wsadza do dildosów i innych takich, a nie do gitar :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Taa, i chętnie bym zamienił na pasywy, ale nie chce mi sie jebac z robieniem uziemienia i take tam, zwłaszcza ze to tanie wiosło i gra pewnie nie warta świeczki ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
A mnie irytuje podejście niektórych firm. Gibson sg standard na rok 2016 sprzedawany będzie z miękkim gównianym gigbagiem zamiast kejsa nie mówiąc o tym, że wycenili go na 2,5k drożej niż dałem za swojego 4 lata temu. Do czego to zmierza? Niedługo ograniczą się do sprzedawania loga w kartonie.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ludzie płaczą że Mayonesy drogie, Skerveseny drogie, Nexusy drogie. Ale jak to Gibson to się nie liczy! Świetna okazja jest wtedy!
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
A już najbardziej to wkurza mnie to, że coś nie halo z moim licznikiem wiadomości, których nie nalicza i giełda dalej nieosiągalna  :facepalm:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Pierdolenie w offtopie się nie nalicza :( Krążą też legendy, że tym co się spieszy na giełdę, licznik zatrzymuje się na 49 wiadomościach :(
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Pierdolenie w offtopie się nie nalicza :( Krążą też legendy, że tym co się spieszy na giełdę, licznik zatrzymuje się na 49 wiadomościach :(

Lepsze pierdolenie w offtopie niż sztuczny zachwyt w NGD  :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Zawsze możesz pisać, że werbel chujowy :v

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pierdolenie w offtopie się nie nalicza :( Krążą też legendy, że tym co się spieszy na giełdę, licznik zatrzymuje się na 49 wiadomościach :(

Lepsze pierdolenie w offtopie niż sztuczny zachwyt w NGD  :D

Ale my tu tak na serio, to nie jest sztuczny zachwyt.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ja Ci kurde dam sztuczny zachwyt... @youshy on nie ogarnia naszego kółka wzajemnej adoracji ;__;

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wkurwiaja mnie tutoriale. Czlowiek chce sie czegos nauczyc a tu raptem chuj wie skad milion rzeczy sie pojawia i wez czlowieku zgadnij skad to kurwa jest! I to w jebanych platnych tutorialach, nie gowno-kursach z YT.

Tutoriale wygladaja tak:

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja Ci kurde dam sztuczny zachwyt... @youshy on nie ogarnia naszego kółka wzajemnej masturbacji ;__;

fix'd
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Ja Ci kurde dam sztuczny zachwyt... @youshy on nie ogarnia naszego kółka wzajemnej masturbacji ;__;

fix'd

Shiiiieeeet, nakryłeś nas
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
10-11 lat grania na gitarze, a nie mogę za jednym razem zagrać prostej solówki do własnego kawałka w 120 BPM