Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1675302 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Zaorać te wszystkie kościoły, meczety, jak ktoś chce wierzyć, niech sobie wierzy w domu.
Chrześcijanie schodzą się po domach, jak ktoś chce porozmawiać, to się rozmawia,a jeśli nie to nie ma sprawy.
Zorganizowane systemy religijne to pretekst do walki o przywileje, przyzwolenie na setki lat prześladowań, i gigantyczna maszynka do robienia 💰 pieniędzy.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
[...]
Po co nam kontrole na lotniskach skoro wpuszczamy do kraju ludzi bez tożsamości?
[...]

UE uczy ze poprawnosc polityczna nakazuje wyrzucic zdrowy rozsadek do kosza na smieci
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ci co najgłośniej krzyczą o przyjmowaniu uchodźców, chcą ich mieć jak najdalej od siebie ;)
Jazz, Lounge, Downtempo


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ci co najgłośniej krzyczą o przyjmowaniu uchodźców, chcą ich mieć jak najdalej od siebie ;)

Tego nie wiem, ale wiem ze jeśli kogoś goszczę to oczekuje szacunku i poszanowania mojego domu. Jeśli zaś gość ma jakieś obiekcje to uważam ze mam prawo wypierdolić go na zbity pysk bez prawa weta. I na takich warunkach serdecznie zapraszam. I tez nie 20 ludzi do 50m.kw bo mi sie murzynska chata zwyczjnie zrobi. Ze też Pani Merkel tego nie skumała

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ja na przykład tego mniej więcej oczekiwałem od paru userów tego forum, skoro na nim goszczą, ale widać to za dużo było. Tak bardzo rzygotliwie to tu jeszcze nie było, więc zamykam temat na jakiś czas. Jak mi albo Yonemu przejdzie chęć wyrżnięcia połowy użytkowników to otworzymy.

A że misterdżejż nie zrozumiał o co chodziło w prewencyjnym uciszeniu, to pożegnamy się na stałe.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
up!

ale zachowywać się proszę
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
JEZU!

Wkurwia mnie że nie mogę znaleźć fajnego pitch shiftera
Wkurwia mnie że mam dziurę pseudotwórczą
Wkurwia mnie że nie umiem układać partii na pianinie
Wkurwia mnie że przesunęli datę premiery nowego Deus Ex
Wkurwia mnie że gram w kapeli z czopkiem
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wkurwiają mnie polskie kabarety. Dlaczego to jeszcze jest legalne?

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Wkurwiają mnie polskie kabarety. Dlaczego to jeszcze jest legalne?
+1 - też mnie to wkurwia, prawie tak samo jak dzisiejszy powrót do pracy po długim urlopie.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Wkruwili mnie wczoraj, jakaś w pizdu polityczna ustawka zdjęli nas ze sceny po półtora utworu kurwa jego mać ;___; Ale przynajmniej już wiem że łbem się najlepiej napierdala kocioł jak jest zimno :D

A no i wkurwia mnie że nie mogę wzmaka sprzedać no i jeszcze że dzisiaj powrót na uczelnię na której być nie chcę a muszę do tego na kierunku który mi ni chuj totalnie nie pasuje :(

Ale chuj zeszły rok przeżyłem to i ten jakoś pyknie

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wkruwili mnie wczoraj, jakaś w pizdu polityczna ustawka zdjęli nas ze sceny po półtora utworu kurwa jego mać ;___; Ale przynajmniej już wiem że łbem się najlepiej napierdala kocioł jak jest zimno :D

A no i wkurwia mnie że nie mogę wzmaka sprzedać no i jeszcze że dzisiaj powrót na uczelnię na której być nie chcę a muszę do tego na kierunku który mi ni chuj totalnie nie pasuje :(

Ale chuj zeszły rok przeżyłem to i ten jakoś pyknie

Za co? :D my się kiedyś wcisnęliśmy na Juwenalia UKSW po znajomości i chyba nikt nie zadał sobie trudu, żeby nas posłuchać. Chciano nam prąd odcinać po pierwszym kawałku xD

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
jeszcze że dzisiaj powrót na uczelnię na której być nie chcę a muszę do tego na kierunku który mi ni chuj totalnie nie pasuje :(

Yyyy.... no to po co jesteś? ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Darcie mordy nawet dzieci zadowoliło, wokalista się rozgrzał (!!!) to i nawet całkiem to brzmiało, aczkolwiek kilka minut po tym jak jakiś muł zamnkął sanitariuszy w banku gdzie się po prostu chcieli ogrzać przyjechała policja i powiedziała że organizacja ma pokazać sanitariuszy albo zamykamy imprezę i pozdro :D
Wpół kawałka nam ściszyli o 50% głośniki ludzie myśleli że spaliliśmy sprzęt :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Buty - reklamowane jako "wegańskie" :facepalm:
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Na moje oko właśnie na nogach mam wegańskie buty. Chyba, że certyfikacja wymaga, żeby kleiły je na czczo wegańskie dziewice (dziewice, no bo nie mogą mieć kontaktu z mięsem ;))
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
życie. życie mnie wkurwia
i always go full retard

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Że jak już namierze sobie jakąś łanie to się ktoś musi koło niej kręcić.

Forever alone
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A próbowałeś z dziewczynami?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Że jak już namierze sobie jakąś łanie to się ktoś musi koło niej kręcić.

Forever alone

Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
To już nie liczy się piękno wewnętrzne? :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
To już nie liczy się piękno wewnętrzne? :(

Liczy, ale to u kobiety. Musi być różowe, miękkie i wilgotne.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!