Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673751 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jakbym miał tyle parawanów też bym tak robił :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Lałbym dziadów  :evil:

( Obraz usunięty.)
A 200 metrow dalej pusto, bo wszyscy i tak sie rozkladaja przy samym wyjsciu z plazy :) U nas niby sie tymi parawanami grodza. Na zachodnich plazach tego nie ma ale tez i potrafia sie ludzie rozlozyc 20 cm obok, mimo ze na plazy whui miejsca jest. Wedlug mnie to jest duzo bardziej wkurwiajace.
« Ostatnia zmiana: 04 Sie, 2015, 14:55:17 wysłana przez Mat »

Offline cpt

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/13-latek-prowadzil-ciagnik-i-rozmawial-przez-telefon,565814.html

Nienormalność tego kraju. Recydywa w w !@$$@. Zamknąć przestępców. Uf. Czuję się tak bezpiecznie teraz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sąd rodzinny pewnie teraz odbierze prawa rodzicielskie i skieruje młodego do domu dziecka, tam na pewno bedzie miał lepiej.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 816
Masz 21 postów , uwierz mi, nie czuj się bezpiecznie...
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline cpt

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
Masz 21 postów , uwierz mi, nie czuj się bezpiecznie...

22, A co ?  8)

Edyta:
W offtopie nie wchodzą :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
przeciez na wsiach to normalne ze bajtle prowadzą ciężki sprzęt.
i always go full retard

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Lałbym dziadów  :evil:

Spoiler

Generalnie to bym nawet śmiechnął, tylko całe Władysławowo jest zajebane takim "Januszowaniem". Pan ze zdjęcia pewnie będzie jeszcze paradował z bebzonem po mieście mówiąc jak to u nich w stolicy ( ostatnio mi się taki klient ze śląska nawet trafił ) jest lepiej i taniej. Jedno dobre, że sobie chociaż postoją 4-5 godzin w korku z helu na gdynie. Nigdy nie zrozumiem czemu ludzie się nad morze pchają  :evil:
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

. Nigdy nie zrozumiem czemu ludzie się nad morze pchają  :evil:

Ja mieszkam 8 km od morza, pamiętam jak moja  koleżanka z Katowic do mnie mówi .....ty masz zajebiście, ja to bym co dzień nad morzem była, no w sumie miała rację , przecież każdy góral musi co dzień zaliczyć morskie oko i Kasprowy .

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wkurwia mnie że mi łazienkę zalało. Bo producent pralki dał wąż za krótki o 5-7cm żeby stabilnie wisieć w odpływie. No i wyszła niestabilność
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ta, a zupa była za słona ;)  Gdybyś sie dobrze zastanowił to wiedziałbyś ze to wina Tuska.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
A propo pralek. Jakieś pół roku temu kupiliśmy teściowej pralkę. Po pierwszym praniu spadł kołnierz z bębna, czy cuś. Przyszedł Pan Serwisant (bo sklep nie chciał przyjąć zwrotu, co było absolutną bzdurą) i stwierdził, że ktoś na fabryce nie dokręcił głównej śruby. Po 3 miesiącach walk ze sklepem napisałem maila bezpośrednio do producenta, opisałem sytuację i stwierdziłem, że sklep godzi w dobre imię producenta. Tydzień później dostaliśmy kasę spowrotem :P

"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Orange

  • Gość
Pożyczyłem współlokatorce gitarę, bo chłopak przyjeżdża, grał będzie wow, wow. Wczoraj mi oddaje ze złamaną główką, bo "przewróciła się jak odkurzalam".
Główkę już raz kleiłem, w sumie po to ją kupiłem. Ale nie dbałość o nie swoje jest przerażająca.
Generalnie wszyscy w domu wiedzą, że jestem w stanie naprawić dużo rzeczy. Wiec na odchodym bezczelnie zapytała "naprawisz na jutro?". No kurwa. Kto powiedział ze jej te gitarę pożyczek jeszcze kiedykolwiek.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 816
Gitary, szczoteczki , motocykla i (ewentualnie) płci przeciwnej się nie wypożycza. Wszystko natomiast można sprzedać, wszystko...
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
W szczególności protetycznego

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Słuchowego też nie wypada
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
wkurwia mnie to, że chce kupic samochód i nie ma nic konkretnego. co osoba to opinia i to kompletnie z drugiego bieguna.
np: forum krzyczy diesla nie kupuj bo drogi w jakiekolwiek naprawie ide do kilku osob i non stop "kup se dizla"

i w ten magiczny sposob z "e, kupie cos do 5k" zrobiło sie "kurwa niech bedzie 15k"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ty się wkurwiasz na sprzedających, ja na kupujących, to się może dogadamy? :P Jak coś patrz giełda, hasło "czarnuch", odzew "do gazu" :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ale pisał że chce samochód a nie peugota 1.0 sport ;)


Spoiler
B ( o ) ( o ) B S

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Jest tak gorąco, że grać nie można. Gitara się klei do brzucha a w koszulce nie da się siedzieć. 21 godzina a za oknem 30 stopni.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Przypadek? Nie sądzę.

Wina dudy. Ledwo co PiS przejął rządy i od razu efekty widać...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
stillG znalazł dwa powody! A ty ile powodów znajdziesz, żeby znów znaleźć wymówkę i nie ćwiczyć na wiośle?  ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Struny za nisko i za wygodnie się gra :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/