Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1672539 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Ale się wkurwiłem. Wielce nietłuczące się Gorilla Glass 2 właśnie się potłukło. I jak tak patrzę, to za wyświetlacz do HTC 8x zabulę z robotą pewnie z 250zł...

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jakaś cipa w metrze mi moją Lumię 625 wytrąciła i teraz się męczę z gównianym Tipo... Do tego nie ma basistów którzy chcą ze mną grać, mogę grać W Fallouta NV z symulacją środowiskową przy otwartym oknie i nie wiem gdzie kupię dobrą baraninę i porzeczki w W-wie. I mi gitara siarzy strasznie i nie wiem czy to kwestia gitary czy wzmaka. I nie mam jak dojechać na Euroblast więc cały wyjazd stoi pod znakiem zapytania
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
To ktoś jeszcze oprócz mnie korzysta z WP? Wow... Szok.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Jedyny minus WP jest taki, że nie mogę go zsynchronizować z selfiestickiem przez blotocza :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jedyny minus WP to taki że... Zaraz, mam to na końcu języka. Kurde, nie pamiętam

A, wiem. Że ludzie mówią że jest chujowy nie mając go chociaż przez tydzień w rękach
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No jeszcze wsparcie aplikacji trochę leży. Nie ma snapchata :(. Lubię snapchata.

Moja Lumia 920 do tego strasznie się grzeje kiedy np słucham muzyki i przeglądam forum. I to mnie wkurwia. Czasami niektóre aplikacje nie chcą się odpalić za strzała. To też mnie wkurwia. Poza tym jest w cipe.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No cóż miałę Lumie i byłem wiernym wyznfcom Nokii od lat niemal pierwszych lat pojawienia sie Nokii w Polsce.
Do zeszłego roku. Zaprawde powiadam Wam, nigdy więcej, nie chciałbym wrócić do tego.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A ja póki co nie chcę wrócić do Andka. Celuję w low-budget a Nokia z niskiej półki działa jak powinna po 1,5 roku. Android nie działa po 1 roku a po dwóch ma się szczęście jeśli uda się zadzwonić za pierwszym razem
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Obecnie mam lumię 920 i galaxy tab S 10,5". Oba systemy mają swoje plusy i minusy. Android ma masę fajnych apek, chociaż większość ma swoje odpowiedniki na WP. Pierwsze 3 dni na WP to była tragedia po przejściu z symbiana, obecnie brakuje mi jedynie sensownego managera plików. Android wyraźnie zwalnia z każdą aktualizacją w stopniu, który wkurwia, kiedy ma się teoretycznie topowy sprzęt...

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jedyny minus WP to taki że... Zaraz, mam to na końcu języka. Kurde, nie pamiętam

A, wiem. Że ludzie mówią że jest chujowy nie mając go chociaż przez tydzień w rękach
Gdzie by tu zaczac...
1. Kiepska obsluga windowsowych aplikacji (tak, Microsoft robi lepsze aplikacje, np outlook, na androida i iOS niz na Windows Phone)
2. Malo aplikacji
3. Nie ma chyba nic do google, na przyklad hangouts
4. Niektore modele nie trzymaja czasu - potwierdzone osobiscie plus na grupie kilkuset egzemplarzy w pracy
5. System potrafi zglupiec przy podrozach przez rozne strefy czasowe (na przyklad wyjazd z PL na lotnisko na Litwe, potem do UK. No i czasem trzeba po przyjezdzie ustawiac godzine i strefe czasowa recznie, bo telefon sie polapac nie moze).

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
No patrz, ja od google mam tylko maila i akurat on działa super. Z aplikacji nie krozystam (jakoś nie widzę sensu w ściąganiu oddzielnych apek od wszystkiego czego nie używam)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
obecnie brakuje mi jedynie sensownego managera plików.

A coś takiego jak "Pliki" w Windows Store jest. Imho działa jak należy.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Metro (hehe) File Manager się super sprawuje :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
obecnie brakuje mi jedynie sensownego managera plików.

A coś takiego jak "Pliki" w Windows Store jest. Imho działa jak należy.

Metro (hehe) File Manager się super sprawuje :)

Mam oba i jeżeli tak uważacie, to sorry, ale w dupie byliście i gówno wiecie, jeśli chodzi o WP, nie obrażając nikogo. ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
No to się dziel tymi życiowymi tajemnicami Elwronku :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Po prostu te programy są strasznie ograniczone w porównaniu do menadżera plików z androida, czy nawet świętej pamięci symbiana. Ograniczenia z dupy w przypadku niektórych typów plików na szczęście powoli zdejmują, ale nadal nie da się zrobić części podstawowych rzeczy. Pomijając, że wielu plików w ogóle nie widać.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
po raz kolejny wkurwia mnie moja naiwność :)
Basista- człowiek stateczny, z rodziną na głowie i jakimiś kredytami, wiek również słuszny, wydawać by się mogło o wypracowanych standardach moralnych- znaliśmy się cztery próby, więc można by rzec swój człowiek. W ramach kombinowania z brzmieniem pożyczyłem mu PODa... i w sumie tyle się widzieliśmy. Telefonów nie odbiera itd itd. Ktoś gdzieś tam go widział, zapytał to facet skwitował że nie wie o co chodzi. :D Przynajmniej kwestia nieużywanego poda się rozwiązała ehhh.
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Przynajmniej nie będziesz musiał sprzedawać
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
zamówiłem gyrosa z frytkami z dostawą do domu i okazało się, że knajpa (swoją drogą nowiutka, z tydzien-dwa po otwarciu są) ma trochę inną definicję gyrosa drobiowego. Dostałem podsmażone ziemniaki i uduszoną i pokrojoną na paski pierś kurczaka. Nie wróżę im sukcesu na rynku.
Poprzednią wtopę mieli parę dni wcześniej, kiedy na pizzy hawajskiej w rozmiarze mega (50 cm) było 10 kawałków ananasa (każdy mniej więcej 1x1,5 cm). No kurwa jaja jakieś. Jedyna ich zaleta to płatność kartą przy dowozie i moje lenistwo sprowadziło na mnie to nieszczęście.

B ( o ) ( o ) B S

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Moje lenistwo sprowadziło się ostatnio do tego że skoro już miałem drożdże to 3 dni z rzędu pizzę codziennie robiłem. Moje jelita nie podzielały mojej ekscytacji i wykopały Wojenne Krzesło Składane w postaci przyspieszonej perystaltyki i błota z dupy
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
zamówiłem gyrosa z frytkami z dostawą do domu i okazało się, że knajpa (swoją drogą nowiutka, z tydzien-dwa po otwarciu są) ma trochę inną definicję gyrosa drobiowego. Dostałem podsmażone ziemniaki i uduszoną i pokrojoną na paski pierś kurczaka. Nie wróżę im sukcesu na rynku.
Poprzednią wtopę mieli parę dni wcześniej, kiedy na pizzy hawajskiej w rozmiarze mega (50 cm) było 10 kawałków ananasa (każdy mniej więcej 1x1,5 cm). No kurwa jaja jakieś. Jedyna ich zaleta to płatność kartą przy dowozie i moje lenistwo sprowadziło na mnie to nieszczęście.



Propsy za pizzę z ananasem :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Widzę, że mamy tutaj więcej miłośników hawajskiej ;)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
http://allegro.pl/bare-knuckle-painkiller-przetwornik-humbucker-i5561825037.html

Zawsze mnie fascynowało, dlaczego kurwa nie można sprzedać sprzętu normalnie, jak człowiek, tylko kurwa trzeba dorabiać jakieś ideologie i ściemniać. Wcześniej, na olx (z resztą, nadal tam jest) można było przeczytać:  " [...] dobry, poprzedni właściciel miał go kilka lat, więc widać jakieś ślady uzytkowania, ale nic poważnego. Gra jak nalezy."

Grałem na nim, może ja wiem, miesiąc? A złotko zejszło, bo to jest kurwa wykończenie Aged Gold i to tak specjalnie ma być. Może bardziej wkurwia mnie przekłamywanie rzeczywistości i może zarzucanie mi, że to ja go doprowadziłem do takiego stanu? :D jakoś mnie to szczerze mówiąc wkurwia.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Sie wkurwiam, bo niby mam kompa, do ktorego moge podlaczyc 3 monitory ale oczywiscie dzialaja tylko dwa, no i do tego sa to "klony", czyli na obydwu jest to samo. Oczywiscie na stronie producenta sie chwala, ze tak, multiple display support i w ogole, a w necie ani kurwa jednej informacji jak to ugryzc, zeby dzialalo.