Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1672515 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
@nikt
Napisałem na początku, że wkurwia mnie MODA na wybijanie szyb, bo bachor. Nie napisałem nigdzie, że popieram ich katowanie w upale. Pewnie gdybym miał stuprocentową pewność, że w aucie siedzi coś żywego od dłuższego czasu i się męczy - sam bym szybę zbił. Ale kiedy co chwila wyją w TV i wałkują w Wyborczej ten temat, to mam niejasne przeczucie, że zachęci to mentalnych bolszewików do pochopnych akcji i nię będzie już można zostawić w środku ciętych kwiatów na 5 minut, bo october powie, że się męczą.

Czy teraz jestem wystarczająco zrozumiały?
Ale ja Cię zrozumiałem od samego początku.
Twierdzę tylko że gdyby było tak jak podejrzewasz to gimbaza idąca za modą na edukację przez dewastację mienia, wybijałaby raczej przednią/tylną szybę a nie boczne.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Good point ;) Ale czuję, że jeszcze wszystko przed nami :D
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2015, 20:19:44 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Jak dla mnie, głównym plusem jest to, że ludzi coś rusza do tego, by zastanowić się nad życiem innego człowieka (czy psa). Moda czy nie moda, krok w kierunku 'leczenia' wszechobecnej znieczulicy kosztem paru szyb - i tak profit. Bo można pierniczyć ideologiczne kocopoły do końca świata, ale nic tu się nie zmieni, gdy dalej ktoś się będzie topił, a przejmie się ktokolwiek dopiero następnego dnia, wyławiając zwłoki z jeziora albo komentowało gwałt na kobiecie tym, że mogła się inaczej ubrać, etc.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wurwia mnie że Muszny TB-14 kompletnie mi nie robi w moim składaku. Mało zwarty sygnał, niski output... Chyba wrzucę tam SH-8 i chuj
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Wurwia mnie że Muszny TB-14 kompletnie mi nie robi w moim składaku. Mało zwarty sygnał, niski output... Chyba wrzucę tam SH-8 i chuj

może źle polutowałeś, albo to gitara? Miałem jedną taką co zabierała mi output choćbym nie wiem co wsadził.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Wurwia mnie że Muszny TB-14 kompletnie mi nie robi w moim składaku. Mało zwarty sygnał, niski output... Chyba wrzucę tam SH-8 i chuj

może źle polutowałeś, albo to gitara? Miałem jedną taką co zabierała mi output choćbym nie wiem co wsadził.

A może Seymour Duncan Slug? ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Wurwia mnie że Muszny TB-14 kompletnie mi nie robi w moim składaku. Mało zwarty sygnał, niski output... Chyba wrzucę tam SH-8 i chuj
TB-14 jest oparty na SH-5 więc nie dziwota  ;) Sam strasznie źle wspominam SH-5. Wsadź coś konkretniejszego i po temacie  :)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
ZŁEJ BALETNICY...
Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
SH-14 też mi ni cholery nie siedział w moim niedawnym H-401. Chyba najmniej przeze mnie lubiany pickup SD z tych, które miałem pod łapą. Ale są osoby, które je bardzo lubią. Tak samo, jak z np. Merlinem Hellfire :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wurwia mnie że Muszny TB-14 kompletnie mi nie robi w moim składaku. Mało zwarty sygnał, niski output... Chyba wrzucę tam SH-8 i chuj

może źle polutowałeś, albo to gitara? Miałem jedną taką co zabierała mi output choćbym nie wiem co wsadził.

Może gitara, na razie eliminuję to co mogę zmienić ;) Polutowany dobrze, najbardziej skomplikowany układ póki co (4 przełączniki 3-poz plus 1 vol ale chyba zamienię go na vol z push-pull) ale działa. Problemem jest zwartość sygnału. W Mayo (niewiele młodszy od ZAKów) Pegasus mi robi i robił mi Ścierański. W tym składaku Ścierański też mi prawie robił ale to dalej nie to. No cóż, najwidoczniej nie moja bajka


Chce ktoś kupić TB-14 w idealnym stanie? Śrubki i sprężynki gratis  ;D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Znowu za dużo wąsa uciąłem. Nigdy nie nauczę się ciąć tego gówna porządnie. :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Dobry wąs to podstawa, można powiedzieć, że to fundament powodzenia u kobiet i ogólnego poszanowania w społeczeństwie  :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mowa! Bul ściął i przegrał wybory.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

I właśnie dlatego nie poszedłem na drugą turę.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jak to oglądałem to przed oczami mi tylko Dragunov stanął razem z pudełkiem amunicji 7,62mm i książką "How to SHOOT people  - For Dummies"
 
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Cytat: Konfucjusz
Czy dzieci osób bezpłodnych, przenoszą bezpłodność?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Przynajmniej wyjaśniło się, że określenie "katolicka inteligencja" to oksymoron.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Wkurwiają mnie media i rząd

Wczoraj newsy o obchodach mordu w Jedwabnem, dziś o masakrze w Srebrenicy.
ZERO informacji o obchodach Krwawej Niedzieli na Wołyniu, nie wspominając już o tym że nie zorganizowano państwowych obchodów rocznicowych.
Jebana polityka zamazywania historii.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwiają mnie media i rząd

Wczoraj newsy o obchodach mordu w Jedwabnem, dziś o masakrze w Srebrenicy.
ZERO informacji o obchodach Krwawej Niedzieli na Wołyniu, nie wspominając już o tym że nie zorganizowano państwowych obchodów rocznicowych.
Jebana polityka zamazywania historii.

życie życie jest nobelon
każde państwo promuje własną historię, nasze kondominium również
nie ma co się wkurwiać
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Nie wiem czy mnie wkurwia ale na pewno rozbraja mnie to że jedyne zorganizowane obchody Wołynia we Wrocławiu były spod znaku KNP/PiS + kibice Śląska.
Nie wiem kto się bardziej niekomfortowo czuł. Narodowcy w moim towarzystwie czy ja w obstawie kibiców :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Pierdolnięcie struny w środku nagrywki :evil:

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Po co gitarę w nagrywce trzymasz?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol


Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Pierdolnięcie struny w środku nagrywki :evil:

Mogłeś to zostawić, że niby tak miało być, pauza ósemkowa I JEB BREJKDAŁN Z BASSDROPEM.