Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643531 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zajebał bym takiego debila łyżką do opon.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wkurwia mnie kolejna pedalska moda na wybijanie ludziom szyb w samochodach, w których siedzą ich brzydkie głupie bachory, albo inne pchlarze.

Znajomego w niedzielę tak urządzili. Dzieciak grzecznie siedział w foteliku, klima nie za zimno, coby nie zachorzał, a tu nagle się kurwa znalazł jakiś obrońca uciśnionych. I jeszcze dumny czekał, aż znajomy wróci, nawet, aż policja przyjedzie. ;)

Coś mnie sie nie zgadza, jak klima ? miał webasto w osobówce ? Jeśli nie miał, to co, zostawił włączony silnik ? :O
Inna sprawa ze zupełnie nie popieram takiego bezmyślnego działania ale tak z jednej jak i z drugiej strony. To dokładnie sprowadza się to tego o czym pisałem : pierdolona permanentna ludzka bezmyślność

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Też jestem czasem wkurwiony, że pusto, że 50tka, że prosta droga, ale te przepisy nie są też z dupy (nie zawsze). Nie mogą zakładać, że jest święto i nie ma ludzi, że masz zajebiste nowe klocki a do tego masz czas reakcji wyćwiczony na CS-ie. Średnia ze statystyki i tyle. Raz na jakiś czas (może nigdy) zdarzy nam się taka sytuacja, a gówniarz przejedzie bezpiecznie.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Wkurwia mnie kolejna pedalska moda na wybijanie ludziom szyb w samochodach, w których siedzą ich brzydkie głupie bachory, albo inne pchlarze.

Znajomego w niedzielę tak urządzili. Dzieciak grzecznie siedział w foteliku, klima nie za zimno, coby nie zachorzał, a tu nagle się kurwa znalazł jakiś obrońca uciśnionych. I jeszcze dumny czekał, aż znajomy wróci, nawet, aż policja przyjedzie. ;)

Trasa Bytów -> Słupsk na klimie, zaparkował pod sklepem i wrócił po bodajże 10 minutach. W środku było raczej na pewno znacznie chłodniej, niż na zewnątrz, przynajmniej do momentu zbicia szyby ;)

Coś mnie sie nie zgadza, jak klima ? miał webasto w osobówce ? Jeśli nie miał, to co, zostawił włączony silnik ? :O
Inna sprawa ze zupełnie nie popieram takiego bezmyślnego działania ale tak z jednej jak i z drugiej strony. To dokładnie sprowadza się to tego o czym pisałem : pierdolona permanentna ludzka bezmyślność

Zrobię edytę jak usiądę do kompa
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2015, 13:29:09 wysłana przez lwronk »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Wkurwia mnie kolejna pedalska moda na wybijanie ludziom szyb w samochodach, w których siedzą ich brzydkie głupie bachory, albo inne pchlarze.

Prawidłowa reakcja. Jeszcze powinno się odbierać dzieciaki idiotom którzy zostawiają dzieciaki w wózkach przed sklepami i jest komplet.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwia mnie kolejna pedalska moda na wybijanie ludziom szyb w samochodach, w których siedzą ich brzydkie głupie bachory, albo inne pchlarze.

Prawidłowa reakcja. Jeszcze powinno się odbierać dzieciaki idiotom którzy zostawiają dzieciaki w wózkach przed sklepami i jest komplet.

ej, ale jak jest przywiązany i z obrożą to nie widzę problemu ;)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Uważam, że to spisek szklarzy i przemysłu szybowego. A prawidłową reakcją jest but na ryj idioty, którego świerzbią łapska.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Wybili Ci szybę, ze masz taki ból dupy? Słusznie.
007

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie wybili. Po prostu nie lubię głupoty i bolszewizmu oraz jebanych cymbałów którzy tylko czekają żeby coś komuś ukraść, albo popsuć.
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2015, 16:12:32 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Gdzie jest "głupota i bolszewizm" w tym, że ktoś maltretuje zwierzęta czy nie potrafi zadbać o dziecko? Masz dzieci, że piszesz "wstrętne bachory"? Też kiedyś byłeś "wstrętnym bachorem". A z tego co piszesz dla poklasku to wnioskuję, że nadal nim jesteś.

Spoiler
007

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Chuj Ci kolego do tego kim jestem, a tym bardziej do mojej szyby. Od rozwiązywania problemów z maltretowanymi zwierzętami, albo słodkimi aniołeczkami (lepiej Ci?) jest policja, a nie społeczniacy, którzy myślą, że świat ratują. Poczekamy aż tobie jakiś głupeczek szybę zbije, bo zostawiłeś na 5 minut dziecko, albo psa w samochodzie.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
gdzie wy chodzicie, że na 5 min nie możecie ze sobą dziecka zabrać? :D
generalnie ciekawy temat. imo dziecka samego zostawiać się nie powinno.
juz huj z tym, że ktoś ową szybę wybije, ale co jeśli zrobi coś biednemu dziecku?
z psem/kotem czy inną fretką jest imo inaczej. psa możemy zostawić przypiętego do jakiegoś słupka na zewnątrz, ale ryzykujemy że jakiś debil go rozdrażni, zostanie pogryziony i kłopot. zostawić w aucie też nieludzko bo faktycznie potrafi być BARDZO gorąco.
jedyne rozwiązanie jakie widzę, to nie brać zbędnego bagażu jeśli nie potrafimy/nie mamy możliwości się nim zająć.
:)
i always go full retard

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wiesz wszystko racja - trzeba tylko kilka stron medalu widzieć i nie podniecać się debilną akcją nakręcaną przez jeszcze głupsze media. Widzisz, że pies siedzi od godziny w samochodzie i zdycha z upału? Zadzwoń po pały - dojadą delikwenta po bożemu, tylko nie zabieraj się chuju po cudzą własność pod pretekstem ratowania ludzkości. Mentalna gimbaza tylko czeka żeby komuś jakieś chujostwo zrobić i jeszcze na bohatera wyjść. No, ale to trzeba mieć trochę luźniejszy beret żeby zakumać tę prostą oczywistość.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Problem w tym, że ktoś idąc ulicą i widząc dzieciara/psa/aligatora w Dacii Logan nie ma pewności, czy ten zwierz siedzi tam minutę, dwadzieścia, 2 godziny. Albo reaguje, albo nie. Tu są te dwie strony medalu. Lepsza wybita szyba, czy ogólny mamtowdupizm? Ja jak wzywam pały do kurestwa, które mordy drze o 1 w nocy pod monopolem, to widzę ich dopiero za 30 minut, kiedy już nie ma komu jebnąć w ryj. A z dzieckiem? Wyobraź sobie, że jakaś tępa pizda zostawia dzieciątko (bo tak się obecnie do dzieci zwraca) pod marketem "na 5 minut" a tu kolejeczka, a tu koleżaneczki, a tu to, tamto, sramto, pierdziamto. I z 5 minut robi się kurwa 45 minut w temperaturze +40 stopni. A dzieciak ma np rok, półtora. Wybijać szybę - nie. Mimo wszystko nie, ponieważ może to być też ojciec który pobiegł na te jebane 5 minut po baterię do zabawki dla dziecka. Powinno się mimo wszystko dzwonić po pały i czekać przy samochodzie. Jeśli gość przyjdzie od razu - no to luz, nie ma problemu. A jeśli nie, no to Milicja będzie na miejscu i w razie wybicia szyby sporządza odpowiedni protokół. Proste. Nie idzie przewidzieć za ile przyjadą. Ważna jest społeczna interwencja. Jeśli widać, że ten pies/dzieciak praktycznie kona i się słania - szyba, jak nie - pały. I czekać.

No tak, ale zaraz będzie, że albo pedofil albo złodziej. Albo zoofil. Jebane ludzkie zaufanie. @wrobelsparrow ma rację - nie przesadzajmy, ale reagować trzeba i tak.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Prawidłowa reakcja to wybicie szyby. I nie obchodzi mnie, że ktoś ciężko odkładał na kawałek blachy.
Za głupotę się płaci. W tym wypadku szyba a zdrowie/życie człowieka a nawet psa jest bardziej cenne. A znęcanie się nad np psem w 40 stopniach to osobny paragraf. Do dwóch lat o ile mnie pamięć nie myli.

 
Chuj Ci kolego do tego kim jestem,

Słoma z butów.
007

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wolę mieć słomę w butach, niż we łbie.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ostatnio, siedząc przy biurku w pracy, coraz częściej mam wizję, jak wstaję, odchodzę od biurka z laptopem, w połowie drogi do drzwi wyjściowych rzucam go za siebie, nie patrząc do tyłu, i mówię "cześć!"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Ja bym zostawił uchylone szyby na tyle by dało się oddychać, ale by nie dało się wejść/wyjść z samochodu. Po drugie okno można wyjebać tylko gdy wszystko jest szczelnie pozamykane. Ale co ja tam wiem o życiu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Wolę mieć słomę w butach, niż we łbie.

Hmm. Jedyne co Ci zostaje to zbierać poklaski na forach za chwytliwe chamskie teksty. Mnie to nie rusza.

Wybjać szyby. Niech młotki się uczą szanować czyjeś życie.


007

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Ja bym zostawił uchylone szyby na tyle by dało się oddychać, ale by nie dało się wejść/wyjść z samochodu. Po drugie okno można wyjebać tylko gdy wszystko jest szczelnie pozamykane. Ale co ja tam wiem o życiu.

Wystarczy zbijak do szyb który jest teraz w większości noży.
No chyba że ktoś nie nosi na co dzień noża... ten sam sobie szkodzi.

Mocno popieram octobera w tym temacie. W dupie mam czyjąś własność jeśli znęca się nad zwierzętami (bo z nimi najczęściej takie akcje są). Wolę się sądzić z kimś o uszkodzenie mienia i działanie w dobrej wierze, niż patrzeć jak debil smaży własnego futrzaka bo nie miał czasu odwieźć zwierzaka do domu i wrócić do sklepu żeby zrobić zakupy.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
October - idź być bezmyślnym lemingiem gdzie indziej. Najpierw mnie obrażasz, choć gówno o mnie wiesz, bo śmiałem nazwać cudzego bachora - bachorem. Potem jakieś teksty o słomie z butów. Zapewne sam pochodzisz z Radziwiłów? A szyby sobie wybijaj w swojej Faworitce i od nieswoich dzieci, zwierząt i samochodów się odczep.

@nikt
Napisałem na początku, że wkurwia mnie MODA na wybijanie szyb, bo bachor. Nie napisałem nigdzie, że popieram ich katowanie w upale. Pewnie gdybym miał stuprocentową pewność, że w aucie siedzi coś żywego od dłuższego czasu i się męczy - sam bym szybę zbił. Ale kiedy co chwila wyją w TV i wałkują w Wyborczej ten temat, to mam niejasne przeczucie, że zachęci to mentalnych bolszewików do pochopnych akcji i nię będzie już można zostawić w środku ciętych kwiatów na 5 minut, bo october powie, że się męczą.

Czy teraz jestem wystarczająco zrozumiały?
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2015, 19:31:02 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Najpierw mnie obrażasz,

A widzisz, nazywasz lemingiem, mam słomę w głowie, jeźdże faworitką  i "chuj mi do tego".

Ja mam sobie iść gdzie indziej? Chyba ty. Przynajmniej korzystam z instrumentów 7 strunowych.

Jeżeli zauważę, że pies siedzi w 40 stopniach na słońcu zamkniety w aucie to wybiję szybę. Kropka. Również w twoim pięknym nowym aucie.
007

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Nie mam kiedy pograć na moich instrumentach siedmiostrunowych

Spoiler
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.