Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643586 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
przesłuchałem na szybko z dwa kawałki i uważam że 20 osób to sukces
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Na szybko dwa kawałki!! Oni mają chyba dwudziestominutowy z tego co pamiętam. ;D

Niektórzy w tym czasie potrafią przesłuchać całe dyskografie grind corowe.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Do szewskiej pasji doprowadzają mnie już powoli ludzie, którzy mają problem z czytaniem i rozumieniem zdań złożonych, czy w ogóle jakichkolwiek napisanych po polsku, z zawartymi w nich zwrotami "nie zamieniam się", "nie interesuje mnie" itd, i terroryzują moją skrzynkę mailową ofertami wymian coraz to bardziej budzącymi skojarzenie z natrętną sprzedażą obwoźną czajnika bezprzewodowego/kredytu bezgotówkowego/odkurzacza Rainbow/maści na hemoroidy etc. Niby można zapytać, no bo co się stanie, ale z drugiej strony skoro zawieram w ogłoszeniu treść informującą o nie zawracaniu dupy czymś, co mnie nie interesuje, to oznacza, że nie życzę sobie żeby ktoś mnie lekceważył i traktował jak głupka, przy okazji składając propozycje uwłaczające wszelkiej kulturze handlu. Za dopałkę do tego wkurwu służy fakt, że autorami tych wymiotów werbalnych są zazwyczaj jednorazowi użytkownicy sevena, którzy zakładają konto tylko po to by wysłać wiadomość z tego typu bezeceństwami, na które odpowiedź będzie wiadoma.

« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2015, 17:42:47 wysłana przez Luke »

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Paypal i "uaktualnienie" regulaminu:
Cytuj

When providing us with content or posting content (in each case for publication, whether on- or off-line) using the Services, you grant the PayPal Group a non-exclusive, worldwide, perpetual, irrevocable, royalty-free, sub-licensable (through multiple tiers) right to exercise any and all copyright, publicity, trademarks, database rights and intellectual property rights you have in the content, in any media known now or in the future. Further, to the fullest extent permitted under applicable law, you waive your moral rights and promise not to assert such rights against the PayPal Group, its sub-licensees or assignees. You represent and warrant that none of the following infringe any intellectual property right: your provision of content to us, your posting of content using the Services, and the PayPal Group’s use of such content (including of works derived from it) in connection with the Services.”

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Paypal i "uaktualnienie" regulaminu:
Cytuj

When providing us with content or posting content (in each case for publication, whether on- or off-line) using the Services, you grant the PayPal Group a non-exclusive, worldwide, perpetual, irrevocable, royalty-free, sub-licensable (through multiple tiers) right to exercise any and all copyright, publicity, trademarks, database rights and intellectual property rights you have in the content, in any media known now or in the future. Further, to the fullest extent permitted under applicable law, you waive your moral rights and promise not to assert such rights against the PayPal Group, its sub-licensees or assignees. You represent and warrant that none of the following infringe any intellectual property right: your provision of content to us, your posting of content using the Services, and the PayPal Group’s use of such content (including of works derived from it) in connection with the Services.”

Czy to w ogóle jest zgodne z prawem?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a co sprzedajesz? Nie chcesz się wymienić na coś?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
A tak po ludzku? Bo takiego bełkotu nawet jakby po Polsku był i tak nie zrozumiem.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Do szewskiej pasji doprowadzają mnie już powoli ludzie, którzy mają problem z czytaniem i rozumieniem zdań złożonych po polsku

Mi tyle wystarcza. Ale i tak zabawniejsi są ci, którzy takowych nawet nie potrafią tworzyć. ;) AA oo ee yyy nooo teeen.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Do szewskiej pasji doprowadzają mnie już powoli ludzie, którzy mają problem z czytaniem i rozumieniem zdań złożonych po polsku

Mi tyle wystarcza. Ale i tak zabawniejsi są ci, którzy takowych nawet nie potrafią tworzyć. ;) AA oo ee yyy nooo teeen.

Fixed. Jak mnie krew zalewa to mam słowotok i zapominam o takich rzeczach, ale każdy wie o co chodzi ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Do szewskiej pasji doprowadzają mnie już powoli ludzie, którzy mają problem z czytaniem i rozumieniem zdań złożonych, czy w ogóle jakichkolwiek napisanych po polsku, z zawartymi w nich zwrotami "nie zamieniam się", "nie interesuje mnie" itd, i terroryzują moją skrzynkę mailową ofertami wymian coraz to bardziej budzącymi skojarzenie z natrętną sprzedażą obwoźną czajnika bezprzewodowego/kredytu bezgotówkowego/odkurzacza Rainbow/maści na hemoroidy etc. Niby można zapytać, no bo co się stanie, ale z drugiej strony skoro zawieram w ogłoszeniu treść informującą o nie zawracaniu dupy czymś, co mnie interesuje, to oznacza, że nie życzę sobie żeby ktoś mnie lekceważył i traktował jak głupka, przy okazji składając propozycje uwłaczające wszelkiej kulturze handlu. Za dopałkę do tego wkurwu służy fakt, że autorami tych wymiotów werbalnych są zazwyczaj jednorazowi użytkownicy sevena, którzy zakładają konto tylko po to by wysłać wiadomość z tego typu bezeceństwami, na które odpowiedź będzie wiadoma.

Na ale jeśli nie życzysz sobie by zawracali Ci głowę czymś co Ciebie interesuje to zawracaja tym co Ciebie nie interesuje, wolny rynek panie :P
A najprościej jest usuwać to co Ciebie nie interesuje a na debili szkoda zwyczajnie czasu i zdrowia, naucz sie tego to pożyteczna umiejętność ;) Gdy ktoś przychodzi di Ciebie pożyczyć kasę to nagle przerzuca na Ciebie swój problem, nie pozwól na to.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Na ale jeśli nie życzysz sobie by zawracali Ci głowę czymś co Ciebie interesuje to zawracaja tym co Ciebie nie interesuje, wolny rynek panie :P
A najprościej jest usuwać to co Ciebie nie interesuje a na debili szkoda zwyczajnie czasu i zdrowia, naucz sie tego to pożyteczna umiejętność ;) Gdy ktoś przychodzi di Ciebie pożyczyć kasę to nagle przerzuca na Ciebie swój problem, nie pozwól na to.

@commelina, wiem, zupełnie by to po mnie spływało gdyby nie to że mam już taki kulturalny zwyczaj żeby odpisać i odmówić złożonej propozycji wraz z uzasadnieniem, z tym że przeważnie kończy się to dalszym ciągnięciem dyskusji przez zainteresowanego, a dwa razy zignorowane moje stanowcze "nie" to już powoduje lekkie zgrzytanie zębów. Wnerwia mnie takie podejście po prostu, taki lekki brak poszanowania woli  ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Albowiem zatem Twoja kultura w tych przypadkach jest przerostem formy nad treścią i jak mawiał klasyk "Khamstwo trzeba zwalczać khamstwem"

No wiem, nie jest łatwo ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Luke ja dopasowuję zawsze komunikat, do formy w jakiej zwrócono się do mnie. 99% ludzi pytających o coś to debile, którym żal czasu na poprawne sformułowanie zdania. Proste "nie jestem zainteresowany", "nie, dzięki" lub "spierdalaj" ;) zawsze załatwia sprawę. W przypadku tego jednego procenta, potrafię trysnąć takim entuzjazmem, że oto odezwał się do mnie człek kulturalny i światowy, że odchodzą zadowoleni i nie trują dupy.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Niestety, tak już mam że próbuję być ponad tym wszystkim i zachować spokój i kulturę w takiej sytuacji, co potem wywołuje u mnie skrajną łatwowkurwialność  :devil: Bycie lepszym w tej kwestii jak widać nie oznacza łatwiej  :P

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Źle kalibrujesz skurwometr. Przyjdzie z wiekiem zapewne ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Wybory mnie wkurwiają
Odpaliłem listę kandydatów. Wyjebałem tych którzy byli ostatnio w sejmie/senacie. Zostało 5 kandydatów. Jak wykreślę Kukiza i Mikke którzy się między sobą przepychają o władzę której nie mają to zostaje mi 3 kandydatów z czego 2 reprezentuje poglądy (wyłączając politykę podatkową i międzynarodową) której nie akceptuję a o jednym z kandydatów nic nie wiem. KURWA. jak wybierać swoją przyszłość :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
To brzmi jakby wyszedł Ci Tanajno ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KaradoAKHE99fHqkXLcYCkwKakR-ihqUv9ygKU4GQG0/htmlview?sle=true#gid=0

Mi, posługując się tą (lakoniczną, aczkolwiek solidną) tabeleczką, wyszedł Palikot :D :D :D Więc chyba faktycznie jest źle z tymi wyborami

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
To brzmi jakby wyszedł Ci Tanajno ;)

Nie bardzo. Jak pisałem zostało 5. Mikke, Kukiz, Braun, Wilk, Kowalski. Kukiz z Mikke się żrą zamiast wspierać. Braun z Kowalskim mieszają religię w politykę a Wilk jest świetnym prawnikiem i ekonomistą ale prywatnie nic o nim nie wiem.

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
...wyszedł Palikot

Jak usłyszałem jego główne postulaty w debacie to życzę mu sukcesów ale na emigracji bo to o czym on pierdoli nawet nie stoi w pobliżu problemów ludzi którzy zostali w kraju.

Serio in vitro i związki partnerskie są tematem numer 1 w kampanii wyborczej a nie wyludnienie, podatki, starzenie się społeczeństwa i wspieranie patologii przez rząd?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nie, no - tabelka, nie debata. :D
Wilk mi się wydaje najbardziej zrównoważony, choć to kompletnie nie moja bajka światopoglądowo. Koleś skończył bodajże prawo na UW i ekonomię na SGH, jeśli chodzi o przygotowanie merytoryczne, wypada praktycznie najlepiej z całej tej kompanyi. Ja generalnie zamierzam oddać pusty głos, jebać taki wybór "mniejszego zła" w tych wyborach. Takiej zgrai przeciętniactwa wymiesznej z oszołomstwem i brakiem profesjonalizmu jeszcze chyba dotąd nie było. Wszystko to polane tak denną i pozbawioną argumentów kampanią wyborczą, że chce się rzygać na sam widok tej maszkary.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Wilka poglądy na temat polonijnych okręgów wyborczych zaburzają moje feng shui
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Osobiście od dłuższego czasu zastanawiam się nad sensownością utrzymywania jakichkolwiek wyborów przez Polonię.
Jakiż sens jest by Ci którzy stąd wyjechali, bo nie chcieli tutaj zyc, wybierali dla mnie. Rozumiem ze sytuacja zyciowa i takie tam, ale zostawili to za sobą i nie oceniam ani nie komentuje, może nawet momentami zazdroszczę odwagi.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Osobiście od dłuższego czasu zastanawiam się nad sensownością utrzymywania jakichkolwiek wyborów

Tutaj powinna być kropka.
007

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen