Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677849 razy)

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Dlatego chodzi się bojówkach rozmiar większych, a nie kurwa jakieś pedalskie dżinsy i koszula w kratę... ;)


O tak, bo bojówki takie męskie, i ponadczasowe, i w ogóle!

:facepalm:

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dzisiaj wracając do domu samochodem dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła.

:facepalm:

Polska jenzyk, trudna jenzyk
Cytuj
Dzisiaj, wracając do domu samochodem, dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła.
srsly? ::)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dlatego chodzi się w bojówkach rozmiar większych, a nie kurwa jakieś pedalskie dżinsy i koszula w kratę... ;)


O tak, bo bojówki takie męskie, i ponadczasowe, i w ogóle!

:facepalm:

Męskie? oczywiście
Ponadczasowe? jak najbardziej
W ogóle? zapewne

Srsly ja wygodniejszych spodni nie widziałem jeszcze. A jakie praktyczne. Ty do rurek schowasz, a może nawet nie, telefon i klucze. W bojówki natomiast pół monopolowego do tego.

Spoiler

@gizmi7 ja u siebie w miejscowości w "blaszaku" za 70zł kupuję. Chodzę w nich pół roku... potem już się kieszenie dziurawią i taki materiał zciuchany się robi. Kupiłem ze 3 lata temu w reichu takie lepsiejsze za 60 ojro. Chodziłbym do dzisiaj gdyby nie to że przedobrzyłem z robieniem masy i wyskoczył mi Janusz ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwi, 2015, 16:41:22 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dzisiaj wracając do domu samochodem dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła.

:facepalm:

Polska jenzyk, trudna jenzyk
Cytuj
Dzisiaj, wracając do domu samochodem, dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła.
srsly? ::)

 Nie po przecinki chodzi. Czynności wyrażone imiesłowem i orzeczeniem w jednym zdaniu powinna wykonywać ta sama osoba. A tak napisałeś, że to lafiryndy wracały do domu samochodem.  Po przeredagowaniu szyku zdania z zachowaniem sensu, a raczej jego braku, jest to lepiej widoczne: "Dzisiaj dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła wracając do domu samochodem." 

 
 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jakby co to ja zrozumiałem że wracałeś do domu samochodem dwa razy w ciągu dziesięciu minut... wait...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

"wracając do domu samochodem" to równoważnik zdania.

Może i jestem jakiś przygłupi ale za chuja nie widzę tych waszych interpretacji pokroju "to lafiryndy wracały samochodem" lub "dwa razy wracałem w ciagu 10 minut" ;D
Zresztą, niech wam będzie, cóż mi po tym :D
« Ostatnia zmiana: 12 Kwi, 2015, 17:35:29 wysłana przez blendamed »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@Amal_68 - bojówki męskie? No chyba 1. jak się ma 15 lat (wtedy sam miałem na nie fazę :P ) 2. słuchamy / gramy / należymy do COBHC (google jak ktoś nie kojarzy :headbang: ). Niemniej przyznaję, bojówki/skejty są wygodne i praktyczne fhui. I trochę ;) Zresztą sam jedne mam...

...tzn. skejty, bo bojówek chyba bym już nie zdzierżył ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
bojówki męskie? No chyba 1. jak się ma 15 lat (wtedy sam miałem na nie fazę :P ) 2. słuchamy / gramy / należymy do COBHC

No lol
B ( o ) ( o ) B S

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Amal_68 - bojówki męskie? No chyba 1. jak się ma 15 lat (wtedy sam miałem na nie fazę :P ) 2. słuchamy / gramy / należymy do COBHC (google jak ktoś nie kojarzy :headbang: ). Niemniej przyznaję, bojówki/skejty są wygodne i praktyczne fhui. I trochę ;) Zresztą sam jedne mam...

...tzn. skejty, bo bojówek chyba bym już nie zdzierżył ;D

Powiedz panom żołnierzom że są niemęscy :D

Skejty - masz na myśli te spodnie co się w nich wygląda jakby ktoś pampersa przestrzelił ?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Chętnie usłyszę jakie inne spodnie, oprócz M65, produkowane obecnie wytrzymują >10 lat.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@g-zs - ja wiem, że są tacy, którzy nawet w towarzystwie paradują w piżamie (dla niepoznaki nazwanej dresem :P ) ale są jednak jakieś granice...



...albo nie... :D

@Amal_68  - żołnierze w bojówkach wyglądają.... Bojowo ;) Męskie to były mundury oficerskie IIRP czy III rzeszy, ale na pewno nie dzisiejsze bojówki. Zresztą my tak na serio o modzie dyskutujemy? ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwi, 2015, 18:13:27 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Zresztą my tak na serio o modzie dyskutujemy? ;)
Nie, tylko niektórym pojechano po męskości ;D
Spoiler

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Normalne dopasowane spodnie a nie bojówki czy jajognioty.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@MrJ w sumie racja... Jest tylko jeden sposób żeby zakończyć tę waść:
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
@g-zs - ja wiem, że są tacy, którzy nawet w towarzystwie paradują w piżamie (dla niepoznaki nazwanej dresem :P ) ale są jednak jakieś granice...

Wobec tego nie wiem do której grupy się zaliczyć. Bo 15 lat nie mam (tylko 2x tyle), COBHC nie jestem, na codzień chodzę w bojówkach do pracy a pracuję na stanowisku kierowniczym (ale pewnie nazwałbys mnie "kierowniczkiem" ;) )
B ( o ) ( o ) B S

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Chętnie usłyszę jakie inne spodnie, oprócz M65, produkowane obecnie wytrzymują >10 lat.
Też mam takie już kilka lat  , bawełna zmieszana z nylonem jak pasy bezpieczeństwa , nawet przeciąć tego się nie da .

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
@Amal_68 - bojówki męskie? No chyba 1. jak się ma 15 lat (wtedy sam miałem na nie fazę :P ) 2. słuchamy / gramy / należymy do COBHC (google jak ktoś nie kojarzy :headbang: ). Niemniej przyznaję, bojówki/skejty są wygodne i praktyczne fhui. I trochę ;) Zresztą sam jedne mam...

...tzn. skejty, bo bojówek chyba bym już nie zdzierżył ;D
Serio przywiązujesz wagę do takich rzeczy. Jeszcze w przypadku spodni, które wyglądają bardzo zwyczajnie.

1. Bojówki są spodniami.
2. Są wygodne.
3. Mają dużo pojemnych kieszeni, dzięki czemu ułatwiają życie. Do tych kolanowych się zmieści porządna buła (nie trzeba za każdym razem wyciągać, żeby zrobić dwa gryzy), albo nawet i książka (odpowiedniego formatu).

I co więcej ma tak naprawdę znaczenie? Teraz wszyscy przejmują się byciem poważnymi ludźmi, dobrymi ludźmi, porządnymi ludźmi, przykładnymi ludźmi, normalnymi ludźmi - rzeczami zupełnie nieistotnymi.

Jakieś półtorej roku temu jeden z naszych wykładowców został zapytany, czy wymaga stroju galowego na egzaminie. Zareagował wyjątkową wesołością i odpowiedział, że on w stroju galowym, to chodził tylko na egzamin z wojska. Sam wielokrotnie na egzaminy w bojówkach przychodziłem i nawet najwięksi formaliści nie byli tym w żaden sposób zrażeni, a na same wyniki egzaminów też to nie wpływało. I nie, to nie były tylko dobre wyniki.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@g-zs - ja wiem, że są tacy, którzy nawet w towarzystwie paradują w piżamie (dla niepoznaki nazwanej dresem :P ) ale są jednak jakieś granice...

Spadówa, dresiki są fajne :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
@MrJ w sumie racja... Jest tylko jeden sposób żeby zakończyć tę waść:
Spoiler

WAŚĆ

WAŚĆ

WAŚĆ

WAŚĆ

Kończ waść, wstydu oszczędź XD.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Jak ju padło m65.
Jakiej firmy kupujecie?

Mam w domu 2 pary Surplusa Airborne. I o ile są mega wygodne i materiał bardzo przyjemny. To wykonanie mocno siada. Tu nikta, tam guzik odpadnie itd. W sumie od spodni za 130zł by można wymagać minimalnie więcej.

A co do jeansów to również bardzo nie lubię. Zostałem zmuszony ostatnio do zakupu dwóch par przez Żonę ("żeby wyglądać jak człowiek") i nie noszę :P
007

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Nie no kurwa kocham te forum ból dupy i kłótnia na dwie strony bo Ci się kurwa przywidziało do chujowego sklepu leźć po spodnie :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@MrJ w sumie racja... Jest tylko jeden sposób żeby zakończyć tę waść:
Spoiler

WAŚĆ

WAŚĆ

WAŚĆ

WAŚĆ

Kończ waść, wstydu oszczędź XD.

Panie... ja kończyłem podstawówkę, nie język polski  ^^

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Apropo jeansów to przypomniał mi się reportaż z ZDF. O jest



przewińcie do 9:30

- 8 lasek w ślepym teście kupiłoby jeansy z H&M a tylko 3 Levi's.

Prawda jest taka, że nawet te drogie jeansy są trzepane teraz w Bangladeszu za miskę ryżu. Dosłownie.
007

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Spoiler

Liczyłem na lepszą ripostę, 2/10, smuteczek :C.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Każdemu spodnie, jakie kto lubi. Serio. Bo zapowiada się kolejny duel lampa vs. cyfra i które rozwiązanie jest bardziej heteronormatywne. Niestety, jeśli ktoś jest ektomorfikiem, lepiej wyglądać jak "pedał w slimach" niż "menel w za dużych bojówkach", takie jest moje zdanie. Ale już długo poluję, bo jeśli chodzi o wygodę i funkcjonalność, jak najbardziej wygrywają.
@Amal_68 No... pół roku mi nie robi. W dżinsach łażę po parę lat i tego oczekuję od większości ciuchów. Lepiej kupić raz a porządnie niż co jakiś czas zmieniać.