Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678022 razy)

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Grypa- od czwartku jestem kompletnie rozjebany.  :-\

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wkurwia mnie, ze nie mam z kim grac. Od paru lat sie oglaszam gdzie tylko moge no i ni chuja. Wokalisty znalezc nie moge, bo nie mam pelnego skladu (a i ze skladem jest klopot), skladu znalezc nie moge, bo nie mam wokalu. A muza gotowa, jest gdzie grac koncerty, nawet moze i daloby sie live on radio zrobic itd. No wszystko prawie ogarniete od strony logistycznej i nic, ech...

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Zamówiłem Shortboard MKII do Poda - dziś okazało się, że już wcześniej został zarezerwowany. W międzyczasie poznikało wszystko co było w sklepach i na allegro, ludzie rzucili się jak na kawę za komuny. Nie ma nawet w Thomannie. Fuksem znalazłem ostatnie miejsce gdzie jeszcze były 2 sztuki. Po szybkim telefonie dowiedziałem się, że jedna już poszła. Zamówiłem. Prawie 2 i pół stówy drożej niż w poprzednim miejscu...   >:( A jeszcze dziś w południe widziałem na allegro używkę w idealnym stanie i zastanawiałem się, czy jej nie łyknąć  :evil:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Dziś rano przypadkiem zauważyłem pierwszy mini-odprysk na moim Skerve
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2015, 23:00:47 wysłana przez gizmi7 »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Dziś rano przypadkiem zauważyłem pierwszy mini-odprysk na moim Skerve


Mieczysław Fogg kiedyś o tym śpiewał .
https://youtu.be/Q0M2ti_sc0I?t=44s

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Reklamuj! :D
Gdzieś pewnie nią wcześniej uderzyłem i nie zauważyłem. Boli tym bardziej
"Pierwszy siwy włos" to baaaardzo adekwatne porównanie. :( :( :(

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
brakuje mi słów żeby wyrazić to co się dzieje na mojej uczelni, jak się jutro nie napiję melisy to coś czuję, że dojdzie do rękoczynów  :facepalm:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
brakuje mi słów żeby wyrazić to co się dzieje na mojej uczelni, jak się jutro nie napiję melisy to coś czuję, że dojdzie do rękoczynów  :facepalm:

Tyle lasek i żadna nie chce?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline jaccqu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Zamówienie w guitarcenter.
wpierw tydzień szukają wpłaty u siebie na koncie po to, żeby wysłać mi sprzęt nie dość, że z otwartym opakowaniem to wybrakowany i noszący faktyczne ślady użytkowania... Brałem również u nich gitarę powystawową (mieli na koniec marca wyprzedaż). Po upewnieniu się mailem, że widoczne pęknięcia to tylko lakier, nic w drewnie gitara przychodzi... z pęknięciami pudła. Dwa kartony, futerał, jeszcze rozumiem żeby miejsce pęknięcia było na styku z kartonem zewnętrznym, ale nie, wewnętrzny "kończył" się dobre 20cm wcześniej więc nie ma chuja żeby to powstało w transporcie. Jestem wkurwiony.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Brak kontaktu ze sprzedającym. Wziął hajs, przesyłki brak, telefonu nie odbiera, mejli nie czyta, ALE NA ALLEGRO SIĘ KURWA LOGUJE. Jeżeli w poniedziałek rano nie zobaczę paczuszki u mnie, to ostatni telefon, mejl i nie wiem, kasę będę starał się odzyskać. Pół bidy, jakby z gościem był kontakt, ale jest zero. Wkurwia mnie to niemiłosiernie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Brak kontaktu ze sprzedającym. Wziął hajs, przesyłki brak, telefonu nie odbiera, mejli nie czyta, ALE NA ALLEGRO SIĘ KURWA LOGUJE. Jeżeli w poniedziałek rano nie zobaczę paczuszki u mnie, to ostatni telefon, mejl i nie wiem, kasę będę starał się odzyskać. Pół bidy, jakby z gościem był kontakt, ale jest zero. Wkurwia mnie to niemiłosiernie.

Jeśli płaciłeś przez allegro to masz program ochrony kupujących i to może pomóc :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
"Właśnie wróciłem z Berlina, dopiero teraz mogłem odpisać, przesyłkę zostawiłem dziewczynie"

Czyli albo ojebała sprawę, albo zamiast priorytetem jak chciałem poszło ekonomikiem. Albo w chuja leci i sam zapomniał, bo mimo wizyty w Berlinie (lol) to na allegro się logował. Kurwa.

Płaciłem przelewem poza PayU, bo nie chciałem wysyłki kurierskiej, która była w aukcji. Nie dlatego, żem żyd, tylko nie miałem ochoty na kuriera czatować i wolałem awizo i żebym sobie na poczcie spokojnie to odebrał.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Pół bidy, jakby z gościem był kontakt, ale jest zero. Wkurwia mnie to niemiłosiernie.

Ja miałem kontakt a i tak mnie wyjebał. Prokuratura umorzyła sprawę.

Posty połączone: 11 Kwi, 2015, 14:11:33
"Właśnie wróciłem z Berlina, dopiero teraz mogłem odpisać, przesyłkę zostawiłem dziewczynie"

A ja zapomniałem portfela z mojego drugiego domu w Hiszpanii i znów muszę jechać. A dopiero umyłem Bugatti. Kurwa! ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Kwi, 2015, 14:11:33 wysłana przez bandit112 »

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dzisiaj wracając do domu samochodem dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła. Jedna przebiegała przez dwupasmówkę a druga wyleciała zza zaparkowanej ciężarówki. Serce rzecz jasna pod gardłem no ale kurwa jak nasrane trzeba mieć w bani by się truchcikiem ładować na dwupasmówkę lub wyskakiwać na ulicę zza ciężarówki. Najlepsze, że ta druga miała bagatela 15-20m do przejścia :facepalm:

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nie ma normalnych spodni. Wczoraj zszedłem dwie duże galerie handlowe, masa sklepów, brak spodni dla mnie. Jestem facetem z dość dużymi nogami, nie grube, po prostu mam więcej mięśni na nogach jak miał Arni w Conanie na całym sobie. Same spodnie typu "slim" które mi przez łydę nie przejdą :/ no ludzie, bez jaj! Nie każdy ma bocianie nóżki i wygląda jak 15 letni chłopaczek.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja to miałem dzisiaj. Pół godziny przymiarek i większość zatrzymuje się na łydkach... A nawet jak przejdą to i tak jest efekt <ULTRAGAYYYY> :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Spokojnie panowie, na mnie slimy wchodzą. Gorzej, z rozmiarówką. Mam 192 cm wzrostu i jestem stosunkowo szczupły. A wszędzie są spodnie:

a) na wysokiego grubasa
b) na szczupłego konusa

Więc w sumie fakt, też mię to wkurwia.

A pan podróżnik po Berlinie znowu nie daje znaku życia. Ja jebie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja jestem grubym konusem i też nie mam lekko ze spodniami. A jak już kupię jakieś, to po pół roku pękają mi w kroku.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Spokojnie panowie, na mnie slimy wchodzą. Gorzej, z rozmiarówką. Mam 192 cm wzrostu i jestem stosunkowo szczupły. A wszędzie są spodnie:

a) na wysokiego grubasa
b) na szczupłego konusa

Więc w sumie fakt, też mię to wkurwia.

A pan podróżnik po Berlinie znowu nie daje znaku życia. Ja jebie.

+100, na ironię - dobre spodnie dostanę u siebie w mieście tylko w "dobrych lumpeksach" albo outletach. Zawsze można iść do jakiegoś Levi'sa, gdzie mają duży wybór rozmiarówek, ale kto w dzisiejszych czasach daje 350 zł na parę dżinsów, które nie są lepsze od nowych Hilfigerów z metkami kupionych w lumpie za 70...?

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dlatego chodzi się bojówkach rozmiar większych, a nie kurwa jakieś pedalskie dżinsy i koszula w kratę... ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Dlatego chodzi się bojówkach rozmiar większych, a nie kurwa jakieś pedalskie dżinsy i koszula w kratę... ;)
Fak ju
Spoiler

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Bo spodnie (zresztą nie tylko spodnie, ale tego się trzymajmy) kupisz bez problemu. Jak masz 1. +300 zeta na markowe gdzie dobierzesz każdy rozmiar, krój i kolor, 2. chodzisz w skejt-stajl czy inne w/w bojówki-stajl. "Normalne" dżinsy - albo rureczki dla 15-latków z nogami jak moje ręce :P albo krój typu "worek dla brzuchacza 40+lat". Aha i jeszcze materiałówki w kolorze spranego gówna :D Cokolwiek co wychodzi poza te schematy trafia się od wielkiego dzwonu.

A damskie? Pińcet kolorów, rozmiarów, wzorów, fasonów, materiałów, wszystko do wyboru do koloru, od patyczaków po wieloryby ;D Równouprawnienie kurwa ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dzisiaj wracając do domu samochodem dwa razy w ciągu 10 minut jakieś lafiryndy wtargnęły mi pod koła.

:facepalm:

Polska jenzyk, trudna jenzyk
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!