Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677011 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Popierdol oznaczenie zasilacza do switcha na zamówieniu...


...30dni oczekiwania i 2000zł w plecy

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Devin dżęcił? czy może Szajning się nawróciło? :P
Baciu dżęcił i robił jakieś dziwne manewry między mną a Pattini ;) Ale w tym wieku to już jest wybaczalne :D
WAT
Spoiler
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
To była akcja "teee tam Misha jest!" "A TU JEST DEVIN NA SCENIE!!!!!". Przesz mówiłem że ja tam jadę na DTB a nie na periperi ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Wkurwia mnie MOPS, ich bezduszność urzędnicza, zwykła złośliwość i biurokratyzm, ich "papierologia" w której czynnik ludzki odgrywa zerowe znaczenie. Dzięki temu gronu mądrości polskiej po raz kolejny moje CV poleciało do kosza a ja mogę sobie szukać wiatru w polu, a nie pracy. Bo przecież dla nich czynniki "choroba nieuleczalna" "powoduje znaczące obniżenie zdolności do pracy fizycznej" to puste frazesy.

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Wkurwia mnie, że zamawiam struny z neta, które mam pod nosem. Nawet pojedyncze. 0.72 EB. Oczywiście z niewiedzy. I wkurwiają mnie ludzie pytający o cenę minimalną aukcji. "bo ja nie wiem, czy się aukcją w ogóle interesować". Kurwa.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Wiesz, ja chyba nigdy nie zrozumiem idei "ceny minimalnej". Chcę dostać za towar minimum (na przykład) tysiaka, to zaczynam aukcję od tysiaka. A nie od złotówki a potem dwadzieścia i tak nieważnych (bo nie przekraczających minimum) ofert i oczywiście pińcet pytań "ile minimalna". I tak zwykle od ludzi którzy zapłaciliby połowę tego.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
I jeszcze do tego ludzie podbijajacy cene na towar, mimo ze do konca aukcji jeszcze 20 dni, to nie, musza nabijac 'bidy'.


A wkurwia mnie, ze nie moge osiagnac sensownego brzmienia. Nozeszkurwajapierdo le, czy nie ma jakiejs jednej kurwa wtyki, gdzie moge sobie fajne brzmienie gitary zrobic? Ale nie pedalskie djentowe skompresowane, siarzace (koniecznie wszedzie kurwa te jebane zielone gowno musza wpychac przed wzmak) tylko kurna takie bardziej gruzowate (czy jak sie to nazywa).

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
A wkurwia mnie, ze nie moge osiagnac sensownego brzmienia. Nozeszkurwajapierdo le, czy nie ma jakiejs jednej kurwa wtyki, gdzie moge sobie fajne brzmienie gitary zrobic? Ale nie pedalskie djentowe skompresowane, siarzace (koniecznie wszedzie kurwa te jebane zielone gowno musza wpychac przed wzmak) tylko kurna takie bardziej gruzowate (czy jak sie to nazywa).
Może Juicy77? 8)

Mnie zawsze na takie rzeczy pomaga filtr grzebieniowy albo trzy. :) Gruzu nie dodaje, ale ucina siarkę.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
tylko kurna takie bardziej gruzowate (czy jak sie to nazywa).

Mesa?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No, tylko ze te wszystkie symulacje mesy brzmia jakos dziwnie, brzmienia jak na przyklad w Korn za chuja nie idzie ukrecic (albo ja nie umiem ale tez i nie slyszalem nawet 1 nagrania z podobnymi gitarami z amp simow).

Posty połączone: 24 Mar, 2015, 00:46:21
Może Juicy77? 8)

Mnie zawsze na takie rzeczy pomaga filtr grzebieniowy albo trzy. :) Gruzu nie dodaje, ale ucina siarkę.

Juicy nie bangla na Mac. Filtr grzebieniowy? A po ludzku (czyli angielsku, jak 99% muzycznego softu/sprzetu) to jak to sie nazywa?
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2015, 00:46:21 wysłana przez Mat »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Juicy nie bangla na Mac.
Okej, tego się nie spodziewałem. :o

Filtr grzebieniowy? A po ludzku (czyli angielsku, jak 99% muzycznego softu/sprzetu) to jak to sie nazywa?
Comb Filter. Ewentualnie może być delay pod warunkiem, że możesz w nim ustawić opóźnienie na około 1ms, feedback na zero i odwróconą fazę echa.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Mat badałeś EZ mix? Z packiem Metal Gods czy jakoś tak? Mi tam się zajebiście ampy podobają. Pouliny badałeś?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
@Tadeo pierwszo o takim slysze ale pobawie sie.

@Amal_68 EzMix nie probowalem. Pouliny wszystkie oczywiscie, jednak jedynie Lextac charakterem jest zblizony do tego, co chce. Tyle ze szumi jak cholera. Te ampsimy sa nawet i OK przy riffach ale jak grac cos troche wolniej, czy akordy to jakos juz gorzej. Do Djentow OK ale ja djentow nie gram.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ano szumi. Ale się zastanawiam czy to nie wina interfejsu.

WKURWIŁEM SIĘ!
Bo wczoraj robili dziary za darmo a ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem :(

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ano szumi. Ale się zastanawiam czy to nie wina interfejsu.

WKURWIŁEM SIĘ!
Bo wczoraj robili dziary za darmo a ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem :(

Spoiler

żółtaczka typu C gratis ? :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Niby oczywista rzecz ale mnie wkurwia że mi się przetwornik z gitarą nie dogaduje a co za tym idzie gitara ze wzmakiem
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ano szumi. Ale się zastanawiam czy to nie wina interfejsu.

WKURWIŁEM SIĘ!
Bo wczoraj robili dziary za darmo a ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem :(

Spoiler

żółtaczka typu C gratis ? :D

Oraz duże prawdopodobieństwo wydziarania skorpiona podobnego do krowy. Albo na odwrót ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Wiesz, ja chyba nigdy nie zrozumiem idei "ceny minimalnej". Chcę dostać za towar minimum (na przykład) tysiaka, to zaczynam aukcję od tysiaka. A nie od złotówki a potem dwadzieścia i tak nieważnych (bo nie przekraczających minimum) ofert i oczywiście pińcet pytań "ile minimalna". I tak zwykle od ludzi którzy zapłaciliby połowę tego.

No tak, ale taką licytację robisz itemu, który wiesz jaką ma tam mniej więcej wartość. Czeskie Epi, japoński Jacek. Ale inna rzeczą jest to, jak wystawiam przedmiot za który nie wiem ile mogę dostać. 100, 150, 200? Daje od 1 zł, ustawiam moje założone minimum, a rynek weryfikuje. Jak cena osiągnie 80% ceny minimalnej np no to wówczas odzywam się do gościa i rozpatruję ofertę. Tu nie ma lepszego i gorszego wyjścia. Są dwa. Albo od 1 zł i cena minimalna, albo licytacja od minimalnej. Ja wybrałem tę pierwszą. W taki sposób zwrócił mi się całkowicie koszt rozbitego Samsunga S4 mini, którego cena ostateczna przekroczyła dwukrotnie cenę minimalną ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ano szumi. Ale się zastanawiam czy to nie wina interfejsu.

WKURWIŁEM SIĘ!
Bo wczoraj robili dziary za darmo a ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem :(

Spoiler

żółtaczka typu C gratis ? :D

Oraz duże prawdopodobieństwo wydziarania skorpiona podobnego do krowy. Albo na odwrót ;)

ha ha, dokladnie @Leon to mi przypomina fragment z jednego odcinka Family Guy:

Cytuj
Koleś lezy na stole i czeka, wchodzi dziar men:

dziar men : ok to co bys chcial miec wytatuowane na udzie?
Kolo : chce czache
dziar men: ok, ja moge CI wytatuowac Kermita z Muppetow. Co powiesz na ładnego Kermita z Muppetow ?
Kolo: nie, nie, ja chce czache
dziar men: ok, wiec wytatuuje Ci Kermita z Muppetow w takim razie...

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Leon  @escape_artist

Junior ink obchodziło wczoraj 10 urodziny i robili dziary za darmo. Wymogiem była właśnie czacha. Wszelkiego rodzaju. Oczywiście niewielkie te tatuaże. Wydaje mi się że znają się na robocie. To nie Roter ;)

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@Leon  @escape_artist

Junior ink obchodziło wczoraj 10 urodziny i robili dziary za darmo. Wymogiem była właśnie czacha. Wszelkiego rodzaju. Oczywiście niewielkie te tatuaże. Wydaje mi się że znają się na robocie. To nie Roter ;)

Spoiler

no no, już już, oj tam oj tam, za 10 lat bedzie znowu promocja :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kupiłem sobie fajną koszulę w tamtym roku, niestety trochę mi brzuszek spuchł od tego czasu i do owej koszuli już nie wejdę :(
i always go full retard

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
kupiłem sobie fajną koszulę w tamtym roku, niestety trochę mi brzuszek spuchł od tego czasu i do owej koszuli już nie wejdę :(

To wszystko przez te Twoje kiełki
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
kupiłem sobie fajną koszulę w tamtym roku, niestety trochę mi brzuszek spuchł od tego czasu i do owej koszuli już nie wejdę :(

kreatyna + brzuszki? znam to :<
Jazz, Lounge, Downtempo

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.

Wkurwia mnie, że nie mogę go złożyć. Już nawet pipiak jest polutowany. Nie mam pasujących śrubek do pipaka. Sprężynek w chuj. Śrubek też mam kilka. ŻADNA nie pasuje. Castorama/Obi/Praktiker daleko, nie mam kiedy jechać. Śrubki z GuitarProject chuj wie kiedy przyjdą. Jestem przegrywem.  :facepalm: Gapi się na mnie i mnie wkurwia.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.