Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643589 razy)

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Myślę, że chodzi raczej o to, by zmniejszyć ewentualny szok delikwentów, którzy w razie inwazji trafią do wojska - wiesz, huk wystrzałów, dyscyplina itp.

Łał, naprawdę nasz rząd jest taki dla nas łaskawy, że chce nas tylko przyzwyczaić do skutków ewentualnego współwojowania na Ukrainie ze strasznym Putinem? :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Mnie nie, ja tam zaliczyłem zajęcia na strzelnicy dawno temu, ale podejrzewam, że niejednemu obywatelowi to przeszkolenie pozwoli rzucić we wroga wspomniany granat zamiast zawleczki ;) (gdy zajdzie taka potrzeba rzecz jasna).

Od polskiego wojska to możesz co najwyżej w czasie walki dostać taki sam drewniany, bo uzbrojenia to my nie mamy.

A tak bardziej serio - tak jak pisał commelina - nie widzę związku między przeszkoleniem wojskowym, a wchodzeniem w dupę Ukrainie.

A ja widzę, bezpośrednie. Najpierw władza kozaczy a potem wysyła szaraków na szkolenia bo się obsrali że jednak coś im może grozić.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Najpierw władza kozaczy a potem wysyła szaraków na szkolenia bo się obsrali że jednak coś im może grozić.

Trochę nie w temacie jestem. Kiedy to ma się odbyć? Kto konkretnie ma tam iść? I co w razie gdy nie wyrazi zgody?

Ostatnie pytanie do pani Kopacz. Kto za to zapłaci? :)
007

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Najpierw władza kozaczy a potem wysyła szaraków na szkolenia bo się obsrali że jednak coś im może grozić.

Trochę nie w temacie jestem. Kiedy to ma się odbyć? Kto konkretnie ma tam iść? I co w razie gdy nie wyrazi zgody?

Ostatnie pytanie do pani Kopacz. Kto za to zapłaci? :)

generalnie to nikt nie musi, już wymyślili rozwiązanie:
Cytuj
A ja powiem inaczej:
Jesteś facetem a nie chcesz do woja?
Powiedz, że kulturowo czujesz się kobietą, i niestety nie jesteś w stanie podporządkować się ciemnogrodzkiemu wytworowi patriarchalnego społeczeństwa, jakim jest powoływanie przedstawicieli wyłącznie jednej płci (a ta jest przecież kontekstem kulturowym, nabywanym wskutek i podczas procesów wychowawczych, a nie biologicznym uwarunkowaniem) na ćwiczenia wojskowe. Podlej to wszystko sosem widma pełzającego fashysmu, i powołaj się na postemp.
Powinno zadziałać.
Dżender panie.

a tak bardziej serio to będę odpowiadał po kolei:
1. Nie wiadomo
2. Na razie tylko każdy kto już ma za sobą służbę czynną, a docelowo każdy rezerwista
3. Więzienie

i w imieniu Kopacz:
4. Ja, Ty i reszta podatników
« Ostatnia zmiana: 12 Mar, 2015, 21:06:14 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Ilu z Was było w wojsku ?
Ja mam zakaz. nawet w czasie wojny
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
  Jak teraz ludziom wytłumaczyć kto bohater ? a kto wróg i zdrajca ? skoro Jaruzela pochowaliśmy między generałem Nilem a rotmistrzem Pileckim . Władza się skompromitowała .
« Ostatnia zmiana: 12 Mar, 2015, 22:19:24 wysłana przez Algiz »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ilu z Was było w wojsku ?
Ja mam zakaz. nawet w czasie wojny

Ja też, mi nie pozwala żona

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Mi lekarz na komisji wojskowej. Bał się chyba że będę strzelał w dwie strony.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A ja mam kilka zwyrodnień, których ściemniałem, że nie mam albo, że już dobrze żeby dostać A. Pchałem się potem do woja ale nawet na wakacyjne szkolenie mnie nie chcieli... Taki byłem!!! A teraz w sumie też chętnie pójdę... przyda się tym wszystkim rurkowcom (chodzi mi o spodnie)
Jazz, Lounge, Downtempo

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
  Jak teraz ludziom wytłumaczyć kto bohater ? a kto wróg i zdrajca ? skoro Jaruzela pochowaliśmy między generałem Nilem a rotmistrzem Pileckim . Władza się skompromitowała .

 Ostatnio stawianiem pomników bandytom z NSZ.
4string

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Si vis pacem, para bellum?

Wpiszcie sobie "Putin" w google. Ostatnio niezłe jaja są.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Ja dostałem kategorię "D" za -0.75 krótkowzroczności :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Ja dostałem kategorię "D" za -0.75 krótkowzroczności :P
mam -5,25 i -4,75 + astygmatyzm i mam A, bo... zapomniałem papierka od okulisty ;)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Także sami widzicie, jak to wygląda ;)

Mnie wkurwia to, że jakoś ułożyliśmy sobie mały kawałek życia z moją dziewczyną, mamy jakieś plany, chęci, nadzieje, a nagle zawisła nad tym wszystkim cała ta gnojówka ze Wschodem. I nie wytłumaczysz, że trzeba spierdalać póki jeszcze można.

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Ja to mam A aaaaale nie zamierzam za nic umrzeć  :)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Kiedyś było takie przysłowie  .....ojcowie Termopile  , a synowie  , za ile ? .....

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Także sami widzicie, jak to wygląda ;)

Mnie wkurwia to, że jakoś ułożyliśmy sobie mały kawałek życia z moją dziewczyną, mamy jakieś plany, chęci, nadzieje, a nagle zawisła nad tym wszystkim cała ta gnojówka ze Wschodem. I nie wytłumaczysz, że trzeba spierdalać póki jeszcze można.

Spierdalaj póki jeszcze można.

Ja mam A z adnotacją, za duży do czołgu :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Franq

  • Gość
Kumpel kategorię A nazywa - "zdolny do walki z czołgami".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
@lupus - a to już profilaktycznie zamierzasz spierdalać? Może na razie bądź jak modelka i weź to na klatę? ;) Profilaktycznie to najlepiej się nie żenić ;).
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ja mam Ź. Powołanie do służby tylko w wypadku Armageddonu. Razem z resztą stracenców będę używany jako amunicja do ostrzału boga. Tak.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Pacz, a taki słodziaszek in person ;).
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
O - bo ostatnio była nasycona dżętem ;).
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja mam Ź. Powołanie do służby tylko w wypadku Armageddonu. Razem z resztą stracenców będę używany jako amunicja do ostrzału boga. Tak.

Ja mam tylko jedną pozycję w alfabecie nad tobą, a mianowicie Z - Zakładnik :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Devin dżęcił? czy może Szajning się nawróciło? :P

Baciu dżęcił i robił jakieś dziwne manewry między mną a Pattini ;) Ale w tym wieku to już jest wybaczalne :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.