Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643752 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A nie opłaca Ci się bardziej robić magisterki zaocznie?

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
@pivovarit to co Ty wziąłeś, że Cię nie przyjęli? Ciesz się zresztą, że byłeś/jesteś na ISI. Na SIDach jest klasa programowa, w której możesz sobie wybrać jeden przedmiot, którego nie będziesz robił. Resztę tego szitu musisz zaliczyć, nie ważne jak chujowe są.

Zgadnij kto kończy studia dopiero teraz bo jedne przedmioty mu nie ruszyły, a inne nagle zniknęły? :facepalm:

Średnio mnie to urządza, bo nie jestem w stanie skompletować minimum, które pozwoliłoby mi zaliczyć semestr ;)
Fake and Gay. Aktualne masz wolne miejsca na APSI, WEDT, GIS i ZMWO, czymkolwiek ten ostatni szit jest.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
@pivovarit to co Ty wziąłeś, że Cię nie przyjęli? Ciesz się zresztą, że byłeś/jesteś na ISI. Na SIDach jest klasa programowa, w której możesz sobie wybrać jeden przedmiot, którego nie będziesz robił. Resztę tego szitu musisz zaliczyć, nie ważne jak chujowe są.

Zgadnij kto kończy studia dopiero teraz bo jedne przedmioty mu nie ruszyły, a inne nagle zniknęły? :facepalm:

Średnio mnie to urządza, bo nie jestem w stanie skompletować minimum, które pozwoliłoby mi zaliczyć semestr ;)
Fake and Gay. Aktualne masz wolne miejsca na APSI, WEDT, GIS i ZMWO, czymkolwiek ten ostatni szit jest.

Jestem na SID. Uciekły mi: RSO, SPOP, SPOPT. Już po zapisach także zarekrutuję się jeszcze raz od października :D
Dostałem się na AIS, PPMGR :facepalm:

Update:
Zapisy nie działały dzisiaj cały dzień, ale najwyraźniej zostały wznowione, ale nic to nie zmienia, bo inne przedmioty są o chujowych porach i nijak to pogodzić z pracą

Posty połączone: 25 Lut, 2015, 23:00:14
A nie opłaca Ci się bardziej robić magisterki zaocznie?

Szkoda mi pieniędzy, żeby zabrać sobie 2 lata weekendów i potem upierdolić sobie cv dyplomem jakieś prywatnej uczelni (u nas nie ma zaocznych).
Swój wydział znam na wylot i po podsumowaniu wszystkich plusów i minusów zdecydowałem się zostać tutaj. Rozważałem jeszcze studiowanie matematyki na bliźniaczym wydziale albo na MIM UW
« Ostatnia zmiana: 25 Lut, 2015, 23:16:48 wysłana przez pivovarit »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
MIM, z tego, co mi opowiadał kumpel, który tam studiuje, chyba nie jest tego wart ;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Jestem na SID.
A, to przepraaaaszam najmocniej - masz przejebane. :P

Uciekły mi: RSO, SPOP, SPOPT. Już po zapisach także zarekrutuję się jeszcze raz od października :D
Dostałem się na AIS, PPMGR :facepalm:
A więc to tak - w ogóle nie ogarnąłem się, że już się nowy semestr zaczął. :facepalm:
Lipa, bo AIS akurat jest autozaliczalny.
Eres mnie skreślił(co notabene mnie wkurwia), bo nie złożyłem pracy magisterskiej, co mogę zrobić tylko i wyłącznie 2 marca. Fun jest ten system, bez kitu. :D

Zapisy nie działały dzisiaj cały dzień, ale najwyraźniej zostały wznowione, ale nic to nie zmienia, bo inne przedmioty są o chujowych porach i nijak to pogodzić z pracą
Ojtam ojtam. Na magisterskich jest łatwiej, bo przedmioty robione są pod tych, którzy przyszli z innych uczelni i nie ogarniają tutejszej specyfiki. ;)

Rozważałem jeszcze studiowanie matematyki na bliźniaczym wydziale albo na MIM UW
A kysz, szatanie. Najzdolniejszy człowiek, którego znam, dwukrotny laureat Kangura i kilku olimpiad gimnazjalnych i takich tam został wyjebany z matmy UW.

A infa UW ma jeszcze mocniejsze Pole Virginiczne niż elka. :D

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Brak skilla, ostatnimy czasy czuje się jakbym grać nie potrafił.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884

Że co? Że niby łysy debil z długimi włosami Cię zirytował.
Ale za to jaki grzeczny, w domu w skarpetkach jak mama kazała.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur

Że co? Że niby łysy debil z długimi włosami Cię zirytował.
Ale za to jaki grzeczny, w domu w skarpetkach jak mama kazała.


zirytował to może za dużo powiedziane :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
A mejle do tych do których chciałeś w pierwszej kolejności nie pomogą ? Bo prawdopodobnie nie zapisali Cie, bo albo się nie zapisałeś albo nie było miejsc. U nas to zawsze działa, nawet jak nie ma miejsc.

Nie było już miejsc. Teoretycznie mogę bawić się w podania do dziekana, ale już mnie ostrzegli, że to nie ma sensu. Mam natomiast możliwość robienia przedmiotu "na gębę" i potem za semestr mogą mi przepisać ocenę jak już się dostanę na przedmiot.
A to nie macie tak, że w takich sytuacjach pierwszeństwo wyboru mają osoby położone wyżej w rankingu wyznaczonym przez średnie? Jeżeli tak, to w sumie nie masz co narzekać. U nas na pierwszym stopniu wszystkie przedmioty, które się wybiera są na tej zasadzie obierane, co muszę przyznać jest całkiem komfortowe.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Moja szanowna małżonka zajebała by kolesia za wgnioty w podłodze a ja bym jej pomógł ;)
Faktycznie łysy debil z długimi piórami

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Drugi raz się prawie dałem zrobić w ch*ja. Wcześniej zalicytowałem japońskiego Fendera i czekałem pół roku na to, żeby allegro zwróciło pieniądze przez POK, teraz mogło być to samo.

http://allegro.pl/ibanez-rga-8-dimarzio-d-activator8strun-i5131365046.html

Piszę do właściciela aukcji, jaki koszt wiosła poza aukcją, a tam "sprawa jest zgłoszona do allegro, to nie ja wystawiałam tę aukcję". Znowu bym musiał pół roku się męczyć z allegro, o ile w ogóle odzyskałbym kasę...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ać, se kuwa palca porządnie ciachłem i nie mogę dokończyć DI! Moja wina, nie zachowałem BeHape!
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Wkurwia mnie, że do pręta w moim Burnym nie pasuje typowy klucz a i sama śruba jest nieźle wyrobiona.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Ukraina Ukrainą, ale nie sądzisz, że wojna w państwie sąsiedzkim wymagałaby zwiększenia obronności naszych granic i przygotowania się na najgorszy scenariusz? Nie żebym popierał aktualny rząd, ale akurat już raz przespaliśmy zagrożenie i w zamian dostaliśmy 6 lat okupacji, a potem 44 lata komuny.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
http://dziennikustaw.gov.pl/du/2015/321/

niech dalej wchodzą w dupę Ukrainie

Nie bardzo widzę związek pomiędzy dupą Ukrainy a "przysposobieniem obronnym" . Jesli chodzi o pobitą dupę przez ruska to już szybciej, nie mniej popieram krzewienie swiadomości w sprawach obronności. Obyśmy nie musieli zamieniać "nie bedzie niemiec pluł mi w twarz" na "nie bedzie rusek...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Najbardziej prawdopodobny scenariusz wjechania Rusków na Polskę to… scenariusz wojny atomowej. Wtedy treść piosenek patriotycznych będzie sprawą drugorzędną. Obronność obronnością, popieram rozwój polskiej zbrojeniówki, bo jesteśmy mocno w tyle za "konkurencją", ale gdyby MON nie rozpierdalał tak kasy na tyle nietrafionych projektów, a zarazem nie zagrzebał tylu "rokujących" i lepiej promował niektóre nasze konstrukcje militarne na różnych przetargach, to miałbym bardziej hurraoptymistyczny stosunek.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Ukraina Ukrainą, ale nie sądzisz, że wojna w państwie sąsiedzkim wymagałaby zwiększenia obronności naszych granic i przygotowania się na najgorszy scenariusz? Nie żebym popierał aktualny rząd, ale akurat już raz przespaliśmy zagrożenie i w zamian dostaliśmy 6 lat okupacji, a potem 44 lata komuny.

I uważasz że 2 dni przeszkolenia gdzie pokażą Ci jak rzucać drewnianym granatem i wystrzelisz 10 sztuk amunicji coś zmieni?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ukraina Ukrainą, ale nie sądzisz, że wojna w państwie sąsiedzkim wymagałaby zwiększenia obronności naszych granic i przygotowania się na najgorszy scenariusz? Nie żebym popierał aktualny rząd, ale akurat już raz przespaliśmy zagrożenie i w zamian dostaliśmy 6 lat okupacji, a potem 44 lata komuny.

I uważasz że 2 dni przeszkolenia gdzie pokażą Ci jak rzucać drewnianym granatem i wystrzelisz 10 sztuk amunicji coś zmieni?


Oczywiście. Większość sobie uzmysłowi że się do tego nie nadaje i najwyższy czas spierdalać :D

A w 2 stronę - jesli ktoś po takim szkoleniu poczuje sie jak rambo - też dobrze, mięso armatnie jest potrzebne
B ( o ) ( o ) B S

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
wkurwia mnie że nikt nie ma laneya irt 60h na handel i że nikt nie chce kupic moich gratów

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
I uważasz że 2 dni przeszkolenia gdzie pokażą Ci jak rzucać drewnianym granatem i wystrzelisz 10 sztuk amunicji coś zmieni?

Mnie nie, ja tam zaliczyłem zajęcia na strzelnicy dawno temu, ale podejrzewam, że niejednemu obywatelowi to przeszkolenie pozwoli rzucić we wroga wspomniany granat zamiast zawleczki ;) (gdy zajdzie taka potrzeba rzecz jasna).

A tak bardziej serio - tak jak pisał commelina - nie widzę związku między przeszkoleniem wojskowym, a wchodzeniem w dupę Ukrainie.

Przecież żodyn z przeszkolonych nie zostanie nagle wysłany do Donbasu. Myślę, że chodzi raczej o to, by zmniejszyć ewentualny szok delikwentów, którzy w razie inwazji trafią do wojska - wiesz, huk wystrzałów, dyscyplina itp.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Chodzi o to, żeby w razie najazdu opóźnić przegraną o kilka godzin i żeby cały rząd zdążył zapakować złoto i spierdolić do Izraela.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Chodzi o to, żeby w razie najazdu opóźnić przegraną o kilka godzin i żeby cały rząd zdążył zapakować złoto i spierdolić do Izraela.
Nie generalizujmy - nie wszyscy z rządu mają tam rodzinę. Część ma w Moskwie.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.